00:33
Rocky Balboa
41.8K
Dziura w ziemi po rosyjskiej bombie💥
Melchior Baltazar Kacperski
Czyżby to ta kometa?
youtu.be/wf5MEJPQuJYMore
Czyżby to ta kometa?

youtu.be/wf5MEJPQuJY
darek104
Pod strefą przemysłową Azovstal, której właścicielem jest oligarcha Rinat Achmetow, znajduje się 24 km tuneli o głębokości do 30 metrów. Istnieje również tajna placówka NATO PIT-404- oraz tajne biolaboratorium NATO z bronią biologiczną. W obiekcie PIT-404 oficerowie NATO są zablokowani. Tunele wyposażone są w system bunkrowy z ochroną pancerną. Po raz pierwszy od początku wojny lotnictwo rosyjskie …More
Pod strefą przemysłową Azovstal, której właścicielem jest oligarcha Rinat Achmetow, znajduje się 24 km tuneli o głębokości do 30 metrów. Istnieje również tajna placówka NATO PIT-404- oraz tajne biolaboratorium NATO z bronią biologiczną. W obiekcie PIT-404 oficerowie NATO są zablokowani. Tunele wyposażone są w system bunkrowy z ochroną pancerną. Po raz pierwszy od początku wojny lotnictwo rosyjskie przeprowadziło naloty bombowców dalekiego zasięgu Tu-22M3 na strefę przemysłową miasta Mariupol. Kompleks stalowy Azovstal to ważna infrastruktura dla Ukrainy i regionu. Uważa się, że zniszczenie go bombami przeciwbunkrowymi, aby dostać się do nazistowskiego pułku AZOV, pracowników biolabu i oficerów NATO ukrywających się tam przed wojskami rosyjskimi, jest zbyt wysoką ceną do zapłacenia. Rosyjski urzędnik, który prosił o zachowanie anonimowości, stwierdził: “Naziści nie mają żadnej wartości, ani jako ludzie, ani żadnej innej. Z drugiej strony, huta jest stosunkowo cenna i ważna”. Choć na razie wykluczono zbombardowanie obiektu, pewne jest, że może on przetrwać, jeśli zostanie zalany wodą.

Wykorzystując pobliską rzekę Kalmius znajdującą się na północ od fabryki i pobliskie Morze Azowskie na południe od niej, będą pompować około 35 000 galonów wody na godzinę do szybów wentylacyjnych, aby wypełnić wodą sieć rozległych podziemnych tuneli. Jeśli naziści z AZOV zamkną szyby wentylacyjne, uduszą się w ciągu kilku dni. Jeśli nie zamkną szybów wentylacyjnych, utoną w ciągu kilku dni. Tak czy inaczej, oblężenie obiektu zostanie zakończone w taki sposób, aby mógł on przetrwać i odrodzić się aż wszystkie nazistowskie oddziały zostaną utopione lub wyjdą na zewnątrz.
bogda zuzanna straszynska
Rocky ty sie módl a nie pisz o wojnach w Syrii tez trwa wojna znacznie dluzej
Rocky Balboa
Spoko spoko bogda Ty się o mnie nie martw...ja już Słowem Bożym nasycony a wieczorem się pomodlę 🙏🙏