Clicks226
ľubica
2

Ľudia musia zobrať moc tyranom, inak sloboda bude navždy stratená

(All News PipeLine) – Dávajte si pozor na hlavnoprúdové noviny, televízie a webové stránky, ktoré cenzurujú pravdu a namiesto nej šíria dezinformácie, klamstvá a propagandu o pandémii a nebezpečných vakcínach zabíjajúcich či zmrzačujúcich milióny ľudí na celom svete.

Nemusíme vám ich menovať, všetci ich určite dobre poznáte. Rovnako neverte rôznym „overovateľom faktov“, ktorí sú zvyčajne platení farmaceutickými firmami alebo miliardármi presadzujúcimi protiľudskú agendu.

Všetky tieto subjekty sú za súčasnú situáciu rovnako zodpovedné ako zapredané a genocídne vlády, ktoré terorizujú, šikanujú, mlátia alebo inak utláčajú vlastných občanov.
Medzi veci, o ktorých vás ustavičné klamú, patria hlavne:
podvodné PCR testy s vyše 97% falošnou pozitivitou
falošné pandemické dáta o počtoch denných prípadov, hospitalizáciách a úmrtiach (podrobne sme o tom písali v tomto článku)
samotný vírus SARS-CoV-2, ktorého existenciu mimochodom nikdy nedokázali (a aj keď existuje, tak podľa oficiálnych dát je menej nebezpečný než sezónna chrípka)
smrteľné nemocničné protokoly pre „covidových“ pacientov
zakázané účinné lieky pre chorých, ktoré preukázateľne fungujú všade vo svete ako prevencia i liečba
falošné štatistiky „nadmernej úmrtnosti na covid“
a hlavne, riskantné experimentálne vakcíny, ktoré priamo usmrtili, poškodili alebo urobili trvalými invalidmi milióny ľudí po celom svete (na základe vlastných štatistík vlád)
Vakcíny sú biologické zbrane. Ľudia, zobuďte sa už konečne!

Informácie by ste mali získavať zo skutočných, nescenzurovaných médií. To sú tie, ktoré médiá hlavného prúdu dnes označujú ako „alternatívne“ či dokonca „konšpiračné“.
3. novembra 2021 začala celosvetová revolta

Ľudia na celom svete protestujú proti strate slobody, nelegálnym povinnostiam (očkovať sa, nosiť rúška, uzatvárať prevádzky, atď.) a celkovo proti tyranskému prekračovaniu právomocí vládami.
Posledných 18 mesiacov sme svedkami likvidácie občianskych slobôd. Ľudské práva každého muža, ženy a dieťaťa sú pod sústredeným útokom.
Moc však patrí ľuďom. Poznáme silu a účinok organizovaných a koordinovaných činov nenásilnej občianskej neposlušnosti.

Pred pád dňami, 3. novembra 2021, sa spustila celosvetová akcia revolty nazývanej aj ako takzvaný „walkout“ – čiže odkráčanie, danie výpovede či nezúčastnenie sa.
Jeho základnou ideou je navrátenie slobody a obnovenie demokratických princípov.
Ľudia po celom svete sa pridávajú k boju za slobodu
Sme svedkami „veľkého prebudenia“, ku ktorému dochádza u občanov po celom svete, kým ignorantské vlády a skorumpovaní politici pokračujú v zavádzaní rôznych povinností, ktoré ohrozujú zamestnania ľudí, ich živobytie, vzdelávanie detí a celkovo náš doterajší spôsob života.
Ľudia v každom kúte sveta si musia vziať späť svoju moc, postaviť sa tyranom na odpor a povedať jasné „NIE!“.
Spájame sa pre slobodu a budeme vykonávať činy nenásilného občianskeho odporu, aby sme dali najavo svoj postoj: žiadne rúška, žiadne vakcíny, žiadne testovanie, žiadne covid pasy. A žiadne donucovanie ani vyhrážky.
Začalo to 3. novembra!
Vo svojom videu známy „opozičný“ americký politik Robert F. Kennedy vyzval každého, aby sa zapojil do tejto akcie. Povedal:
„Žiadna vláda v histórii sa nikdy nevzdala moci dobrovoľne, ak k tomu nebola donútená.
Musíme odkázať týmto vládam, ale aj ich technokratickým priateľom, chlapcom z klubu v Sillicon Valley (Google, Facebook, Twitter a podobne), médiám hlavného prúdu a farmaceutickým firmám, že už viac nebudeme tolerovať porušovanie našich občianskych práv.“

Hnutie „Celosvetovej revolty“ vyzýva na globálne zastavenie doterajšieho vývoja udalostí, na protesty proti nelegálne zavádzaným povinnostiam a na oslavu ľudských práv.
Ako ďalej uvádzajú:
„Nútenie ľudí, aby si nechali aplikovať nedostatočne otestované medicínske produkty, alebo aby akceptovali segregačné pasy, porušuje medzinárodné právo,“ uviedla prezidentka organizácie Children Defence (Ochrana detí), Mary Hollandová.

„Potrebujeme odvážnych občanov, ktorí budú nenásilne odmietať dodržiavať protizákonné a neetické nariadenia, ktoré za posledný rok a pol potlačili individuálne práva a slobody.
Tieto časy však skončili. Už ďalej sa nebudeme podriaďovať a neprestaneme, až dokým sa tieto nátlakové vládne praktiky raz a navždy neskončia.“


Spolu, solidárne, za slobodu
Našou víziou je vidieť, ako sa tisíce miest po celom svete zastavia a lekári, zdravotné sestry, učitelia, obchodníci, pracovníci prvej línie, policajti, hasiči, vodiči a ďalší, sa začnú dožadovať svojich práv.
Sú nás milióny. Ukážme, že sa dokážeme spoločne a solidárne postaviť proti tyranským nariadeniam.
Organizátori tohto globálneho podujatia pripravujú masové zhromaždenia a nenásilné formy odporu, ktoré sa majú uskutočniť v kľúčových lokalitách v mnohých mestách a štátoch.

Podrobnosti o dátumoch a miestach nájdete na stránke: WorldWideWalkOuts.org
Ak nenájdete žiadnu akciu vo vašej blízkosti, združte sa podobne zmýšľajúci ľudia vo vašej komunite a zorganizujte vlastné podujatie. Vyberte nejaké ľahko prístupné a viditeľné miesto.
Keď budete mať dohodnutý dátum, čas a miesto, dajte vedieť organizátorom a oni vám pomôžu zosilniť vaše posolstvo.
Záver
Odvaha je nákazlivá, preto buďte ochotní stať sa lídrom vo vašej komunite. Povzbudzujte každého, koho poznáte, aby sa k vám pridal a postavil sa proti nezákonným nariadeniam.
Povedzte im, aby odmietli ísť do práce, ktorá vyžaduje covid pasy. Nech si vezmú maródku či vyberú deti zo školy do domáceho vzdelávania, ak škola vyžaduje rúška, očkovanie či iné veci.
Jediný spôsob, ako môžeme vyhrať, je, ak sa spojíme.

Sloboda presahuje stranícke tričká a spája nás ako jednu ľudskú rasu. Musíme sa združiť s ľuďmi zo všetkých oblastí života s jediným cieľom na mysli – na zachovanie slobody a práva na výber toho, čo pôjde (alebo nepôjde) do našich tiel.
Zdroj: allnewspipeline.com, Spracoval: Badatel.net

07/11/2021 autor: redakcia 116 komentárov
Súvisiace články
Nie je náhoda, že vlády naraz vyžadujú covid pasy a povinné očkovanie
Rakúska vláda v panike: Polícia a armáda sa vzbúrili proti lockdownu neočkovaných
Je tento režim vládou, či kultom smrti? Odopieranie liekov je zločin!
Čas zúčtovania: Májový celoslovenský plán auto protestov a jázd za slobodu
Marieta Ria