Co ma wspólnego tlenek grafenu i nanotechnologia z mikrofalami i z "5G"

Wywiad z Ricardo Delgado Martin - What Graphenoxid and Nanotechnology have to do with 5G – Interview with Ricardo Delgado Martin

Delgado uważa, że tlenek grafenu w zastrzykach jest wyzwalany przez 5G (i dawne 4G+) może całkowicie wyjaśnić wszystkie objawy COVID, nie jest potrzebny żaden wirus i żaden nie został wykazany. Nie został wyizolowany, a test PCR jest całkowicie fałszywy. Oczywiście szczepienie jest głównym systemem dostarczania grafenu, (nie tylko) ale wyjaśnia również resztę.... Tlenek grafenu jest aktywowany przez 5G i zabija ludzi za pomocą promieniowania. To jest przyczyna zgonów obwinianych o COVID

Co mają wspólnego tlenek grafenu i nanotechnologia w szczepionkach Covid z 5G?

Badania naukowe i doniesienia o poważnych szkodliwości szczepionek potwierdzają niepokojące odkrycia dotyczące składników szczepionek. Wywiad z biostatystykiem Ricardo Delgado Martínem na temat tlenku grafenu i nanotechnologii w szczepionkach Covid: Kto nakazał włączenie tych toksycznych substancji i co mają one wspólnego z technologią mobilną 5G? Czy teraz lepiej rozumiemy Agendę 2030 i plan Światowego Forum Ekonomicznego?

Kla.TV: Ok, więc zacznijmy. Witamy Ricardo Delgado Martina . Małe przedstawienie Twojej osoby dla niemieckojęzycznej publiczności. Cóż, Ricardo Delgado Martin jest założycielem i dyrektorem „ Piątej Kolumny ”. Ukończył biostatystykę na Uniwersytecie w Sewilli. Posiada tytuł magistra biostatystyki, studia podyplomowe z biologii zdrowia, mikrobiologii klinicznej, epidemiologii i immunologii klinicznej stosowanej na Uniwersytecie Europejskim im. Miguela de Cervantesa. Ekspert uniwersytecki w dziedzinie genetyki klinicznej z Uniwersytetu Antonio de Nebrija. Certyfikat wkładu naukowego z Uniwersytetu w Sewilli i Podyplomowe Magister Psychologii Dziecka. Magister bankowości i finansów z Wyższego Instytutu Technik i Praktyk Bankowych. Mistrz w treningu personalnym. Czyli długi i obszerny plik.

Pan Delgado: Dziękuję Ángel za zaproszenie i sieci Kla.tv za możliwość opublikowania tam naszych badań.

Kla.TV: O czym jest biostatystyka?

Pan Delgado: Biostatystyka to specjalność statystyki, która z kolei jest działem matematyki, nauk ścisłych i zajmuje się raczej tematem epidemiologii, stosowanej w dziedzinie zdrowia. To praktycznie to samo, to synonimy.

Kla.TV: No dobrze, jak wpadłeś na pomysł założenia platformy „La Quinta Columna”?

Pan Delgado: Powstało z pilnej potrzeby stworzenia ludzkiego kolektywu, grupy świadomych istot ludzkich, które nie podzielają w ogóle rzeczywistości, która jest przedstawiana w tak zwanej agendzie 2030 Od tego czasu kanał stopniowo rósł wykładniczo, zwłaszcza gdy zdecydowaliśmy się przeanalizować fiolki, najpierw od Pfizera, a później także od Astry Zeneca, Moderny i Johnsona. Stamtąd, logicznie rzecz biorąc, zaczęliśmy dostarczać informacje, oparte na obserwacji i kwarantannie wszystkiego, co pochodziło z oficjalnej wersji oraz z artykułów naukowych samych firm farmaceutycznych.

Kla.TV: Ok , więc pytanie, jaka jest ich misja, praktycznie dobrze, odpowiedziałeś im. Wyobrażam sobie, że jest to rozpoznanie tych wszystkich niezgodności, tych wątpliwości itp. Wyobrażam sobie, no cóż.

Pan Delgado: Dzisiaj możemy dalej poświadczyć misję „Piątej Kolumny”. To dosłownie ocalenie jak największej liczby ludzi. Ponieważ tam, dokąd chcą nas zabrać, jest utrata wszelkiego rodzaju tożsamości i tego co jest nieodłącznie ludzkie, transhumanizm lub wyginięcie gatunku ludzkiego, jaki znamy.

Kla.TV: Jak myślisz, dlaczego nie ma już biostatystyków, jak w twoim przypadku, ani ludzi ze świata nauki? Nauka poświęcona tym zagadnieniom, to znaczy analizować i badać ten problem dotyczący szczepionki, epidemii itp.

Pan Delgado: Tak, problem polega na tym, że ci, którzy wiedzą, milczą, a to współuczestniczka milczenia powoduje utratę dużej liczby istnień ludzkich, a reszta właśnie komunikuje się i pracuje dla systemu. Oczywiście z dużymi pieniędzmi na stole, pieniędzmi splamionymi krwią, nigdy lepiej nie powiedziane.

Kla.TV: Cóż, jeśli cofniemy się do początku wydarzeń, czyli wszystkiego, czego doświadczyliśmy z rzekomej pandemii. Jak można to lepiej wyjaśnić, lub powiedzieć w taki sposób przez oficjalne media, to, co nam powiedzieli, lub czego nam NIE powiedzieli, w tym sensie.

Pan Delgado: Cóż, powiedziano, że wszystko jest konsekwencją nieistniejącego koronawirusa i dlatego mamy pandemię, a potwierdzona rzeczywistość jest; czyli ludobójstwo poprzez wprowadzenie do organizmu toksycznego związku chemicznego. Pierwsza to kampania przeciw grypie skierowana do domów opieki, a następnie do całej populacji świata. Dlatego jeśli wprowadzimy związek chemiczny, który również ma modulowaną pojemność radiową i który działa jak patogen w ciele, mówimy o świadomym akcie z premedytacją i oczywiście o ludobójstwie, a nie o pandemii. Dlatego mogą dokładnie wiedzieć z absolutną precyzją, kiedy pojawia się fala, druga, trzecia, które nazywają wariantami, co jest tylko usprawiedliwieniem spowodowanych zgonów i chorób za pomocą tego, co nazywają szczepionkami, co oczywiście nie jest szczepionką .

Kla.TV: OK. Od którego momentu, a raczej od kiedy naprawdę zacząłeś podejrzewać, lub jak mówią, coś tu jest nie tak. W którym momencie postawiłeś, powiedzmy, te wątpliwości, czy też zacząłeś nie doszukiwać się logiki w całej tej sprawie, o której nam opowiadają, a my żyjemy.

Pan Delgado: Cóż, praktycznie od początku. Początkowo myśleliśmy, że rzeczywiście może istnieć rodzaj czynnika biologicznego, którego nie było tak lub tak dużo, jak nam powiedzieli. Zaczęliśmy rzucać liczbami, precyzyjnie wyciągając liczby, które mogą dać wzorce epidemiologiczne, porównaliśmy ze zwykłą grypą sezonową i zdaliśmy sobie sprawę, że podjęte środki zaradcze i że mieliśmy również precedens słynnej grypy A z 2009 r./ 2010 , wszystko to sprawiło, że podejrzewaliśmy, że stoi za tym operacja kapitałowa: słynne Wydarzenie 201, które odbyło się w Nowym Jorku 18 października przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Uniwersytet Johna Hopkinsa i Światowe Forum Ekonomiczne, a to jest bardzo ważne.

Wszystko to było bardzo podejrzane, ale szczególnie gdy przeanalizowaliśmy szczepionkę, to znaczy, kiedy zaczęli wstrzykiwać i najpierw zobaczyliśmy nasilenie efektu magnetycznego, najpierw w okolicy nakłucia, a potem ekstrapolowano go na obszar górny splot słoneczny i wreszcie głowa, czyli tkanka przewodząca prąd elektryczny.

Więc zaczęliśmy dostrzegać, że naprawdę może istnieć materiał lub nanomateriał, który jest wstrzykiwany ludziom, postawiliśmy hipotezę, że jest to pochodna grafenu na podstawie wszystkiego, co już wiedzieliśmy i hipotez lub wysokich wskazań, że są i w końcu pokazujemy to za pomocą wstępnej analizy, a następnie końcowej, którą rozszerzymy nieco później.

Kla.TV: Słyszeliśmy więc, że do tej pory wirus SARS Cov2, który jest wirusem, który rzekomo powoduje tę chorobę COVID-19 , nigdy nie został wyizolowany ani zsekwencjonowany. Co to znaczy izolować lub sekwencjonować w sensie wirusa?

Pan Delgado: Sekwencjonowanie i izolacja czynnika biologicznego typu wirusa corona, w tym nowym przypadku, oznaczałoby posiadanie dokładnej sekwencji nukleotydów i kombinacji wszystkich tych par, które nie wykazały, że było to 29 800 lub około 30 000 par nukleotydów. To jest format DNA, to znaczy, że tego nie masz. To, co mamy, to wirtualny konstrukt złożony za pomocą algorytmu komputerowego, który jest również nazywany MUSCLE, to znaczy są wirusami w silikonach lub wirusami chimerowymi, tak się nazywają. Istnieje tylko na komputerze.

SARS Cov2 nie istnieje w naturze. Ze śluzu 3 pacjentów z zapaleniem płuc lub 3 pacjentów, którzy zmarli na zapalenie płuc w Wuhan, dokładnie różnych typów zapalenia płuc, wyodrębnili materiał genetyczny i próbowali coś zsekwencjonować, ale tylko z początkowym nasionem, stamtąd ekstrapolowali. Nie potrzebują tego, mają oprogramowanie komputerowe! Ale nie tylko tego czynnika biologicznego, ale także wszystkich poprzednich. Dlatego nie ma prawdziwej wiedzy o sekwencjonowaniu na temat natury SARS Cov2.

Nikt go nie ma. Gdyby tak było, podobno zrobiliby tradycyjną szczepionkę poprzez osłabienie środka. Nie ma też laboratorium, które mogłoby ją uprawiać, a na świecie jest już około 180 instytucji: Ministerstwo Zdrowia, Zdrowia, wszelkiego rodzaju instytucje, uniwersytety itp. które nie mają sekwencjonowania SARS Cov2. Mówią nam jednak nawet o wariantach i podwariantach...

Kla.TV: Zadajemy sobie to pytanie automatycznie, w szczepionkach, które są nam podawane od pokoleń, że tak powiem. Co tak naprawdę zostało dostarczone człowiekowi, jeśli wszystkie te wirusowe przyczyny naprawdę nie mają uzasadnienia lub nie istnieją jako takie?

Pan Delgado: Odpowiem bardzo szybko: rtęć w postaci timerosalu, która zwiększyła proliferację dzieci z zaburzeniami nerwowymi. Aluminium, na które organizm reaguje alergicznie, a nie na żadnego wirusa, który jest odpowiedzialny za epidemię autyzmu od początku nakłucia. W tradycyjnych szczepionkach, o których mówimy, są rozpuszczalniki, które rzekomo rozpuszczają błonę lipidową komórek, przez co szczepionka kładzie większy nacisk jako adiuwant. Tak nam mówią.

Detergenty, takie jak polisorbat 80 i tritoniqui 100; to właśnie zostało wprowadzone w tradycyjnych szczepionkach, ale teraz pojawiła się jedna - to, co nazywają technologią informacyjnego RNA, że nie ma nic z informacyjnego RNA, jedyne, co istnieje, to mikrotechnologia i grafen . Grafen to kolejny materiał, który przez długi czas był szczególnie toksyczny wewnątrz organizmu, w całej tej makiawelicznej operacji.

Kla.TV: Ok, już weszliśmy ze środkiem toksycznym, tlenkiem grafenu, dokładnie tak, jak mówisz. Co dokładnie powoduje tlenek grafenu w ludzkim ciele?

Pan Delgado: Tlenek grafenu, pierwszą rzeczą, którą musimy zrozumieć, jest to, że wewnątrz ciała, w kontakcie z żywymi komórkami, zachowuje się wykładniczo magnetycznie, dlatego „La Quinta Columna” wysłał im wiadomość, gdy widzieliśmy wiele przypadków wokół nas o typowym zjawisku polegającym na tym, że łyżki i metalowe przedmioty wbijały się bezpośrednio w okolice nakłucia a następnie, jak mówię, w okolice klatki piersiowej i głowy, ale co też było mierzalne i nadal jest z elektromagnetycznymi urządzeniami pomiarowymi, takimi jak ten. Wydzieliły silne źródła promieniowania elektromagnetycznego, więc wiemy, że grafen wzmacnia sygnał anten telefonicznych w Gigahertzach i dzięki efektowi tranzystora konwertuje je lub przenosi do Teraherca, co jest dokładnie tak, że mikrotechnologia, która jest w zasięgu szczepionka. Grafen całego ciała aktywuje krzepnięcie krwi, jest stosowany w formacie do redukcji płytek krwi, aktywacji krzepnięcia, a tym samym ma działanie trombosinopeniczne.

Wszelkiego rodzaju choroby w wyniku skrzeplin generowanych przez koagulację grafenu, a dzieje się tak, ponieważ zwiększa uszkodzenia popromienne. A promieniowanie już generuje efekt "toczenia się", gromadząc czerwone krwinki, erytrocyty. Jeśli grafen go wzmocni, będziesz miał kumulacyjny efekt koagulacji. W konsekwencji: Udar mózgu, zatory, wszelkiego rodzaju incydenty sercowo-naczyniowe i mózgowo-naczyniowe, zatory również przy braku dopływu krwi. Ale grafen jest również mutagenny wewnątrz organizmu, ma zdolność modulowania genów, generuje mutagenezę, zmiany chromosomalne i raka.

Ponadto generuje niepłodność męską i żeńską. W męskim plemniku wpływa na ruchliwość plemników i powoduje bezpłodność praktycznie w całej populacji. Neurodegeneracja również i oczywiście rak. Ale także arytmie w sercu, ponieważ jest to materiał nadprzewodzący i będzie się tkwił w linii, w której jest dokładnie wywoływany magnetyzm, czyli ośrodkowego układu nerwowego, utworzonego przez rdzeń kręgowy i neurony.

W głowie jak mówię: neurodegeneracja, ma większe możliwości i ostateczny cel, który zobaczymy później. A w sercu , kiedy wejdzie w aktywność elektryczną z powodu aktywności serca, grafen tam trafi, będąc superprzewodnikiem takim, jakim jest.

Tak więc wszyscy już wiedzą o bateriach grafenowych. Grafen to także kondensator energetyczny: będzie przechowywać energię, którą otrzymuje z otoczenia, zwłaszcza z anten telefonicznych.m Otrzymuje tę energię i może ją rozładować. Jeśli generuje wyładowania w sercu, to co ma zamiar zrobić, to przerwać rytm serca, powodując omdlenia z powodu braku irygacji mózgu i w konsekwencji zapaść, zapaść, omdlenia, omdlenia, arytmię z nagłą i nagłą śmiercią, co to też widzimy teraz.

I zapominam o najważniejszym: w perspektywie średnioterminowej grafen jest zależny od promieniowania, to znaczy pochłania promieniowanie mikrofalowe i zwielokrotnia zarówno jego częstotliwość, jak i uszkodzenia. Gdy tylko dostanie się do organizmu, zaczyna uwalniać wolne rodniki. Na razie lub kiedy nadejdzie czas, przekroczy pewien próg układu odpornościowego i wygeneruje tak zwaną burzę cytokinową, słynną burzę cytokinową.

W organizmie, ponieważ jest toksyczny, układ odpornościowy reaguje stanem zapalnym, aby zapobiec jego proliferacji. Dlatego zapalenia ogólnoustrojowe lub wielonarządowe. Burza cytokin jest eliminowana przez płuca. Dzięki Bogu organizm ludzki jest w stanie go wyeliminować, ale po napromieniowaniu płuc powoduje obustronne zapalenie płuc. Dlatego mamy już poważnego Covid-19. Prawdziwy Covid...

Kla.TV: Skoro mówimy o syndromie ostrego promieniowania, według niektórych programów, o których słyszałem, nie ma przepisów na poziomie każdego kraju, dotyczących tego, ile można nadawać, lub anten: ile jest Dozwolone nadawanie za to, że nie wpływa na ludzi, ludzkie zdrowie. Czy coś o tym wiadomo? To znaczy, że oczywiście mówiliśmy lata temu o antenach 3G, 3G+, 4G, ale w pewnym momencie wyobrażam sobie, że to promieniowanie jest zbierane w taki sposób, że wiemy, że jest szkodliwe lub nie. W jakim stopniu możemy powiedzieć, że jest to szkodliwe i kto może nas przed tym promieniowaniem ochronić? Oficjalnie, do kogo mielibyśmy się udać?

Pan Delgado: Cóż, teoretycznie do organizmów komitetu częstotliwości radiowych w naszym kraju, na przykład w Hiszpanii, albo do Ministerstwa Środowiska.

Wartości, które wyrządzają szkodę w ostatnim czasie przekraczają nawet 500 i tysiąc razy więcej niż te dozwolone w naszym kraju. Liczby zmieniają się lub różnią nieco w zależności od kraju w Unii Europejskiej, ale i tak te, które są już podane jako liberalne, znacznie wykraczają poza to, co wpływa na ludzką biologię.

Na przykład mam tutaj teraz, jeśli patrzysz na ekran, nie wiem, czy możesz coś zobaczyć ... cóż, wolty na metr lub w mikrowatach na cm² znak 13, wewnątrz domu musiałby be 0.1 to powiedzmy, że mówimy o 130 razy więcej.

Teraz, mimo że położyliśmy materiał antyradiacyjny na tym oknie i na drugim odwrocie, to znaczy, to szaleństwo. Zamienili świat w elektromagnetyczną zupę. Jeśli wprowadzimy również materiał do wnętrza ciała, który podnosi promieniowanie o 3 wielkości fal, który zamienia gigaherc anten telefonicznych na teraherc, czyli dokładnie tam, gdzie działa mikrotechnologia, którą znaleźliśmy również w szczepionce, wtedy mamy napromieniowanie zespół ostry. Dlatego symptomatologia i obraz kliniczny ostrego zespołu napromieniania to właśnie zespół Covida. A przewlekły syndrom napromieniowania w wyniku ciągłego napromieniania osoby lub jednostki jest tym, co nazwali Long Covid, Long Covid lub uporczywym Covid.

Kla.TV: Więc nowe promieniowanie, 5G, czym wyraźnie różni się od 2G lub 3G do tej pory, czyli czym jesteśmy... jakiej wielkości lub o czym mówimy w porównaniu?

Pan Delgado: Cóż, we wszystkim nie ma to absolutnie z tym nic wspólnego. Od 4G+, a zwłaszcza 5G , oprócz tego, że jest to nieskończenie więcej sztucznej elektryczności środowiskowej, nieskończenie więcej milionów anten rozmieszczonych na całym świecie, istnieje wykładniczo wysoka liczba woltów na metr, które przechodzą przez biologię człowieka, królestwo roślin i ogólnie wszystkie żywe istoty. Widzimy również, jak ptaki spadają, gdy zmieniają częstotliwość. Przede wszystkim padają ogłuszone/nagrzane, nawet niektóre anteny telefoniczne płoną od emitowanego przez nie promieniowania. Mówimy też o mikrofalach, ale z dużo większą siłą i również w formacie AX. Oznacza to, że jest to pakiet. 5G jest skalarne i milimetrowe, wystrzeliwuje wiązkę bezpośrednio w osobę, która łączy się lub ma smartfona. Ale nie chodziło tylko o telefon, ale także o ludzi w oparciu o to, co teraz wiemy.

Kla.TV: Ale powiedzmy, że wiązka, o której mówisz, o której mówisz, oznacza, że nie zawsze nadaje. Oznacza to, że trudno mi zrozumieć: antena normalnie jak pracuje, to ma zawsze nadawać, a jak jest na poziomie 5G, to oczywiście oznaczałoby to, że zawsze będzie nadawać, ale mówi mi, że może to nie jest jej przeznaczenie, nie zawsze nadawać, ale tylko o określonej porze dnia, nie wiem. To jest to, czego nie wiem…

Pan Delgado: Emituje, zawsze emituje w formacie gradientu kierunkowego, co oznacza, że przepływa przez ciebie prąd, ale jeśli jest to wymagane dla jakiegoś typu urządzenia elektronicznego czyli łączy się z tą częstotliwością, bo to inteligentny obiekt, na przykład pielucha, która… inteligentna pielucha powie nam, kiedy jest mokra, czy nie, w zależności od tego, czy dziecko ma, potrzebowało jej, czy nie.

W tym przypadku pielucha otrzymuje wiązkę, aby zażądać tych informacji automatycznie lub przez użytkownika, i oczywiście ta wiązka jest impulsem elektromagnetycznym, który jest prawdopodobnie również najbardziej niebezpieczny. Nagłe zmiany wyrządzą nam największe szkody. Tak więc osoba wchodzi do supermarketu z poziomem promieniowania, wchodzi do środka, jest chroniona przez ściany. Wychodzi z tego i tam przyjmuje cały wpływ, dlatego widzimy wiele zaciemnień i omdleń tuż przy wyjściu z supermarketów, gdzie jest również dużo promieniowania.

Kla.TV: Innymi słowy, mówilibyśmy o dawce, żeby to w jakiś sposób nazwać, która otrzymuje dawkę większą niż to, co zdrowe, do której organizm ludzki mógłby się przystosować. Moglibyśmy to powiedzieć w ten sposób.

Pan Delgado: Dokładnie. Dawki mierzone w milisiwertach, czyli promieniowanie powoduje uszkodzenia, zarówno w formie impulsowej, jak i średnioterminowej, ponieważ pochłania dawkę promieniowania, która gromadzi się w tkankach. To właśnie kończy się generowaniem raka, że się rozmnażają. Właśnie to kończy się generowaniem, cóż, wszelkiego rodzaju...

Wszystkie uszkodzenia popromienne są dokładnie tym, co opisano jako Covid-19 i jego odpowiednie warianty, ponieważ jest to ostry zespół popromienny. Kiedy zobaczyliśmy oficjalne badania, w których porównywano ostry zespół popromienny z Covid-19, problem polega na tym, że nie postrzegali go jako czynnika przyczynowego, jako prawdziwej przyczyny, ponieważ nie są świadomi lub nie byli świadomi, że wprowadza się pochodną grafenu, zredukowany tlenek grafenu, który zwiększa uszkodzenia popromienne.

Nawet fakt, że grafen zbliża je bardzo blisko promieniowania Czerenkowa, czyli tysiąc razy więcej, potęguje uszkodzenia popromienne. A wszystko, co mówię, to artykuły naukowe, które wybrałem; nawet projekt CORDIS Unii Europejskiej, a my możemy przejść dalej.

Kla.TV: Więc, hm, Wuhan, cofnijmy się trochę, kiedy zaczęła się cała ta makabryczna historia, nazwijmy to jakoś. Gdzie promieniowanie 5G zostało praktycznie wyemitowane po raz pierwszy ?

Pan Delgado: Dokładnie w listopadzie, pod koniec listopada 2019 r. w Wuhan, pojawienie się epidemii tego, co nazwali nieistniejącym wirusem koronowym zbiegło się, z tego, co powiedzieliśmy we wstępie, z wdrożeniem technologii 5G w 11-milionowym mieście w czasie i przestrzeni, jakim było Wuhan. Powiedz mi, jakie jest prawdopodobieństwo, że rzekoma epidemia koronawirusa pojawi się w Wuhan, w tym samym czasie i miejscu, w którym ta technologia została wdrożona po raz pierwszy, po szczepieniu przeciwko grypie wszystkich Chińczyków, eh; Trzeba też powiedzieć, ponieważ ten materiał, tlenek grafenu, był już zawarty w szczepionce przeciw grypie, która również pojawia się w patentach.

Kla.TV: Ok, to co właśnie powiedziałeś jest bardzo interesujące lub bardzo niepokojące, jak to lepiej ująć? Ech, znamy analizę doktora Campry, w której znaleziono tlenek grafenu. Jak i z jakich powodów rozpoczęły się badania nad składnikami różnych szczepionek? Mam na myśli, jaki dokładnie był powód?

Pan Delgado: Cóż, dr Sevillano, który jest ważną częścią 'piątej kolumny" i co wieczór towarzyszy nam w programach na żywo, powiedział: „Kiedy zaczną wstrzykiwać ludziom, naprawdę dowiemy się, co się dzieje”. Do tej pory wiedzieliśmy, że ludzie upadli w pobliżu anten telefonicznych; w rzeczywistości domy opieki, 8 na 10 anten zostało umieszczonych w rezydencjach, teraz rozumiemy, dlaczego. Musieliśmy nawet oszacować śmiertelność rezydencji.

Kolejnym kofaktorem była szczepionka przeciw grypie. Były pewne raporty, takie jak raport z Barbastro, obszaru tutaj, w Teruel w Hiszpanii, i zarejestrowaliśmy, że ci, którzy nie zostali zaszczepieni przeciwko grypie, praktycznie wszyscy przeżyli. A ci, którzy zostali zaszczepieni przeciwko grypie, była bardzo duża śmiertelność związana z Covid-19; a także zachorowalność na choroby. Były domy, w których 80 starszych osób zmarło w ciągu 4 godzin. Nie robi tego żaden czynnik biologiczny ani Ebola. Ale promieniowanie...

Kla.TV: Jednoczesność, powiedzmy. To się nazywa jednoczesność, nie wiem... Jednocześnie trudno jest pomyśleć, że jest to czynnik zakaźny, który niektórzy tłumaczą jako oficjalną wersję, który może wywołać coś takiego w grupie.

Pan Delgado: Nie zdarza się nam to z lekarzami i pracownikami służby zdrowia, którzy widzieli tę sytuację, wielu z nich już zgadza się z tezą "piątej kolumny". Powiedziałem dobrze, z tezą, a nie hipotezą. Ale kiedy zaczęli wstrzykiwać i zjawisko magnetyczne się pogorszyło, zdaliśmy sobie sprawę, że ten materiał jest magnetyczny, że jest przewodnikiem, nadprzewodnikiem i że jest kondensatorem energetycznym.

Dodatkowo wydzielało różnice w potencjale, ważne napięcie w głowie zaszczepionego, konkretnie z rodzicami udało mi się zrobić eksperyment i przyjechali z multimetrem, prądy przemienne do 0,3 i 0,4 V. To było szalone. Mogli zapalić nawet małą diodę LED. Więc szukaliśmy jakich materiałów: był też jeden kandydat, był cudowny, to był cudowny materiał, to był grafen, był modny, był magnetyczny wewnątrz ciała, to był nadprzewodnik, to była energia kondensator:

był używany do przyszłych baterii, a także miał zastosowania biomedyczne w dziedzinie neuronauki, co jest celem słynnego transhumanizmu, który nastąpił po nim.

Dostaliśmy fiolkę od Pfizera, za pośrednictwem Rafy Navarro, oficera policji z Alicante, byliśmy w punkcie pośrednim, oczywiście przenośność, złożyliśmy apel do niektórych uniwersytetów i dr Campra, profesor na Uniwersytecie Almería, Dr Campra w Madrycie nie tylko z nauk chemicznych i ukończył nauki biologiczne, kierował badaniami.

Powiedzieliśmy: podejrzewa, że w próbce jest jakaś pochodna grafenu i rzeczywiście po tygodniu, pomimo niego, początkowo wątpił, że może istnieć ten materiał, powiedział nam: Gratulacje! Jest prawdopodobne. Bardzo prawdopodobne, że istnieją mocne dowody na obecność jakiejś pochodnej grafenu w próbce ze wstępnego raportu, który składał się z analizy mikroskopowej jostic, analizy TEM z mikroskopu elektronowego, S-TEM i zgodności sekwencji światła ultrafioletowego.

Ale dopiero 4 miesiące później nie jedna fiolka, tylko firmy Pfizer, ale także 7 fiolek, teraz od 4 różnych marek: Pfizer, Astra Zeneca, Moderna i Janssen, które są najbardziej komercyjne w naszym kraju, przeszły technikę Micro Ramana, która już dała charakterystyczne szczyty wszystkich materiałów z fizycznego punktu widzenia.

I okazało się, że jednoznacznie zredukowany tlenek grafenu.

Kla.TV: We wszystkich próbkach różnych marek?

Pan Delgado: We wszystkich. We wszystkim. Ten materiał jest w obfitości wewnątrz ciała, ale teraz pojawia się niepokojąca rzecz. Grafen wyjaśnił, co nazwali zespołem Covida oraz wszystkie nagłe i nagłe zgony, które obserwujemy, z wyjątkiem wszystkich dzisiejszych przypadków raka. Ale grafen związany z dziedziną neuronauki jest używany, jak powiedzieliśmy, do konwersji sygnału gigahercowego na terahercowy.

Efekt uboczny: syndrom Covida, w porządku. Ale te Tera-Hertz są używane w mikro i nanotechnologii, aby mogły działać, to znaczy w skali nanometrycznej i mikrometrycznej, w tak małej skali, te urządzenia w dziedzinie nanokomunikacji i sieci wewnątrz ciała mogą działać tylko w paśmie terahercowym. Dlatego wprowadzili tlenek grafenu do całego organizmu.

Kla.TV: Bateria, energia potrzebna do działania tej nanotechnologii.

Pan Delgado: Rzeczywiście, chociaż ta energia spowodowała śmierć milionów ludzi i epidemię, którą nazwali lub uchodzili za koronawirusa, co jest tylko zasłoną dymną, aby nadal oszukiwać ludzi.

Kla.TV: Mam pytanie Ricardo, przepraszam. Ludzie, którzy nie zostali zaszczepieni, oczywiście nie będziemy nazywać tego szczepionką. Nie zostali zaszczepieni, ani nie wstrzyknięto im grafenen, ale nadal zaraziły się Covidem, jak to wytłumaczysz?

Pan Delgado: Cóż, tutaj musimy zwrócić uwagę. Kiedy mówimy o Covid, mówimy o zapaleniu w całym ciele. Prawdziwy Covid to:

stany zapalne w całym ciele

duszność

trudności w oddychaniu,

...ponieważ ma poziom nasycenia znacznie poniżej normy, obustronne zapalenie płuc i burzę cytokin. Praktycznie... Wszystko inne, istnieją dowody, ale wszystko inne nie jest pozytywnym testem PCR, kolejnym narzędziem, które zostało użyte do kontynuowania tego kapitalnego oszustwa poprzez udawanie, że wszystko jest pozytywne.

Kla.TV: Tak, wygląda na to, że wszystko dało pozytywny wynik dla Covida, wygląda na to, że o grypie prawie nikt nie słyszał o ludziach z grypą i tak dalej.

Pan Delgado: Minęło dużo czasu, odkąd mogliśmy uwierzyć we wszystko, co pochodziło z mediów, ani liczby, ani statystyki, prawdopodobnie wszystkie zmanipulowane. Za przyjęcie i śmierć Covida ze szpitali zapłacono tu 47 000 euro. Dlatego podjęto próby, u pacjentów z zapaleniem płuc, do 15 i 16 PCR, aż do próby uzyskania pozytywnego wyniku. Wreszcie, co wybrali, to zrobić to z wodą z kranu, bardzo łatwo uzyskują cenny pozytyw. Również test antygenowy.

Test antygenu wyzwala immunoglobulinę; Moglibyśmy powiedzieć, że mogłoby to być bliższe rzeczywistości, ale grafen wyzwala w organizmie immunoglobuliny. Robią to, że jeśli wprowadzisz cykutę lub jakąkolwiek toksynę, neutralizujące przeciwciała będą zachowywać się jak biologiczny patogen, ale to toksyczny związek chemiczny.

Tak więc wyzwala immunoglobuliny, masz przeciwciała neutralizujące, które mówią ci: Szczepionka działa... Oczywiście, gdy organizm zdoła to wyeliminować, po kilku miesiącach mówi ci: nie masz już przeciwciał, musisz przyjąć drugą dawkę, trzecią, czwartą itd.

Kla.TV: To znaczy, że grafen w jakiś sposób ulega degradacji, a potem co wraca do ładunku, aby ta energia mogła dalej gromadzić się w organizmie.

Pan Delgado: Rzeczywiście. Tak naprawdę jedynym sposobem na wydostanie się z dawek jest wylądowanie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu lub na cmentarzu, co niestety obserwujemy u niezliczonych krewnych, zresztą bardzo bliskich, którzy nie chcieli uwierzyć , mówią , ale to nie jest kwestia wiary. Zademonstrowaliśmy już i udowodniliśmy wszystko, co jest w szczepionkach.

I jeszcze jedno, grafen nie tylko został wstrzyknięty, pamiętaj, że wszystkie elementy rzekomej ochrony lub zapobiegania chorobie miały grafen. Maski zawierały grafen i zostały wycofane. FPP2 nadal go nosi. A inni też je wkładają, ponieważ mówią, że dostrajają je, aby nie zanieczyściły się, gdy zostaną wyrzucone. Hydrożele alkoholowe, którymi dzieci nałogowo myły ręce, zawierają również dyspersje tlenku grafenu.

Testy PCR są produkowane przez Nanographic, firmę zajmującą się sprzedażą i produkcją grafenu. Testy antygenowe też. To znaczy, umieścili to wszędzie, a także przez inhalację. Są osoby, które prezentowały zjawisko magnetyczne w klatce piersiowej, ponieważ nie były szczepione i nie mamy wątpliwości, że również zostały poddane fumigacji.

Istnieją patenty na dyspersję tlenku grafenu w biocydach, hm, fungicydach, w produktach fitosanitarnych, pestycydach oraz na poprawę spalania ciekłej nafty spalanej przez samoloty. Dlatego prawdopodobnie dokonali fumigacji…

Kla.TV: Innymi słowy, przez te smugi kondensacyjne, które czasami widzimy na niebie, ech, o których nie wiemy, myślimy, że to parowanie itp. Ale tak naprawdę, oczywiście, kiedy się upierają, wydaje się, że trwa to dłużej niż czas i od tego momentu musisz oczywiście podejrzewać.

Pan Delgado: Jasne. W rzeczywistości nie są to zwykłe smugi kondensacji pary wodnej w lotnictwie, które natychmiast znikają. Trwają do następnego dnia, a cały ten materiał, plus metale ciężkie, również powodują zapalenie płuc, spadają na ziemię i stają się częścią płuc dyżurnych pacjentów.

Kla.TV: Ech, Ricardo, a co z innymi szczepionkami kalendarzowymi, które nazywamy, czy możemy im zaufać? Zwykle? ZARÓWNO...?

Pan Delgado: Nie . Od 2018 roku, wraz z wprowadzeniem tej technologii, odkryliśmy, że nie tylko wpływa ona na szczepionkę Covid, ale również dokonaliśmy przeglądu szczepionki przeciw grypie. Wczoraj przysłali nam toaletę z większą ilością zdjęć i tymi grafeno-podobnymi przedmiotami, w tym przypadku niescharakteryzowanymi, tak w szczepionkach Covid, ale mamy charakterystykę tych z Covid, a gdy już znamy obraz, ulgę, którą tworzy Grafen, jak się składa, jest bardzo prawdopodobne, że znajdzie się w kalendarzu szczepionek, ponieważ dodatkowo zjawisko magnetyczne obserwuje się po nakłuciu, również w szczepionce dla dzieci.

Pneumokoki, Pneumovax, myślę, że nazywają się Prevenar 13, Vaxigrip, który jest przeciw grypie, wszystkie one również zawierają grafen.Jest to prawdopodobnie fiolka zastosowana w nanotechnologii. Dlatego od roku 2018 do teraz rada lub zalecenie piątej kolumny jest takie, że nikt nie wstrzykuje absolutnie niczego.

Kla.TV: Ok. Ci ludzie, którzy zastosowali się, no cóż, do pierwszych dwóch szczepionek, a potem tych przypominających; a oni nawet mają wątpliwości, nie wiem, czy przetrwali trzy szczepionki, czy też przetrwają, co byś powiedział tym ludziom?

Pan Delgado: Cóż, mieli szczęście. Ponieważ dokładnie w zeszłym tygodniu rozmawiałem z kimś, kto powiedział mi, że ma dwie dawki, jedną od Pfizera, a drugą od Moderny, i że żyje. Tuż przedwczoraj przyjechaliśmy z pogrzebu tej osoby. Nagła nagła śmierć, 36 lat.

Kolejny, kolejny przypadek, 34 lata, chłopiec, nagły rak. Pamiętajmy, że grafen potęguje uszkodzenia popromienne, a jednym ze skutków promieniowania jest nowotwór. Płoną. Ech, może się zdarzyć, że dana osoba ma trzy dawki i absolutnie nic mu się nie dzieje, ponieważ żyje w środowisku, w którym nie ma nagromadzonego promieniowania; dlatego nie pochłonie tego promieniowania. To idealna broń do zabicia.

Jednak osoba przyjmująca pojedynczą dawkę, która otrzymuje oddziaływanie promieniowania, ponieważ ma antenę telefoniczną, a czas, powiedzmy, narażenia jest bardzo długi, z dużym prawdopodobieństwem rozwinie się lub nastąpi nagła śmierć, jak konsekwencja wyładowanie grafenu do serca lub zapalenie osierdzia mięśnia sercowego, gdy ta tkanka jest w stanie zapalnym, lub nagła śmierć również z powodu tej samej konsekwencji.

Albo słynne płuco Covida, eh, w perspektywie średnioterminowej; zwłaszcza, gdy zaczyna go eliminować przez płuca. Po półtora miesiąca materiał ten zaczyna być eliminowany przez płuca, do gry wchodzą pewne enzymy, takie jak mieloperoksydaza, które próbują go degradować, ale ponieważ został napromieniowany w płucach, powoduje zapalenie płuc, które zostało nazwane „obustronnym zapaleniem płuc”.

Kla.TV: To znaczy, że ci ludzie, no cóż, z drugim i trzecim, tak naprawdę akumulują promieniowanie i przychodzi czas, kiedy, jeśli są w bardzo ostrym skupieniu, bardzo silnie , bardzo intensywne, powiedzmy, z tego napromieniowania, które otrzymują, to właśnie tam, jak sobie wyobrażam, zaczynają się problemy. Być może nie mogą zareagować na czas, ponieważ wydaje się, że to powoduje arytmie…

Pan Delgado: Więdnięcie, więdnięcie, tak. Uprawianie sportu jest wybuchowe, ponieważ kiedy uprawiasz sport, serce jest tym, które wchodzi w grę, a impulsy elektryczne serca są znacznie wyższe, więc ponieważ grafen jest superprzewodnikiem, zostanie tam skierowany. A kiedy już tam dotrzesz, kiedy zakończysz czynność, wygeneruje to śmiertelne wyładowanie arytmii; nawet z defibrylatorem nie prowadzą ludzi do przodu.

Młodzi ludzie w wieku 20, 15, 30 lat, dodatkowo sportowcy. Pochłania również, wybacza, pochłania wszelkiego rodzaju promieniowanie: ultradźwięki, infradźwięki itp.

Więc to jest rosyjska ruletka. W szczepionce nie ma nic, co prowadziłoby do rozwinięcia jakiejkolwiek odporności, wręcz przeciwnie; To tylko toksyczny związek chemiczny i mikrotechnologia do znakowania ludzi (jest jeszcze zakwaszenie organizmu, a kwas mlekowy powstający w mięśniach nie jest neutralizowany z powodu zbyt dużego zakwaszenia organizmu przez zakrzepy .... dopow.)

Kla.TV: Ok, a stamtąd, z tych ludzi, jak ci powiedziałem, ta z dwiema lub trzecią dawką, albo ta przypominająca, którą nazywają, a potem ta z być może patologią, którą nazywają Długim Covid , to wydaje się oznaczać „trwały Covid”, prawda?, lub coś w tym stylu.

Pan Delgado: Ale to znaczy z biologicznego punktu widzenia nie znaliśmy biologicznego czynnika, który byłby trwały. Innymi słowy, powszechną grypą będzie każdy inny rodzaj koronawirusa, jak mówią, chociaż tlenek grafenu generuje efekt korony, prawdopodobnie stamtąd wzięli nazwę, powiedzieli: „powiedzmy, że to koronawirus”.

Ech, każdy inny koronawirus, albo zabija żywiciela, albo gospodarz rozwija na niego odporność, kropka. Nie ma następstw na całe życie. To, co ma następstwa na całe życie, to promieniowanie, a to jest syndrom, staje się przewlekłym zespołem napromieniowania, który jest gromadzony w literaturze naukowo-medycznej od ponad 70 lat. To nie jest nowe.

Kla.TV: Ok. Tak więc, na przykład, w tej samej rodzinie mogą być członkowie, którzy rozwinęli to, to Długie Covid, lub to, nawet Covid, powiedzmy, żeby to nazwać w jakiś ogólny sposób, i inni, którzy najlepsze jest to, że się nie dowiedzieli, przypuszczam, nie wiem. Ech, to jest kwestia każdego, dokąd się udają, i…

Pan Delgado: Oczywiście. Zależy to od promieniowania, które absorbuje, a następnie zależy również od wewnętrznych zmiennych jednostki, takich jak poziom glutationu.

Glutation to przeciwutleniacz, który działa precyzyjnie na tlenek grafenu, ponieważ generuje wolne rodniki. Tak więc, jeśli generuje wolne rodniki, to co zrobi, to utleni wszelkiego rodzaju molekuły, powodując śmierć. I z drugiej strony, endogenny glutation, dlatego NAC działa przeciwko Covid, ponieważ jest prekursorem glutationu, czyli witaminy D, dlatego pacjenci z Covid mają niski poziom witaminy D, ponieważ wyczerpują swoje zasoby próbując degradować działanie tlenku grafenu.

To dlatego ludzie, którzy są zaszczepieni lub ci, którzy naprawdę mają Covid, są tak zmęczeni, ponieważ organizm, układ odpornościowy, nieustannie pracuje, próbując obniżyć działanie toksyny. Tak więc glutation u młodych osób, dużo glutationu, niewielkie starzenie się, większe trudności z faktycznym posiadaniem Covid-19. Od 65 roku życia poziom glutationu gwałtownie spada, dlatego, mówię, ma to wpływ, ponieważ teraz dotyka także młodych ludzi, od momentu, gdy młodzi ludzie są zaszczepieni.

Kla.TV: Jak wytłumaczysz... ech, na początku pandemii pamiętam, że nawet w szpitalach nie wolno było przeprowadzać sekcji zwłok zmarłych. Jak wytłumaczysz fakt, że był on nawet przyjmowany w szpitalach, że nie wykonywano sekcji zwłok, że trzeba było go bezpośrednio kremować? Słyszałem, nie wiem, czy to prawda. Ponieważ niektórzy lekarze, myślę, że Włosi, nie wiem, czy są z północy Włoch, z Mediolanu, dokładnie po to, by zaprzeczyć tej normie . Co odkryli? I cóż, może mógłbyś mi je lepiej wyjaśnić.

Pan Delgado: Tak. Pascual Baco był lekarzem, czyli zespołem medycznym, który pominął ludobójcze wytyczne i protokoły ówczesnej Światowej Organizacji Zdrowia, a przeprowadzał sekcję zwłok, jest niezrozumiały. Jedynym wytłumaczeniem jest ukrycie narzędzia zbrodni. Dzisiaj, jeśli zostanie przeprowadzona sekcja zwłok u prawdziwego pacjenta z Covid, będącego wynikiem zespołu ostrego popromiennego, znajdą i faktycznie już to zrobili, tlenek grafenu.

We krwi osób wstrzykniętych znaleźliśmy również tlenek grafenu. Potwierdziły to zespoły w Niemczech, podobnie widzieliśmy te obrazy mikro-płatek tlenku grafenu na całym ciele po przebiciu. A więc dokładnie miał okazję kilkakrotnie porozmawiać z Pascualem Vasco, ten lekarz, kiedy pominęli sekcję zwłok, odkryli, że to, co nazywali Covid, było zjawiskiem zakrzepowym, koaguluje krew, ale grafen to robi! Grafen aktywuje krzepnięcie krwi. W rzeczywistości jest lub ma być stosowany jako leczenie przeciwpłytkowe, dobrze? Powoduje również redukcję płytek krwi, to znaczy wszystko, co początkowo mówili, że szczepionka zrobiła, oczywiście, ponieważ ją zawiera.

Kla.TV: Przypuszczam, że nie byli zainteresowani dowiedzeniem się, hm, powiedzmy, co robili, albo że stosowali protokół, wyobrażam sobie, hm, bardzo źle, bo wygląda na to, że...

Pan Delgado: W rzeczywistości powiedziano nam, żebyśmy nie stosowali ibuprofenu, który jest środkiem przeciwzapalnym, kiedy dokładnie to, co robi ibuprofen, to zapobieganie zapaleniu wywołanemu przez Covid, jako pierwszy zwiastun choroby. Co więcej, paracetamol jest nadal podawany, a paracetamol jest przeciwieństwem, jest przeciwwskazany, ponieważ jest antidotum na N-acetylocysteinę, która zadziała.

Kla.TV: Innymi słowy, jeden jest utleniaczem, a drugi przeciwutleniaczem.

Pan Delgado: Dokładnie. Dokładnie…

Kla.TV: Ok. Ech, poza tlenkiem grafenu, co jeszcze znaleziono w składzie lub składnikach rzekomej szczepionki?

Pan Delgado: Cóż, dr Campra zaczął identyfikować sztuczne wzorce. Później sam wyciągnął kolejny raport. Eh, piąta kolumna, datowana 14 stycznia tego roku 2022, opublikowała kolejny raport z bardzo, bardzo, bardzo wyraźnymi próbkami tego, co, hm, mikroukładów; Zidentyfikowaliśmy nawet te wzorce, porównując je z literaturą naukową, z mikro-obwodami , które są mostkami prostownikowymi diodowymi, które przepuszczają stały prąd zmienny, pamiętamy, że multimetrem z głowicą zaszczepionego można zmierzyć prądy przemienne do 0,3 i 0,4 wolta.

Ale aby ta mikro-technologia działała, odbywa się to przy prądzie stałym; no cóż, odkryliśmy te aktualne prostowniki, no cóż, znaleźliśmy te formaty mikro-prostowników, także mikro anteny, także kody szyfrowania komunikacji, portale logiczne, mikroroutery, które wydają adresy Mac, to znaczy, każdy może to teraz zweryfikować. Każda zaszczepiona osoba może na przykład pobrać aplikację skanera bluetooth i aktywować GPS, a następnie bluetooth, i zweryfikuje, czy wszystkie zaszczepione osoby w swoim otoczeniu emitują adres MAC, który nie odpowiada żadnemu producentowi żadnego urządzenia masz w domu.

Dlatego mówimy o tym, no cóż, że wszystkie osobniki zostały naznaczone. Wiemy, że to, co jest transmitowane, lub to, co jest transmitowane, to dane biomedyczne, przynajmniej dotyczące: bicia serca i indeksu glikemicznego cukru we krwi, przynajmniej. Ale chodzi o to, że mogą też emitować sygnały, pamiętaj, że każdy, kto ma router...

Kla.TV: Innymi słowy, to idzie w obu kierunkach.

Pan Delgado: W dwóch kierunkach. Dokładnie. W przypadku, gdy chcesz zobaczyć moich sąsiadów, których zawsze lub gdy zaszczepiony sąsiad przyjdzie, tutaj zawsze pojawi się na telefonie. Więc wiem, kiedy ona tam jest, a kiedy nie jest sąsiadką.

Kla.TV: Czy może istnieć osoba nieszczepiona? a przynajmniej... OK

Pan Delgado: Tutaj z jednej strony pojawia się telewizor, a wszystkie cyfry, które się pojawiają, to adresy MAC, kody MAC zaszczepionych osób. Możemy nawet kliknąć w jedną z nich i poznać przybliżoną odległość, do której się znajduje.

Kla.TV: Czyli te adresy powinny być teraz w twoim otoczeniu czy w twojej okolicy? I być może będziesz miał odwagę zapytać ich, czy rzeczywiście zostali zaszczepieni.

Pan Delgado: Tak, rzeczywiście. Są to adresy dynamiczne. Zmieniają się co 50 lub 52 sekundy. Pamiętajmy, że w każdej dawce znajdujemy dziesiątki tego mikroukładu w jednej kropelce i przy powiększeniu od 100 do 120 powiększenia wygląda całkiem nieźle. Innymi słowy, oznaczyli wszystkie osoby. Ale chodzi o to, że zaznaczyły się także wewnątrz ciała, a następnie wewnątrz neuronu. A to jest najbardziej niebezpieczne. Istnieje wiele artykułów naukowych. Wszystkie zostały zebrane w śledztwie La Quinta Columna.

Tlenek grafenu przenika przez barierę mózgową, która jest barierą oddzielającą mózg od otoczenia i chroniącą go przed patogenami i chemikaliami. Teraz rozumiemy, dlaczego wszystkie testy PCR przechodzą przez nos, ponieważ plastry o obniżonej zawartości tlenku grafenu dla diabetyków, którzy chcą usunąć nakłucie i zastąpić je nim. Wszystko przechodzi przez głowę. Celem całej tej operacji jest kontrola behawioralna w dziedzinie neuronauki całej światowej populacji.

Tlenek grafenu, gdy ma mniej niż 45 nanometrów, przekroczy barierę krew-mózg i osiądzie w neuronach, co jest dla nich bardzo przydatne i ma duże powinowactwo, ponieważ mają impulsy elektryczne i jest nadprzewodnikiem. Ten tlenek grafenu zastępuje naturalną sieć neuronową sztuczną siecią neuronową. Aby osoba była spasożytowana cyfrowo, mówiąc. Mogą połączyć go z chmurą lub Meta, jak nazywa to Mark Zuckerberg, i być kontrolowanym przez sztuczną inteligencję.

Ten tlenek grafenu, o którym mówiliśmy, jest magnetyczny. Uchwyt magnetyczny. Cóż, dlatego ma pojemność pamięci flash! Wspomnienia można wymazywać, aktywność neuronów rejestrować w impulsach elektrycznych i monitorować na ekranie z punktu widzenia, w którym możemy nawet wiedzieć, co myśli dana osoba. Możesz wymazywać wspomnienia i wstawiać emocje i wstawiać uczucia, wstawiać myśli, przerywając synapsę neuronalną, co robi tlenek grafenu. A wszystko to zdalnie i bezprzewodowo. Wykorzystując oczywiście technologię 5G.

Teraz rozumiemy, dlaczego prezydent Sebastián Piñeira z Chile, zapowiadając 5G, mówił o wstawianiu emocji, wstawianiu myśli podczas proponowania ustawy o neuroprawach po reformie konstytucyjnej w Chile. Nawiasem mówiąc, co się dzieje we wszystkich krajach. Jeśli ludzie nie są świadomi tego, co się dzieje, powiem to jeszcze raz: gatunek ludzki, jaki znamy, ginie, wymiera, by stać się automatem kierowanym przez sztuczną inteligencję pod wpływem kaprysu 4 lub 5 Forum w Davos. Elon Musk, Mark Zuckerberg, Klaus Schwab itd.

Kla.TV: Innymi słowy, może wpływać na nasze decyzje w danym momencie, na nasze myśli w taki sposób, jaki im się podoba i skłania nas w tym czy innym kierunku w zależności od tematu, który ich interesuje, jak sobie wyobrażam.

Pan Delgado: Zdziwiłbym się, gdyby ktoś naprawdę próbował nas uwarunkować przez media, kupić coś takiego, zagłosować na takiego prezydenta itp. Gdyby mogli to zrobić za pomocą technologii i czy trzeba ją wstrzykiwać? To jest to, co robi się teraz, kiedy ludzie nie są tego świadomi. Robi się to zdradziecko. I tak, o ile wiem, może być bardziej posłuszna, podatna na jednostki lub grupę jednostek lub ogólnie na populację.

Może sprawić, że będzie bardziej przygnębiający, bardziej plastyczny, bardziej plastyczny, jak mówię, może sprawić, że będzie bardziej agresywny. Czyni to poprzez łamanie synaps neuronalnych i pobudzanie pewnych obszarów mózgu, które bardzo dobrze znają. Przypomnijmy, że Graphene Flagship, europejska organizacja od 2013 roku, wydała dwa miliardy euro na grafen i kolejne 1000 milionów euro na poznanie mózgu.

Są tam wszystkie uniwersytety, praktycznie wiele w Hiszpanii. Hiszpania jest jednym z krajów, w którym uczestniczy najwięcej, a także dzięki wkładowi neurobiologa „Rafaela Yuste”, który spotkał się z Obamą w 2015 roku i przekazał klucz do mózgu praktycznie całej ludzkości tej psychopatycznej elicie tam w Agenda 2030.

Kla.TV: Czy może być również możliwość, że nanotechnologia, którą komentujesz, i grafen są nam nawet dostarczane innymi drogami niż ta wstrzykiwana? Przede wszystkim nanotechnologia, bo pomimo tego, że grafen może w danym momencie ulegać degradacji w zależności, jak mówisz, od poziomu glutationu każdego z nich, to jednak może jest ta część, o której wiem, że nie ulega degradacji w ludzkim ciele.

Pan Delgado: Nowe tabletki najprawdopodobniej będą miały również nośnik magnetyczny i będą miały nanotechnologię tlenku grafenu, nowe tabletki jako nowe leczenie, które już ogłosili w 2018 roku i które prawdopodobnie będą również miały mikroobwody. Przebicia, które zostały usunięte u diabetyków, którzy widzieli otwarte niebo, zostały zastąpione łatą o zmniejszonej zawartości tlenku grafenu po wewnętrznej stronie policzka. To znaczy najbliższa mózgowi rzecz. Większość społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy z tego szaleństwa.

Dlatego musimy wszystkich obudzić i pokazać, co to jest. A teraz znajdujemy siebie i faktem jest, że ten, który został przebity, prawdopodobnie już tego nie zrobi, ponieważ widzieli, co się wokół niego działo i objawy, które nabył, jeśli żyje, aby o tym opowiedzieć. Ale duma, powiedzmy ludzka, fakt nieuznawania i nie bycia szczerym, który połączył się również z cnotą inteligencji, już dziś jest zbyt wiele, by prosić o ludzką istotę, powoduje, że ci ludzie się zamykają i nie są w stanie zaalarmować swojego okolica.

To bardzo smutne, bardzo smutne, co widzimy.

Kla.TV: Powiedziałeś mi o prezydencie Chile, nie pamiętam nazwiska, które mi powiedziałeś.

Pan Delgado: Sebastian Pineira

Kla.TV: Sebastian Piñeira tak dokładnie. Mówią, że uchwalili ustawę o neuroprawach i ochronie mutantów. Nie wiem czy dobrze czytam? A może o co dokładnie chodzi?

Pan Delgado: Cóż, każdy, kto jest świadomy, gdyby ta informacja została podana w telewizji, która jest informacją publiczną, ludzie prawdopodobnie zaczęliby łączyć wszystko, co tutaj zrobiliśmy. Chociaż zrobiliśmy to bezpośrednio z analizą szczepionek. Ale i dlatego mówimy z dowodami i powtarzam, że wszystko, co tutaj mówimy, jest zademonstrowane i udowodnione.

Kto chce dowodów, może wejść do La Quinta Columna.net. lub słuchaj nas każdego wieczoru na kanale Telegram. Czy ktoś może się zastanawiać, czy nasze myśli i uczucia są zagrożone? Masz rację! Neuronauka rozwinęła się wraz z nanotechnologią znacznie za plecami społeczeństwa obywatelskiego. Dziś możesz monitorować, co dana osoba myśli na podstawie wysyłanych przez nią sygnałów. Wszystko, co robi grafen, to wzmacnianie tych sygnałów, a mikroukłady wychwytują ten sygnał i monitorują go. Ale nie tylko to!

To jest dwukierunkowe. Z jednej strony możemy odbierać sygnały od zaszczepionych osób, jak pokazano tutaj, ale możemy również wysyłać do nich sygnały. Te emisje sygnałów, gdy są w głowie, kiedy tlenek grafenu jest zainstalowany w neuronach, synapsy neuronalne mogą być zmienione behawioralnie w taki sposób, że czynimy z jednostki możliwy do zhakowania automat, mózg osoby lub grupy lub cała społeczność.

Z woli sztucznej inteligencji, którą ktoś logicznie programuje. To wszystko można zrobić! Wykorzystali ignorancję i ignorancję 99% populacji, w tym społeczności medycznej, aby wprowadzić nanotechnologię z grafenem, chociaż efektem ubocznym wprowadzenia grafenu jest zwiększenie szkód popromiennych, które uchodzili za koronawirusa.

Nazwali to Covid-19. To najważniejsza rzecz, którą można teraz powiedzieć. Nie ma ważniejszych informacji niż to, co tutaj podajemy. Bo od tych informacji zależy przyszłość całego gatunku ludzkiego w całej historii ludzkości w przeszłości iw przyszłości. W tej chwili jesteśmy i to koszmar i każdy, kto jest tego świadomy i patrzy w mikroskop i sam go sprawdza. Zapewne za kilka dni spotkamy się z ponad 100 lekarzami, którzy przyjrzą się mikroskopowi.

Czy możemy powiedzieć, czy przyda się do czegoś? No cóż, chyba żeby uratować przynajmniej te rodziny do tej grupy rodzin. I że są naprawdę świadomi tego, co się dzieje.

Ale to szaleństwo. Tak nienormalne, upokarzające i drażniące człowieka, że nie mieści się to w twojej głowie.

Kla.TV: Gdyby zaszczepieni mieli badanie krwi, co by znaleźli?

Pan Delgado: Cóż, jeśli na przykład przeprowadzą analizę dimeru D, zobaczą udział białka fibryny w wyniku wywołanej koagulacji. I każdy może to zrobić. Test wart szesnaście euro w aptekach. Ale jeśli zostanie przeprowadzona analiza pod mikroskopem optycznym, znajdziemy ten materiał, tlenek grafenu lub mikrokartki grafenu we krwi.

Dlatego też czerwone krwinki, które dobrze widać pod mikroskopem świetlnym, erytrocyty, zobaczymy je praktycznie zdeformowane, zniszczone, amorficzne, a także ułożone w stos. Pamiętajmy, że Grafen wzmacnia promieniowanie. Jednym ze skutków promieniowania jest generowanie efektu rulota, który polega na gromadzeniu się i koagulacji krwi w wyniku gromadzenia się czerwonych krwinek.

Zobaczmy więc zakrzepy. To generuje zakrzepy. A jeśli masz zakrzepy, masz wszelkiego rodzaju incydenty sercowo-mózgowo-naczyniowe. Masz zator mózgu lub płuc, masz krwotoki w wyniku zatkania gdzieś tętnicy i skoków ciśnienia gdzie indziej, masz udary, masz zawały serca, masz niedokrwienie, wszelkiego rodzaju brak ukrwienia.I właśnie to widzimy.

Kla.TV: Dla wszystkich, którzy nie wierzą, że zostali zaszczepieni grafenem i nanotechnologią, co byście powiedzieli?

Pan Delgado: Cóż, rozumiem przede wszystkim, że istnieje zasada, którą studiujemy również w psychologii, a mianowicie zasada negacji. Przede wszystkim, że każdy człowiek dosłownie boi się, jako instynktowną część przetrwania istoty ludzkiej, aby uznać, że się mylił. I nie tylko to, jest to rodzaj ochrony, wiedząc, że prawdopodobnie nakazali śmierć rodzicom, a także, że zamierzali to zrobić ze swoimi dziećmi, jeśli jeszcze tego nie zrobili lub przyniosą im chociaż wiele problemów na podstawie wszystkiego, co wiemy.

Wszystkie tego typu informacje, zawalające je wszystkie na raz, obalają również wszystkie fundamenty bazy, którą generowali i tworzyli przez swoje trzydzieści, czterdzieści czy pięćdziesiąt lat. Dlatego? Ponieważ wierzyli w instytucje, wszyscy, łącznie ze mną, wcześniej wierzyli w instytucje. Nie mieliśmy powodu sądzić, że faktycznie to się dzieje.

Ale wątpliwości i podejrzenia sprawiły, że przeanalizowaliśmy z pierwszej ręki i zdaliśmy sobie sprawę, że nastąpiła zmiana w stosunku do tego, co nazywają agendą 2030. A kiedy mówią o zrównoważonym rozwoju społeczeństwa, mają na myśli podtrzymywanie go poprzez dosłownie eliminację ludzi. A potem behawioralnie kontroluj resztę. Czwarta rewolucja przemysłowa.

Kazałbym im spojrzeć pod mikroskop. A jeśli nie stąd, to stąd oferujemy siebie z piątej kolumny, aby mogli wrócić do domu, jeśli chcą i obejrzeć szczepionkę dwa, trzy, dziesięć. Tych, których chcą. Wszystkie te, które widzieliśmy i zostały odtworzone w Nowej Zelandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Argentynie i Chile.Wszystkie mają ten sam skład!

Kla.TV: Oczywiście, trudno mi uwierzyć, że tak wielu lekarzy, którzy muszą podawać szczepionki, wie też, że jest to szczepionka eksperymentalna, ponieważ lekarz prowadzący eksperyment powinien budzić pewne wątpliwości w tym sensie. Że jeśli podam tę szczepionkę tej osobie, może nie powiedzieć, a przynajmniej może mieć jakiś efekt uboczny. I nie rozumie się, że nie ma już protestów, więcej odmów dostarczenia czegoś, co od samego początku jest eksperymentalne.

Innymi słowy, bez wchodzenia w temat tego, co jest w środku lub czego nie ma w środku. Oznacza to, że lekarz ma przysięgę Hipokratesa. Jak nie brano tego pod uwagę od samego początku? W końcu mówimy o eksperymencie.

Pan Delgado: Cóż, dzisiaj tego nie polecają. Nie jest już polecany przez tak wiele osób, ponieważ są świadome. W naszym kraju zmarło pierwszych 4 lekarzy, którzy to zalecili. Już nie są. Tutaj grzebiemy jeden dzień i drugi także jedną lub dwie toalety. W tym młodzież, pielęgniarki, lekarze, szefowie oddziałów chirurgicznych itp. Pamiętam kilka nazwisk tych, którzy odeszli. Cóż, to to samo. Lekarze również otrzymali wynagrodzenie.

Lekarze znajdują się na liście polityk przejrzystości Pfizer i Moderna, którzy otrzymali duże pieniądze za pośrednictwem organizacji, do której należą, czy to andaluzyjskiej służby zdrowia, publicznej służby zdrowia, czy też indywidualnie. Dosłownie zapłacono im za polecanie tego!

Myślę, że to dla nich eksperyment, aby zobaczyć, jak bardzo ludzka biologia się opiera. Zamierzam to wyjaśnić, przyjrzyjmy się, do jakiego stopnia upokorzenie ludzi i rażące oszustwo, któremu poddali całą populację, osiągnął. Nazwali szczepionkę dokładnie tym, co powoduje potencjalnie rozwój choroby. Dlatego zrozumiesz, że właśnie zaszczepieni to ci, którzy zajmowali 90% na OIT, a 10% na cmentarzach.

Powiedzieli, że skoro zaszczepiliśmy tak wiele osób, to normalne, że chorują. Hej, jak to jest normalne? Ten, który ma 3 dawki, powiedział mu, że „brakuje ci czwartej”.

Ten, który zginął z drugim, powiedzieli: „gdyby włożył trzeci”.

Kla.TV: Oczywiście zawsze jest dla ciebie wymówka, aby dalej się zaszczepiać i nadal podporządkowywać się planowi 2030, w końcu, ponieważ to on najwyraźniej w jakiś sposób wyznacza trasę. Na poziomie politycznym wiemy już, że nikt nie wypowiadał się, a przynajmniej prawie nikt, w tych kwestiach dotyczących treści lub analizy szczepionek itp. Przede wszystkim, gdy jest pewien procent populacji, który krzyczał do nieba zaraz po „raporcie Campry” Jak wygląda ta sytuacja? Czy jest jakaś szansa, że dotrze do sądu, który potraktuje to poważnie i naprawdę zajmie się całą tą skargą?

Pan Delgado: Każdego dnia proponujemy sobie, dr Sevillano, dr Campra i mnie, abym udał się do sądu, aby został wezwany przez prokuraturę lub przez dowolnego sędziego lub sędziego pokoju w celu złożenia zeznań. Złożyliśmy już 550 skarg między Sądami, Komendantem Głównym Policji, który odebrał nakaz i jest do tego zobowiązany, a koszarami Gwardii Cywilnej. Jest skarga, która dotarła do Sądu Najwyższego.

Szczególnie tutaj w Andaluzji. Są też takie, które postępują, ale bardzo nieznacznie. Oznacza to, że zwykle sędziowie trzymają go w szufladzie, kiedy dzwonili, aby zeznawać, że nawet go nie czytali. Pewnie mają slogan, żeby naprawdę się tu zamknąć. W Wielkiej Brytanii mają nawet możliwość śledzenia i opiekę prawną.

Odkryli również grafen i mikrotechnologię w szczepionkach, a mimo to mają szczególne trudności z przyjęciem skargi lub otwarciem procesu sądowego, gdy zostanie ono wykazane i udowodnione, że wszyscy są zabijani i że nie ma nic wspólnego z pandemią lub koronawirusem.

Dzięki temu wiedzą, kiedy pojawia się druga, trzecia, czwarta i piąta fala. Ponieważ muszą tylko wzbudzić jakość częstotliwości tego materiału, który mają w środku. A teraz ci powiedzą, i oczywiście będzie więcej pandemii. Z tym materiałem w środku, kiedy podniecą go technologicznie, mogą tworzyć i generować wszystkie epidemie, jakie chcą. Warianty podwarianty, co tylko chcesz. I jeszcze raz powiedzą ludziom, że to koronawirus lub wariant Omicron lub Deltacron.

Kla.TV: Cóż, Ricardo na zakończenie: Jakie mamy możliwości, zwykły obywatel, bazę nie wiem, jak to nazwać, aby w jakiś skuteczny sposób przeciwdziałać temu całemu makabrycznemu planowi, który jest obecnie w toku?

Pan Delgado: Cóż, prawda jest taka, że jest to niezwykle trudne. Dokładnie jutro mamy dużo ludzi. Zorganizowaliśmy grupy według województw, a ludzie przebywają i poznają się. Ponieważ pomaga to również nieco podnieść na duchu , biorąc pod uwagę codzienne psychiczne tortury w oficjalnych mediach obsługujących światowe forum gospodarcze za pośrednictwem Vanguard i Blackrock.

Są ludzie, którzy mówią: jak to jest, że wszystkie media mówią to samo? No bo wszystkie media kierowane są przez to samo! To takie proste! Z wyjątkiem alternatywnych mediów, takich jak Kla.tv i bardzo niewielu innych. Co bardzo doceniamy. Więc ktokolwiek chce szukać informacji, logicznie idzie do alternatywnych grup informacji.

Musimy zrobić coś ważnego. Istnieją akcje zbiorowe, takie jak wywiady, takie jak ten, który teraz przeprowadzamy. Uskarżanie się. Wyczerpaliśmy wszystkie możliwości demokratycznych rządów prawa. Ale czy naprawdę jesteśmy w demokratycznym państwie prawa? A może to tyrania?

W każdym razie. Co teraz powiemy, czego ludzie nie wiedzą? Nawet tych, którzy wszystko połknęli. To jest bardzo trudne. Musimy znaleźć jakąś wspólną formułę, aby z jednej strony zwiększyć masę krytyczną bardziej niż to, co robimy. Ale ci ludzie osiągnęli punkt, w którym dosłownie płacą ludziom za kłamstwo jako rzecznicy w mediach i nadal oszukują dużą część ludzi.

Oszustwo, które nie jest mistyfikacją ideologiczną ani polityczną. Jest to wielkie oszustwo, które prowadzi osobę i rodzinę do śmierci. To właśnie widzimy. Chodzi o to, że to oszustwo nie jest zwykłym oszustwem. To oszustwo, które prowadzi do śmierci.

Kla.TV: Słyszałem, że w Wielkiej Brytanii wydaje się, że przeprowadzili analizę, która wydaje się być wykonana przez dr Camprę, ale czytałem, że był nawet prawnie strzeżony.

Pan Delgado: …prawnie strzeżony. Ponieważ mamy również identyfikowalność i opiekę. Osoby, które towarzyszyły fiolce, są gotowe zeznawać i przysięgać prawdę w sądzie. Ale tam mają opiekę prawną, to znaczy jest notariusz, który prześledził wszystkie ślady... Ale i tak przyjmuje się, że go wydali. Ale czy myślisz, że coś się zmieni?

Bo to, co widzimy, to czwarty, piąty ten grypy, który będzie szósty, ponieważ też ma ten materiał, to jest to, co jest zamierzone i kiedy wprowadzamy materiał globalnie i jednocześnie w całej populacji świata a potem to nadajemy, generujecie epidemię, pandemię, cokolwiek chcą. Tak jasne.

Kla.TV: No cóż, chciałbym, żebyś dał trochę nadziei z tym wszystkim, co mówisz i zobaczył trochę światła na końcu tunelu, czy cokolwiek to było. Jeśli jest to światło i prowadzi nas do dobrego wniosku, to zapraszamy do pomysłu, który mógłby, nie wiem, mógłbyś przekazać, gdyby był naprawdę skuteczny jako ostatnie zdanie.

Pan Delgado: W tej chwili musimy sobie radzić w taki sposób, aby utrzymać nadzieję w sytuacji jest bardzo trudne, ponieważ ta technokracja kontroluje praktycznie wszystko, instytucje polityczne, sądowe, finansowe, komunikacyjne, wszystko, media itp. Ale być może rozwiązaniem jest stworzenie alternatywnego społeczeństwa świadomych istot, które już nic nie tworzą, absolutnie nic, co można by rzucić w oficjalnych mediach.

Zobaczmy, czy nam pozwolą. Zwiększ masę krytyczną, zostań wśród nas, podtrzymuj na duchu i dobrze próbuj przekonać. Nie próbuj przekonywać dla samego przekonania, czyli informacje z La Quinta Columna nigdy nikogo nie przekonują, trzeba przekonać samego siebie. Mówimy oczywiście „spójrz pod mikroskop”. Każdy normalny mikroskop będzie działał, jeśli masz resztki szczepionki, spójrz pod mikroskop, nie powinieneś niczego zobaczyć. Mówią nam, że nanocząsteczki lipidów o rozmiarach nanometrycznych są widoczne tylko pod mikroskopem elektronowym, cóż, nie!

Tam pod mikroskopem optycznym można zobaczyć wszystko, zarówno grafen, jak i mikrotechnologię. Sprawdź, czy Ty, któremu przyznano adres MAC i kto został oznaczony jako bydło, jako res bezpośrednio z telefonu komórkowego, a także Twoi znajomi. Niewiele więcej możemy zrobić. Teraz chodzi o stawianie oporu i wyjazd na tereny wiejskie, aby żyć z dala od całego promieniowania.

Kla.TV: Cóż, na razie myślę, że wszystkie pytania, na które odpowiedziałeś, były dość interesujące i na początku nie mamy więcej pytań. Wystarczy to, co musimy od teraz wyjawić i cóż, Kla.tv zajmie się rozpowszechnianiem tej wiadomości. Dziękuję za udział w tym wywiadzie, dziękuję bardzo i dobrze, miejmy nadzieję, jeśli w przyszłości będziemy mogli mieć drugi, no cóż, miejmy nadzieję, że możemy również na ciebie liczyć.

Pan Delgado: Z pewnością jest więcej informacji i możliwość ich rozszerzenia, ponieważ jest to dużo informacji, trzeba je podawać stopniowo, aby każdy mógł je przyswoić. A także dziękuję Ángel i wszystkim dzięki tej produkcji Kla.tv za umożliwienie mi poznania pionierskiej pracy badawczej La Quinta Columna na świecie.

Kla.TV: Bardzo ci dziękuję, Ricardo, bardzo ci dziękuję.

Pan Delgado: Uścisk.

Kla.TV: Uścisk.

Qué tienen que ver el Oxido de Grafeno y la Nanotecnología en las Vacunas Covid con el 5G

Co zabija ludzi, jeśli nie ma koronawirusa? Zakwaszenie, niedobór tlenu i patologiczne krzepnięcie …
Edward7
Czasy Antychrysta, znak (pieczęć) Bestii, chipy, czipizacja
Przyjdzie czas, kiedy człowiek będzie chciał otrzymać małe zaświadczenie, a mu powiedzą: „Weź numer, inaczej zaświadczenia nie damy”. Dokumentem końcowym będzie paszport światowy”.Po biochipie Sławik powiedział: „Będzie maleńka, bardzo sympatyczna szara płytka (kartonik) – światowy paszport i kiedy ludzie będą go odbierać, to specjalne…More
Czasy Antychrysta, znak (pieczęć) Bestii, chipy, czipizacja
Przyjdzie czas, kiedy człowiek będzie chciał otrzymać małe zaświadczenie, a mu powiedzą: „Weź numer, inaczej zaświadczenia nie damy”. Dokumentem końcowym będzie paszport światowy”.Po biochipie Sławik powiedział: „Będzie maleńka, bardzo sympatyczna szara płytka (kartonik) – światowy paszport i kiedy ludzie będą go odbierać, to specjalne urządzenie zostanie zainstalowane w taki sposób, że na czoło lub prawą rękę, którą, z reguły, wyciągamy, gdy coś bierzemy, w tym czasie naniesie promieniami (jakimiś izotopami) trzy maleńkie szóstki (666) w postaci tatuażu i Bóg nie przebaczy nikomu, kto przyjmie pieczęć”.

„A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: „Jeśli ktoś wielbi Bestię i obraz jej i bierze sobie jej znamię na czoło lub na rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia”. (Apok. Św. Jana 14: 9, 10, 11).

„I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło” (Apok. św. Jana 13, 16).

Początkowo te szóstki nie będą widoczne, ale potem jak elektroniczna tablica na czole i na ręce będą świecić zielonym światłem. Jeśli osoba spróbuje pozbyć się tych szóstek i odrąbie sobie rękę, to szóstki pojawią się na kikucie, i wtedy, gdyby człowieka porąbać na kawałki, to na każdym kawałku pojawia się trzy szóstki. Na początku ludzie będą się wstydzić i ukrywać ten znak, ale później przestaną się krępować i zaczną otwarcie nosić tę pieczęć Antychrysta.

W Apokalipsie Świętego Jana opisano to w ten sposób: „I poszedł pierwszy (Anioł) i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii i na tych, co wielbią jej obraz” (Apok. Św.Jana 16, 2).

Stopniowo ci ludzie staną się bardzo źli, będą ich męczyć choroby i ropiejące rany. Szczególnie będą źli na tych, u kogo nie będzie tej pieczęci. Jeżeli człowiek nie wytrzyma głodu, wejdzie do sklepu i weźmie sobie produktów, to, przechodząc przez kasę, postawią mu „666”, jeśli nie miał tego znaku. Ludzie, którzy prawdziwie lub przez kłamstwo otrzymali szóstki, nie będą mogli umrzeć. Staną się jakby nieśmiertelni. Sławik powiedział, że „jeśli taka osoba ze względu na straszne życie zechce zakończyć życie samobójstwem i rozpędziwszy się samochodem uderzy np. w mur, i zostanie wraz z samochodem rozerwana na kawałki, to jak potwór w filmach horroru ponownie pozbiera się z kawałków w całego człowieka i znów ożyje”.

W Apokalipsie św. Jana napisano na ten temat: „I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie”. (Apok. Św. Jana 9, 6). Według Apokalipsy ma to trwać 5 miesięcy.

Święty Jan Ewangelista mówi:
„I że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jego imienia” (Apok. Św. Jana 13,17).

Sławik mówił również, że ci, którzy nie przyjęli pieczęci, nie będą mogli nic w sklepie kupić, również „zaszóstkowane” jedzenie tez nie będą mogli jeść. Nawet nie będą go mogli przełknąć, kiedy ludzie, którzy przyjęli pieczęć, ich krewni, zechcą im pomóc, oddając część swoich produktów. W tych czasach, w niektórych miejscach dzieci będą umierać z głodu, a Moskwa będzie żyć świątecznie, ale później zacznie zapadać się pod ziemię. Będzie się poruszać jak po równi pochyłej, a kiedy Jezus Chrystus postawi stopę na Placu Czerwonym, to wtedy resztki Kremla wraz z gwiazdą ostatecznie się zapadną. W tym czasie przywódca, prawdopodobnie, przeniesie się do Bonn i stamtąd będzie rządzić narodem.

Ludzie, którzy otrzymali nowe paszporty światowe, będą na początku korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, wszystko kupować, wszędzie jeździć, jeśli będą mieć pieniądze, ponieważ i biedni i bogaci pozostaną przy swoich możliwościach (stanach posiadania) i tytułach, ale potem oni również nie będą mogli nic nabyć i zrozumieją, że zostali oszukani i będą bardzo źli… Nastanie straszny głód, zostanie on wywołany sztucznie…

Przyjdzie czas, kiedy donosić i zdradzać będą nawet bliscy ludzie, i z powodu donosów będą torturować, wysyłać na zesłanie i zabijać uczciwych ludzi i prawosławnych chrześcijan, prawdziwych kapłanów i zakonników. Oprócz tego, będzie bardzo dużo urządzeń podsłuchowych, nawet na ulicy ludzie będą się bali rozmawiać. Nastaną czasy gorsze, niż za Stalina. Zwykłych normalnych ludzi pozostanie bardzo mało. Prawie wszyscy będą zajmować się spirytyzmem i żyć, słuchając podpowiedzi i pod kierownictwem demonów, ponieważ będą ich wyraźnie słyszeć i nawet z nimi rozmawiać, uważając ich za „wyższy rozum”. Będą się oni wyśmiewać ze zwykłych ludzi, uważając ich „za zacofanych, nie współczesnych, niewykształconych i niepotrzebnych na Ziemi, ale z nimi będzie Bóg. Święty Jan Apostoł przytacza słowa Pana Jezusa
: „To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli, Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę. Jam zwyciężył świat.” (J 16,33).

A z czasem, kiedy zrozumieją, że to oni, którzy otrzymali znak Bestii, wpadli w sidła diabła, będą tak źli, że byliby gotowi własnymi rękoma rozerwać tych, którzy ocaleli. Tak jak za czasów Noego, przed potopem, szli zdemoralizowani, a przed nimi biegła złość, tak i w nadchodzących czasach normalni, ocalali ludzie, będą zmuszeni chować się przed zwiedzionymi, ale nadejdzie czas:
”I otrze Bóg z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już odtąd nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły”(Apok. Św. Jana 21, 4).

Sławik powiedział, że Bóg nikomu nie przebaczy, kto przyjął światowy paszport i pieczęć Antychrysta, bez względu na to, co tylko ludzie nie wymyślą na swoje usprawiedliwienie.
„Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca”. (Apok. Św. Jana 22,)...
Proroctwa 10 letniego Sławika Kraszennikowa
Edward7
Watykan i Papiestwo zostało przejete przez masonerie żadne proroctwa które to demaskują nie zostaną uznane , ale będą zwalczane - te którymi najbardziej walczą masoni są prawdziwe . Dlaczego nie została ujawniona druga cześć III Tajemnicy Fatimskiej - ponieważ o tym mówiła ...
Trzecia Tajemnica Fatimska - ta nieujawniona
Ostatnia część tajemnicy nie została ujawniona, aby chronić nikczemną sektę,…More
Watykan i Papiestwo zostało przejete przez masonerie żadne proroctwa które to demaskują nie zostaną uznane , ale będą zwalczane - te którymi najbardziej walczą masoni są prawdziwe . Dlaczego nie została ujawniona druga cześć III Tajemnicy Fatimskiej - ponieważ o tym mówiła ...

Trzecia Tajemnica Fatimska - ta nieujawniona

Ostatnia część tajemnicy nie została ujawniona, aby chronić nikczemną sektę, która weszła do Watyka…

26.11.2010, 03:00 - Globalny plan zmniejszenia populacji świata i obalenia przywódców na świecie
22.08.2011, 20:10 - Zło jest przedstawiane jako coś, co jest dobre, podczas gdy dobro jest przedstawiane jako zło
17.06.2012, 20:15 - Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę
13.10.2012, 16:10 - Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie
09.11.2012, 21:00 - To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej
10.11.2012, 23:45 - Powszechne Szczepienie: Jedna z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, jakie kiedykolwiek widziano od śmierci Żydów pod rządami Hitlera
03.10.2014, 15:10 - Wkrótce doświadczycie powszechnych szczepień, o których mówiłem w 2010 roku