Clicks452
Edward7
1

Manipulacja testami, i maski które sprawiają że wyniki są "pozytywne"

- Istnieje prosty sposób na zmniejszenie ryzyka pozytywnego wyniku testu... przed tym testem powinieneś wydmuchać nos i dokładnie wypłukać jamę nosową solą fizjologiczną lub jej ... odpowiednikiem (dużo lepiej, nie dać sobie zrobić testu do nosa ...)

- badanie amerykańskiego CDC pokazuje, że nie mniej niż 70% liczba pacjentów z "Covid" zawsze nosiła maskę, a tylko 4% chorych nigdy. Na tej podstawie można wywnioskować, że noszenie maski na usta znacznie zwiększa ryzyko zachorowania na Covid-19

Znajomy lekarz przesłał nam badanie i refleksję na temat skandalu związanego z wymazem z nosa i testami RT-PCR. Z przyjemnością dzielimy się z Państwem wynikami jego badań i refleksji.

Protokół, który fałszuje dane dotyczące epidemii

Streszczenie: Od dwóch miesięcy test nosowy jest stosowany na bardzo dużą skalę do identyfikacji nosicieli koronawirusa metodą PCR i oceny nasilenia epidemii. Pokażemy, jak ten protokół wykorzystuje dwa fortele do pomnożenia pozytywnych przypadków , co wyolbrzymia rzeczywistą skalę epidemii. Zobaczymy wtedy, że ten test nie jest pozbawiony ryzyka. Porozmawiamy również o tym, co każdy może zrobić, aby uniknąć pozytywnego wyniku.

Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do wymazów z gardła, próbek plwociny, próbek moczu itp. Ten test nigdy nie był używany, ponieważ nie jest interesujący. Jamy nosowe są stale wystawione na działanie powietrza zewnętrznego , a uwięzione w śluzie znajdują się wszystkie cząsteczki kurzu oraz miliony zarazków, bakterii i pleśni zawieszone w powietrzu, którym oddychamy. W przypadku patologii zakaźnej analiza wymazu z nosa nie pozwala na postawienie diagnozy: jest to przede wszystkim badanie zanieczyszczenia środowiska . Jednak w ostatnich latach wydaje się, że ten test stał się regularną praktyką lekarzy, którzy nie myśleli o tym, że nos jest zawsze brudny i można tam znaleźć wszystko .

Dokonamy porównania. Wyobraźmy sobie komisję BHP odwiedzającą Twoją firmę. Zamiast przeprowadzać zwykłe kontrole w celu ustalenia, czy powietrze, woda lub pomieszczenie są zanieczyszczone, komisja ds. Higieny po prostu sprawdza filtry w układzie klimatyzacji. Tam odkrywają zarazki lub toksyczny pył i zamykają Twój biznes! To jest właśnie funkcja tych filtrów, aby zatrzymać te patogeny i dostarczyć oczyszczone powietrze do pomieszczeń. Jest to strategia wojny komercyjnej, która prawdopodobnie przynosi korzyści konkurentowi znacznie potężniejszemu od ciebie i zdolnemu do wpłynięcia na tę komisję, aby zamknąć Twój biznes. Ta decyzja jest całkowicie nieuczciwa, niezgodna z prawem i niepokojąca dla pracowników. Do następnego przeglądu nie tylko pomieszczenie będzie czyste, ale będziesz musiał wyczyścić lub wymienić filtry. Kolejne porównanie od znajomego: filtr powietrza w Twoim samochodzie jest brudny, a garaż (służby sanitarne) zmuszają do pozostawienia go w garażu! Dokładnie to dzieje się w przypadku wymazu z nosa Covid-19 u zdrowych osób.

Firma to ty. Twój nos ma system filtrów, który zatrzymuje i usuwa kurz i cząsteczki, które mogą dostać się do płuc. Jamy nosowe i górne drogi oddechowe są pokryte komórkami włosowymi z mikroskopijnymi włoskami i lepkim śluzem, który odfiltrowuje niepożądane cząsteczki i czynniki zakaźne z powietrza, aby dostarczyć czyste powietrze do pęcherzyków płucnych ale Ten system, w przeciwieństwie do masek chirurgicznych, jest stale czyszczony. (maski nie zatrzymują , nic oprócz kurzu, od razu są wilgotne - wylęgarnia bakterii i , jedynie stale pogłębiają stan zapalny, i niszczą naturalną filtracje w nosie ...) Ruchy rzęs odrzucają śluz pełen kurzu, bakterii, pleśni lub wirusów. Ten śluz nie przedostaje się do jamy nosowej: zamiast tego jest połykany, mieszany z enzymami ślinowymi i niszczony w żołądku. Kiedy wydmuchujesz nos i kichasz, śluz może zostać wyrzucony i niezbędne są zwykłe środki ostrożności. Obecnie, nawet przy dobrym zdrowiu, jesteś zmuszony do tej medycznej aberracji, tej analizy twojego śluzu nosowego zawierają , zanieczyszczonego powietrzem z zewnątrz.

Następnie stosuje się test RT-PCR, który mnoży najmniejsze wirusy lub fragmenty inaktywowanego wirusowego RNA bardzo dużą liczbę razy, aby je wykryć:
24 cykle duplikacji = × 224 = × 17
000 000, 30 cykli duplikacji = × 230 = × 1 000 000 000,
35 cykli duplikacji = × 235 = × 35 000 000 000!
40 cykli powielania = × 240 = × 1 000 000 000 000!
Im wyższy próg cyklu (próg cyklu = CT), tym niższe miano wirusa. Jak wyjaśnił prof. Jean-François Toussaint 8 września 2020 r. W telewizji LCI, po 24 cyklach osoby, które uzyskały pozytywny wynik testu, praktycznie nie są zaraźliwe. Społeczność międzynarodowa ustaliła próg cyklu wynoszący 30 powtórzeń, powyżej którego test należy uznać za negatywny.

We Francji sytuacja jest inna w ramach krajowej strategii masowych badań przesiewowych. Techniką referencyjną jest RT-PCR, jej bardzo wysoka czułość pozwala na wykrycie bardzo małych ilości wirusowego RNA w próbkach, bez różnicowania fragmentów RNA od żywych wirusów . Dodatkowo zalecany próg cyklu powielania TK został podwyższony do około 37. Różni się on w zależności od zastosowanych metod, co uniemożliwia porównania i nie jest wskazany w interpretacjach przekazywanych lekarzom (Opinia z 25 września 2020 r. Francuskiego Towarzystwa Mikrobiologia). Za każdym razem, gdy władze ds. Zdrowia dodają do protokołu cykl powielania, liczba pozytywnych testów i błędów podwaja się. Obecnie zastosowano by od 35 do 40 cykli powielania, co pomnoży liczbę pozytywnych wyników i błędów przez 100 lub 1000. Wyniki są zbliżone do losowania na loterii, błędy wyniosłyby około 30%, a ponad 95% osób, które uzyskały wynik pozytywny, nie byłoby w ogóle zaraźliwych i nie wymagałoby żadnych specjalnych środków ostrożności.

Przeprowadzony w ten sposób test wykryje nieskończenie małe zanieczyszczenie samego laboratorium , które nie jest sterylne i przyjmuje codziennie setki pacjentów lub powietrza , którym badany oddychał w poprzednich godzinach: pozytywny jeden dzień, negatywny następny i tak dalej. Nieliczne wirusy lub fragmenty RNA, które utknęły w śluzie twoich jam nosowych, są nieszkodliwe, nie rozmnażają się tam, nie są odrzucane na zewnątrz, ale połykane, trawione. Nie jesteś zaraźliwy ani chory, a decyzja o odizolowaniu się jest całkowicie nieuczciwa. Dokładnie tak jak w przypadku naszej firmy ta technika pobierania próbek i zwiększania cykli powielania wpisuje się w strategię wojny ekonomicznej, która sztucznie zwiększa liczbę tzw. Nosicieli koronawirusa. Władze podtrzymują iluzję epidemii, chronią ludzi w strachu przed zachorowaniem lub skażeniem krewnych, narzucają nowe środki niszczące wolność, szkodliwe dla całej populacji i całej gospodarki.

W niektórych przypadkach, jeśli jesteś chory, test wykonany w normalnych warunkach, tj. Mniej niż 30 cykli duplikacji, może bez pewności zidentyfikować wirusa (ER: wirus „a”), który namnaża się w Twoim organizmie i wskazać sposób leczenia lekarza. . Gorączka pozostaje dobrym wskaźnikiem rozmnażania się wirusa w organizmie i możliwej zaraźliwości. Będziesz izolowany przez pewien czas, tak jak w przypadku chorób dziecięcych, a serologia może potwierdzić diagnozę lub nie. Wymaz z nosa nigdy nie był badaniem przesiewowym i testem na zakaźność; jest sprawdzianem słabej orientacji terapeutycznej u osób chorych, zawsze jest skażona przez środowisko.

Sam wymaz z nosogardzieli nie jest zabiegiem wolnym od ryzyka. Może powodować mikro-erozję błon śluzowych nosa, wprowadzić niektóre wirusy obecne w śluzie i wywołać prawdziwą infekcję. Z drugiej strony jamy nosowe są oddzielone od podstawy mózgu i przysadki mózgowej kilkoma centymetrami bardzo cienkich warstw kostnych, a usunięcie może być traumatyczne. Ten głęboki wymaz z nosa może być niebezpieczny!


Istnieje prosty sposób na zmniejszenie ryzyka pozytywnego wyniku testu, np. W przypadku systemu klimatyzacji naszej firmy. Przed tym testem powinieneś wydmuchać nos i dokładnie wypłukać jamę nosową solą fizjologiczną lub odpowiednikiem : wyczyść swój filtr osobisty i usuń śluz zanieczyszczony cząstkami wirusów zawieszonymi w powietrzu, którym oddychasz.
WNIOSEK
Protokół zastosowany do tego testu jest głęboko tendencyjny, zmanipulowany w taki sposób, aby sztucznie zwiększyć liczbę osób pozytywnych, podczas gdy rzeczywista liczba pacjentów pozostaje niska.
Dzięki tej masowej strategii kontroli służby zdrowia przygotowują się do unieruchomienia milionów „pojazdów” - ciebie i mnie - ponieważ ich filtry powietrza - ich jamy nosowe - są brudne. Jeśli musisz przejść ten test, bądź czysty na swojej osobie, umyj ręce, dokładnie wydmuchaj nos i przemyj jamę nosową solą fizjologiczną. To może mieć znaczenie.
Dr C., General Practice, 11 października 2020
Członek
BonSens.info oraz kolektywu lekarzy i opiekunów
thelibertybeacon.com/…nasal-sampling-and-nasal-test/
—————————————————————————————————————————————–
Maskowanie twarzy jest równoznaczne z próbą powstrzymania muszek owocowych drutem z ogrodzenia i nie chroni ani siebie, ani innych - "Obowiązek masek to atak terrorystyczny na zdrowie publiczne ''
—————————————————————————————————————————————–
Aby podkreślić daremność, jeśli nie powiedzieć totalne szaleństwo, masek na twarz: nawet jeśli liczba "infekcji'' była prawidłowa (co, jak wiadomo, nie ma miejsca), badanie amerykańskiego CDC pokazuje, że nie mniej niż 70% liczba pacjentów z Covid zawsze nosiła maskę, a tylko 4% chorych nigdy. Na tej podstawie można wywnioskować, że noszenie maski na usta znacznie zwiększa ryzyko zachorowania na Covid-19 . Ponieważ władze muszą o tym wiedzieć, należy poważnie rozważyć, czy władze celowo stosują obowiązek maskowania w celu dalszego zwiększania liczby tak zwanych "zakażeń '', aby mieć pretekst do podjęcia jeszcze surowszych środków, takich jak obowiązkowe szczepienia, brać.

„Maski na twarz stały się bardziej powszechne i są coraz częściej egzekwowane w kolejnych miesiącach, ale wirus nadal szybko się rozprzestrzenia” - napisał Daniel Horrowitz w artykule w The Blaze. „Współczujesz tym, którzy myślą, że mogą zatrzymać wirusa, który rozprzestrzenia się równie łatwo jak przeziębienie, za pomocą prostej maski na twarz”. Badanie CDC „pokazuje to, co od dawna podejrzewaliśmy, a mianowicie, że przytłaczająca większość osób zarażonych wirusem od jakiegoś czasu konsekwentnie nosi maski na twarz. Na szczęście bardzo niewielu z nich choruje.

Zatrzymaj muszki owocowe drutem z siatki ogrodzeniowej
W rzeczywistości dziury w maskach medycznych są 30 razy większe niż średni rozmiar wirionów SARS-CoV-2. Tańsze (ale wygodniejsze) bawełniane maski, które są często noszone, mają otwory 100 razy większe niż cząsteczki wirusa ”. (wirus nie został wyizolowany- CDC - Istnienie covid-19 opiera się na wierze na nie na faktach. Terror na corocznym sezonie przeziębień)
Podważa to również tak często powtarzane w Holandii twierdzenie, że maski na usta są używane głównie do ochrony innych. W końcu, jeśli wirus może łatwo przeniknąć przez wszystkie rodzaje swobodnie dostępnych masek na twarz, równie łatwo może przejść w drugą stronę.
Dlatego maska na twarz sprowadza się do próby powstrzymania muszek owocowych drutem z ogrodzenia. Lub, jak pisze Horrowitz, próbując trzymać „muchy za kratkami”.
„Przyłbice sprzedawane w sklepach tak naprawdę nikogo nie chronią” - powiedział dr Anthony Fauci (grupa zadaniowa ds. Koronawirusa Białego Domu) 17 lutego tego roku. Wszystkie maski , z wyjątkiem niektórych medycznych (których NIE można nosić w Holandii pod karą grzywny!), Zawierają otwory, które są zbyt duże, aby zapewnić jakąkolwiek ochronę. Fauci: „Dlatego nie ma powodu, aby nosić maskę na twarz”.

"Obowiązek masek to atak terrorystyczny na zdrowie publiczne ''
Maski na twarz są siedliskiem bakterii i faktycznie zwiększają ryzyko innych chorób. Na przykład Horrowitz podaje przykład szkoły w Michigan, która została dotknięta masową epidemią paciorkowców (zakaźne bakteryjne zapalenie krtani) pomimo obowiązkowej maski. Dr. Jennifer Morse, dyrektor medyczny służby zdrowia, powiedziała, że to „dziwne”, że wybuch mógł się zdarzyć, ponieważ paciorkowce i korona są przenoszone dokładnie w ten sam sposób.
Ponadto poziom CO2, który ktoś wdycha za pomocą maski na usta, jest już 1000-krotnie zwiększony w ciągu kilku minut. Po częstym i długim noszeniu maski na usta obniża się poziom tlenu we krwi, co jest bardzo szkodliwe dla zdrowia i otwiera szeroko bramy dla wielu patogenów.
Dlatego obowiązkowe maski można uznać za nic innego jak atak terrorystyczny na zdrowie publiczne. Wygląda na to, że rządy desperacko szukają chorych, którzy wkrótce powinni być przedstawiani jako tzw. Pacjenci „Covid”, tak aby można było przekonać, a nawet zobowiązać ludzi do wstrzyknięcia eksperymentalnych szczepionek mRNA.

Xander - xandernieuws.net/…ijd-mondkapje-slechts-4-nooit/