Kobieta umarła na schodach szpitala w Sławnie. Rodzina błagała o pomoc personel medyczny. Szpital nie widzi zaniedbania lekarza
Adrianna7

Kobieta umarła na schodach szpitala w Sławnie. Rodzina błagała o pomoc personel medyczny. Szpital …

Pani Janina zmarła na schodach przed szpitalem w Sławnie. Odeszła na oczach córki i zięcia, którzy błagali o pomoc personel medyczny. Zdaniem …
Wieczne Odpoczywanie Amen
Adrianna7
LIST DR. MARTYNOWSKIEJ DO KS. WOŹNICKIEGO: 12.04.2021 Ogłoszenia: 1. Podszywanie się na Twitterze 2. C-o-v-i-d 19, metody ucisku i remedia

LIST DR. MARTYNOWSKIEJ DO KS. WOŹNICKIEGO:
Quas Primas
Drań - prawda, że delikatnie???
Słownik synonimów tego słowa
synonim.net/synonim/drań
More
Drań - prawda, że delikatnie???
Słownik synonimów tego słowa
synonim.net/synonim/drań
Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
Fakty! Ponad 100 000 Polaków wymordował PiS,
a Kaczyński się pod tym podpisał

Matka Kurka kontrowersje.net/…w-wymordowal-pis-a-kaczynski-sie-pod-tym-podpisal/

8 kwietnia 2021

Spirala „pandemicznej” paranoi każdego dnia jest podkręcana i to z pełną premedytacją. Dzisiejszy raport jasno pokazuje, w co grają rządzący i jest to bandycka gra na trzech frontach. Pierwszy front to celowe i z …
More
Fakty! Ponad 100 000 Polaków wymordował PiS,
a Kaczyński się pod tym podpisał

Matka Kurka kontrowersje.net/…w-wymordowal-pis-a-kaczynski-sie-pod-tym-podpisal/

8 kwietnia 2021

Spirala „pandemicznej” paranoi każdego dnia jest podkręcana i to z pełną premedytacją. Dzisiejszy raport jasno pokazuje, w co grają rządzący i jest to bandycka gra na trzech frontach. Pierwszy front to celowe i z pełną premedytacją windowane statystyki służące wzbudzaniu przerażenia wśród Polaków. Dziś mamy dwa rekordy
111 tysięcy testów i 954 zgony i obie dane to jedno wielkie kłamstwo. Od dawna nie testuje się tylko „objawowych”, w tej chwili każdy może się zgłosić do testów, nawet na ulicy, czy przed stadionem w punktach “Drive&Go-Thru”. Żaden kraj na świecie nie ma też takiego wysokiego wskaźnika pozytywnych wyników testów, średnio 30%, a w szczycie nawet ponad 60%. Z kolei liczba zgonów jest oczywiście wynikiem tego, że „dzielni lekarze i pielęgniarki”, do pizzy dołożyli sobie serniczki i przez okres świąteczny nie były wypisywane akty zgonów.

Na drugim froncie przerażonych Polaków obarcza się odpowiedzialnością za te wszystkie dramatyczne statystyki i tutaj trwa wyjątkowo cyniczna walka. Z jednej strony Niedzielski, socjopatyczny minister śmierci, zamyka całe oddziały szpitalne, blokuje dostęp do leczenia w przychodniach i odwołuje zabiegi planowane, z drugiej cały pion propagandowy PiS grzmi, że Polacy za późno zgłaszają się na leczenie albo nie zgłaszają się wcale. I wreszcie trzeci front to fantastyczna władza, która osiągnęła genialne wskaźniki gospodarcze i ratuje Polskę przed zarazą, walcząc z dywersantami „antypandemicznymi” i nieodpowiedzialną opozycją. Same sukcesy, za to wszelkie porażki są wynikiem „pandemii” i wyżej wymienionych wrogów ojczyzny ludowej. Wszystkie te fronty propagandowe i realne działania składają się na jedną tragedię. Pomijając sztucznie napędzane statystki, obraz rzeczywistości nie pozostawia najmniejszych złudzeń. Od 1945 roku żadna władza nie dokonała takiej rzezi na narodzie i nie doprowadziła do takiej ruiny w całych obszarach życia społecznego, jednocześnie zrzucając odpowiedzialność na naród.

Takie są fakty, których nie zakrzyczy propagandowy bełkot płynący z Nowogrodzkiej, łącznie z bełkotem Kaczyńskiego. O tym, że władza jest fantastyczna, tylko naród do władzy nie dorósł z czerwonych trybun krzyczeli pierwsi i pomniejsi sekretarze, na tej retoryce PiS i Kaczyński uciszają swoje sumienia i zrzucają ciężar winy, ale uda im się tylko wtedy, gdy ludzie nadal będą mamrotać o „braku alternatywy”. Walczymy nie o „mniejsze zło”, ale o nasze zdrowie i życie, przy zwykłym zapaleniu wyrostka chory w obecnej paranoi ma mniej szans na przeżycie, niż chory na raka, jeszcze rok temu. Ktokolwiek próbuje usprawiedliwiać zbrodnicze rządy PiS za pełnym przyzwoleniem Kaczyńskiego, który z namaszczeniem powtarza treści po socjopacie Niedzielskim i socjopatach z „rady medycznej”, ten kopie sobie grób. Utrzymywanie zbrodniarzy w przeświadczeniu, że są zbawcami narodu, to współudział w zbrodni i dodatkowo samobójstwo. PiS i lider PiS okazali się politykami, których potencjał intelektualny i moralny sięga o jeden stopień wyżej niż „opozycja”, która przebija dno i tam też zmierza „obóz patriotyczny”.

Dopóki polityka polegała na pokazywaniu głupoty opozycji „Zjednoczona Prawica” miała wieczny trening zamiast prawdziwej politycznej gry. „Pandemia” bez litości obnażyła PiS i jej lidera, kompletnie pogubieni w rzeczywistości, cyniczni, tchórzliwi propagandziści, którzy kosztem setek tysięcy Polaków trzymają się pazurami koryta. Nie sądziłem, że kiedykolwiek napiszę podobny tekst, ale tutaj każdy przecinek jest prawdą, smutną prawdą o niegdysiejszym „obozie patriotycznym” i „emerytowanym zbawcy narodu”. Zostały przekroczone wszelkie granice, Polska stała się domem wariatów i w żadnym wypadku nie dajmy sobie wmówić, że to nasza, Polaków, wina. Zbrodnię i zbrodniarzy każdego dnia widać na ekranach telewizorów, za tę zbrodnie odpowiada wyłącznie PiS i pod tą zbrodnią widnieje podpis Jarosława Kaczyńskiego.
modernistae prohibere
Przeżyła by, jeśli należała by do elyty która ma władzę tak silną że dokonuje selekcji niczym komenda obozu zagłady wobec świeżo przybyłych więźniów.
Weronika....S
Są sytuacje dramatyczne, kiedy potrzebna jest pomoc szpitala, a ludziom każe się umierać pod zamkniętymi dla nich drzwiami. Takie przypadki są coraz częstsze. Bandytyzm medyczny to nasza rzeczywistość.
V.R.S.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jan Zbigniew wojan
Lekarz lekarzowi oczka nie wyłupi !
Jarujestem
Elkam poczytaj sobie jak udziela się pomocy w czasach covid. Jaka jest znieczulica wśród personelu medycznego, który nie potrafi okazać miłosierdzia umierającej kobiecie i nie próbuje walczyć o życie. Tak, właśnie umierają ludzie nadliczbowi, bez covid, bez pomocy.
Quas Primas
Plemię żmijowe na łańcuszku ludobójców sieje propagandę.
Noś kaganiec ( nie maskę), załóż kajdanki i d...ę trzymaj w trokach, bo ktoś ci kiedyś nakopie.
Jarujestem
@Elkam było ten fragment zacytować lekarzowi, który nie udzielił pomocy umierającej kobiecie. Ustawa covidową go nie obroni, ale parę słów wsparcia od ciebie przyda się:

Art. 68. Prawo do ochrony zdrowia

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
jac505
Prywatnie lekarz przyjmie każdego pacjenta nawet bez testu a na państwowej posadzie robi się wielkim panem, który super przestrzega wszystkich przepisów "świętego" prawa medycznego. Angielska służba zdrowia znana z oschłości chyba nie popisałaby się takim traktowaniem pacjenta. Panie Jezu pokaż nam nasze sumienia w Twoich Oczach jak najszybciej !
Weronika....S
Bardzo dobrze, że nie zabroniono nam jeszcze korzystania prywatnie z usług medycznych, ale i to długo pewnie nie potrwa.
jac505
Spokojnie, lekarze przyjmą niezaszczepionych prywatnie ale zapłacimy im stawkę x2 ! Wszak lekarz to człowiek z powołania do zarabiania i to dużych pieniędzy. Pozdr.
Quas Primas
LUDOBÓJCY!
Wieczne Odpoczywanie Amen
- Mama była słaba. Mąż prowadził ją w kierunku wejścia na oddział wewnętrzny, a ja pobiegłam pod drzwi. Na schodach mamie brakło sił, chciała usiąść, powoli zaczęła tracić przytomność.

Pielęgniarka, która została dwukrotnie poinformowana o tym, że moja mama umiera na schodach powiedziała:

"Tak to bywa, ja nic wam na to nie poradzę, na kartce są numery, pod które trzeba dzwonić.

Lekarz, który …
More
- Mama była słaba. Mąż prowadził ją w kierunku wejścia na oddział wewnętrzny, a ja pobiegłam pod drzwi. Na schodach mamie brakło sił, chciała usiąść, powoli zaczęła tracić przytomność.

Pielęgniarka, która została dwukrotnie poinformowana o tym, że moja mama umiera na schodach powiedziała:

"Tak to bywa, ja nic wam na to nie poradzę, na kartce są numery, pod które trzeba dzwonić.

Lekarz, który po kilkukrotnym dzwonieniu odebrał telefon, również został poinformowany, w jakim stanie jest mama. Powiedział, że przed chwilą na korytarzu był pacjent z covidem i on nie może zejść, bo trwa dezynfekcja, której nie zaobserwowaliśmy. Lekarz wszystkiemu przyglądał się z okna.

Nie reagował na moje wołanie o pomoc. Tylko wzruszył ramionami


Czy tak wygląda lekarz, który składał przysięgę Hipokratesa?

Lekarz zszedł po około 20 minutach.

Nie próbował ratować mamy.

Dla niego ważniejszy był test na COVID.

A na skierowaniu było napisane, że wynik jest negatywny, bo mama miała robiony test.

Uważam, że ewidentnie zostały naruszone prawa pacjenta. Dlatego powiadomimy prokuraturę - mówi pani Maria.