Clicks5.1K
pl.news
1

Kampania Bożonarodzeniowa: zajrzyj w nasz portfel

Co roku w adwencie Gloria.tv stara się osiągnąć minimalny cel, aby pokryć potrzeby finansowe z bieżącego roku.

Skąd pochodzą pieniądze?

Gloria.tv żyje tylko z prywatnych darowizn, które są małe, nie podlegają odliczeniu podatkowemu, i docenia je tylko Bóg. W przeciwieństwie do innych projektów, nie ma bogatych katolików, którzy by nas wspierali.

W naznaczonym przez Covid-19 roku 2020, były wyjątki: Gloria.tv otrzymała 5.000 franków szwajcarskich i 8.000 euro od dwóch osób, ta ostatnia była księdzem.

Kolejna godna uwagi darowizna: Rodzina z bezrobotnym ojcem i kilkorgiem dzieci przekazuje już od lat 100 euro. To nas zawstydza. Nie dawaj tego, czego potrzebujesz dla siebie. Jeśli nie możesz przekazać darowizny, módl się za Gloria.tv i jej darczyńców.

Jeśli mimo Covid-19 nadal możesz zaoszczędzić grosz, prosimy Cię o wsparcie nas w tym adwencie. Łaska Bożej opatrzności sprawiła, że Gloria.tv żyje i robi to tylko za pomocą małych datków. Niech się stanie Jego święta wola.

Możesz przekazać darowiznę

za pomocą karty kredytowej lub PayPal przez Kindful: kliknij tutaj

przelewem bankowym na konto:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Do czego Gloria.tv potrzebuje pieniędzy?

Gloria.tv potrzebuje każdego roku średnio 120.000 euro, które są przekazywane przez 3.000 darczyńców.

W ubiegłym roku największymi wydatkami były 30.000 euro na zakup lub wynajem serwerów. Ponadto wydaliśmy szaloną kwotę 20.000 Euro na filtr praw autorskich. Bez niego moglibyśmy wpaść w problemy prawne, które mogłyby łatwo zrujnować Gloria.tv.

Są też koszty pracy freelancerów, rzadko prawnika, struktur biurowych, komputerów, zbierania funduszy, telefonów, Internetu, oprogramowania, dwóch symbolicznych "wynagrodzeń" (nieco ponad 300 euro miesięcznie) i koszty podróży w wysokości 500 euro w 2019 roku.

Płacimy za tłumaczenia artykułów. W roku 2016 przetłumaczyliśmy całą strukturę Gloria.tv na wiele języków. Od tego czasu dodaliśmy nowe funkcje techniczne i udoskonaliliśmy usługi (np. nasz system "lubię to"). Funkcje te nie zostały jeszcze przetłumaczone i muszą zostać ukończone (w sumie za około 4 000 euro).

Ile potrzebujemy tego Adwentu, aby zrównoważyć budżet

Gloria.tv nie ma prawie żadnych rezerw. Naszym corocznym celem jest tylko utrzymanie równowagi w każdym roku. Na ten adwent będziemy musieli zebrać prawie 40.000 euro, ponieważ jest to nasza główna kampania fundraisingowa poza Wielkim Postem.

Jeśli mimo Covid-19, wszystkich ograniczeń i niepokojów społecznych możecie nas wesprzeć finansowo, prosimy o to. Nasza mała Gloria.tv potrzebuje waszej wielkiej pomocy. Dziękujemy bardzo!

Grafika: © Lawrence OP, CC BY-NC-ND, #newsUfbjcstuqw
Quas Primas
Zastanowiliście się DLACZEGO tak jest?
Ja wiem dlaczego tak mało userów Was wspiera....