Clicks585
Bob
3
#OSTATNIA PROSTA! Źródło: youtube.com/watch?v=kvnudy05o3w Szczepionki mRNA to maybach, a wektorowa AstraZeneca dobre BMW - rynekaptek.pl/…ybach-a-wektorowa-astrazeneca-dobre-bmw,42069.…More
#OSTATNIA PROSTA!
Źródło: youtube.com/watch?v=kvnudy05o3w

Szczepionki mRNA to maybach, a wektorowa AstraZeneca dobre BMW - rynekaptek.pl/…ybach-a-wektorowa-astrazeneca-dobre-bmw,42069.html
Jan Zbigniew wojan
Dr Justyna Zajdel-Całkowska prawnik specjalizujący się w aspektach związanych z telemedycyną, sztuczną inteligencją w ochronie zdrowia, ochroną praw osób wykonujących zawody medyczne, odpowiedzialnością cywilną podmiotów wykonujących działalność leczniczą proponuje kary dla tych, którzy nie chcą się szczepić ! Przecież 18 maja w wywiadzie Pan Niedzielski oświadczył, że z przeprowadzonych badań …More
Dr Justyna Zajdel-Całkowska prawnik specjalizujący się w aspektach związanych z telemedycyną, sztuczną inteligencją w ochronie zdrowia, ochroną praw osób wykonujących zawody medyczne, odpowiedzialnością cywilną podmiotów wykonujących działalność leczniczą proponuje kary dla tych, którzy nie chcą się szczepić ! Przecież 18 maja w wywiadzie Pan Niedzielski oświadczył, że z przeprowadzonych badań wynika iż 55-60 % Polaków posiada już odporność na Covid. Więc w czym problem?
SKANDAL! 10 tys. zł kary za odmowę ukłucia! Min. Niedzielski gdzie dobrowolność? \\ Wolność TV
youtube.com/watch?v=W2uLphkXr8Y
Adrian Zandberg też tak uważa - zmusić i karać ! Takich to "polityków" wybierają ludziska !
"10 tys. złotych grzywny za brak szczepienia przeciwko COVID-19, a 50 tys. zł dla najbardziej opornych? Takie kary będą grozić, jeśli decydenci dopiszą szczepionkę antycovidową do listy szczepień obowiązkowych. Postuluje to coraz głośniej część znanych lekarzy oraz działaczy społecznych - ostatnio m.in. Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej i prof. Maciej Banach z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. - Nie mamy już wyjścia – przekonuje kardiolog, lipidolog i epidemiolog chorób serca."
dziennikpolski24.pl/…-byc-wyjscia-aktualizacja-30042021/ar/c14-15588160
"W przegłosowanej przez Sejm ustawie o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem Covid-19 znalazł się niepokojący zapis, który może oznaczać de facto wprowadzenie przymusu szczepień na koronawirusa. W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadza się następujące zmiany: […] w art. 46 b a) pkt 4. otrzymuje brzmienie: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”, b) po pkt 4 dodaje się pkt 4a w brzmieniu: „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Wprawdzie w ustawie nie zostało precyzyjnie określone, że chodzi o szczepienia, ale w terminologii medycznej do zabiegów profilaktycznych pierwotnych zaliczają się właśnie m.in. szczepienia ochronne. Jeżeli ten zapis przejdzie przez Senat, będzie to oznaczało, że bez ustawowego włączania szczepień na koronawirusa do kalendarza szczepień obowiązkowych, każdy Polak – bez względu na to, czy jego sytuacja zdrowotna kwalifikuje go do zaszczepienia – może zostać przymuszony przyjąć szczepionkę."
wpolityce.pl/…04-sejm-przeglosowal-przymus-szczepien-na-covid-19
Bezpośredni apel prezesa PiS do przeciwników szczepień: Jarosław Kaczyński: "Epidemia wróci, jeśli się nie wyszczepimy". To znaczy tylko jedno, że ON się jeszcze nie zaszczepił !
Wojciech Młynarski - Ballada o przyszłości chirurgii
youtube.com/watch?v=iW2yzm9myOM
A zajadła sfora parszywych kundli Systemu zaczyna ujadać coraz donioślej, na gwałt potrzebny odważny hycel, by ukrócić ich niewiele warte, nędzne życie !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
m.rekinek
Czyli potwierdziło się, że to nie jest szczepionka tylko jak pisze sam producent ,,randomizowane badanie kliniczne produktu leczniczego z grupą kontrolną otrzymującą placebo, prowadzone metodą ślepej próby". Fragment filmu od 4 minuty. Pytanie pozostaje jaki procent ludzi otrzymuje placebo ? W każdym razie mamy do czynienia z rosyjską ruletką.