Clicks1.7K
CÓRKA MARYI
12

Matka Nieves Garcia: Przed Ostrzeżeniem i innymi przyszłymi wydarzeniami będzie synod

„Siostra Nieves Garcia ujawnia ważną informację dotyczącą wydarzeń, które poprzedzą Ostrzeżenie.

Matko Nieves Garcia, zna siostra przepowiednę z Garabandal, którą chce się z nami podzielić, dotyczącą Synodu, czy raczej Wielkiego Synodu, który poprzedzi Ostrzeżenie. Czy mogłabyś nam coś o tym powiedzieć?

Tak, podczas objawień, jednego z objawień, Niepokalana Dziewica powiedziała do Concity, że zanim przyjdą przyszłe wydarzenia odbędzie się Synod, ważny Synod. Concita powiedziała to swojej ciotce. Ciotka zapytała ją: “Masz na myśli Sobór?” Gdyż był to czas Soboru Watykańskiego II. Następnie Concita odpowiedziała swojej cioci. “Nie, Niepokalana Dziewica nie powiedziała Sobór, powiedziała Synod, według mnie Synod to mały Sobór."

Jest niemożliwe, by dziewczynka w wieku 12 lat, bez żadnej wiedzy i kultury mówiła o Synodzie, który nie miał miejsca, i o którym nie mieliśmy pojęcia w tym czasie, a w dodatku zdefiniowała go jako “mały sobór”.

Słyszałam to od Ojca Rafinel, który słyszał o tym od Ojca Pesquera, który napisał jedne z pierwszych książek o objawieniach w Garabandal. Dyskutował to z profesorem Lacques Serre, który pracuje na Paryskiej Sorbonie i ten mu zakomunikował, że uważa, że jest to Synod przed Ostrzeżeniem.

Profesor napisał do niego wiele listów w jezyku francuskim, w których komentuje to jako “Pre-Warning”.

Dziekuję bardzo Matko Nieves.

Na Chwałę Boga i Miłość Niepokalanej."

_________________________________________________

CÓRKA MARYI