01:36
mkatana
83.8K

Plany wojenne USA.

Generał Wesley Kanne Clark. www.youtube.com/watchMore
Generał Wesley Kanne Clark.
www.youtube.com/watch
LovVal
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
modernistae prohibere
mkatana 2014-03-24 15:00:18
Tymi spekulacjami wykluczasz posiadania i lektury przez papieża Pawła VI "Protokułów Mędrców Syjonu"? 🤨
mkatana
modernistae prohibere

Papież Paweł VI nie przewidział, w jakim kierunku to wszystko
pójdzie, tak mi się wydaje.
modernistae prohibere
mkatana 2014-03-24 14:35:15

---------------------------------------------------------------------------------

Mało kto wie, że już papież Paweł VI nawoływał w swojej encylkice "Populorum Progressio" do utworzenia NWO.

"78. Ta zaś współpraca międzynarodowa, obejmująca cały świat, wymaga instytucji, które by ją przygotowały, urządzały i nią kierowały, dopóki nie zostanie stworzony nowy …More
mkatana 2014-03-24 14:35:15

---------------------------------------------------------------------------------

Mało kto wie, że już papież Paweł VI nawoływał w swojej encylkice "Populorum Progressio" do utworzenia NWO.

"78. Ta zaś współpraca międzynarodowa, obejmująca cały świat, wymaga instytucji, które by ją przygotowały, urządzały i nią kierowały, dopóki nie zostanie stworzony nowy porządek prawny, uznany i potwierdzony przez wszystkich. Stąd najchętniej udzielamy poparcia organizacjom publicznym, które już zajmują się działalnością zmierzającą do rozwoju ludów, i wyrażamy życzenie, aby ich autorytet nadal wzrastał. Gdy przebywając w Nowym Jorku mówiliśmy o tym do przedstawicieli Narodów Zjednoczonych, powiedzieliśmy im między innymi: Waszym zadaniem jest łączenie bratnimi więzami nie jednego tylko, czy drugiego narodu, ale wszystkich w jedno. Kto bowiem nie dostrzega konieczności stopniowego dojścia do ustanowienia jakiejś władzy światowej, która mogłaby skutecznie działać tak w dziedzinie sądowej, jak politycznej?(66)."
mkatana
Główni politycy i najbogatsi sami ciągle mówią o tym, że chcą NWO, depopulacji, jednego rządu itp, itd. Mało kto wie, że marzeniem księcia Filipa, męża królowej Elżbiety jest po śmierci zostać bakterią i wyniszczyć ludzkość...U nas Palikot najwięcej gada właśnie o jednym super państwie. Mało kto wie, że był on w Komisji Trójstronnej (ta organizacja jest z NWO). I przypadek? Że był członkiem …More
Główni politycy i najbogatsi sami ciągle mówią o tym, że chcą NWO, depopulacji, jednego rządu itp, itd. Mało kto wie, że marzeniem księcia Filipa, męża królowej Elżbiety jest po śmierci zostać bakterią i wyniszczyć ludzkość...U nas Palikot najwięcej gada właśnie o jednym super państwie. Mało kto wie, że był on w Komisji Trójstronnej (ta organizacja jest z NWO). I przypadek? Że był członkiem takiej komisji, a teraz głosi jej poglądy. Teraz o jednym
państwie i rządzie zaczął podobno prawić L. Wałęsa. Kto go nakręca i po co?
Janek Kowalski
W 2014 roku Izrael może zaatakować Iran
Czytaj dalej: polish.ruvr.ru/…/W-2014-roku-Izr…
Janek Kowalski
"Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 11 czerwca 2011, godz. 22.00
Moja ukochana Córko, z miłością rozmawiam dziś wieczór z tobą, ponieważ teraz bardzo szybko coraz więcej Moich drogich wyznawców jednoczy się do walki z oszustem. Teraz on i bogate, wpływowe grupy, za którymi się ukrywa, spiskują, aby uzyskać większą kontrolę nad wami wszystkimi; …More
"Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 11 czerwca 2011, godz. 22.00
Moja ukochana Córko, z miłością rozmawiam dziś wieczór z tobą, ponieważ teraz bardzo szybko coraz więcej Moich drogich wyznawców jednoczy się do walki z oszustem. Teraz on i bogate, wpływowe grupy, za którymi się ukrywa, spiskują, aby uzyskać większą kontrolę nad wami wszystkimi; ale wy nie możecie tego zobaczyć.
Będą zatrzymani szybciej, niż myślicie. Wielu z nich nawróci się podczas Ostrzeżenia. To osłabi grupę szatana, Grupę Jednego Świata, do tego stopnia, że wielu będzie się zastanawiać, jaką drogę wybrać, tak będą zdezorientowani. Wielu z nich powróci następnie do Mnie, Dzieci, gdyż szukać będą zbawienia.
Zemsta, kontrola, władza i nienawiść tworzą wspólnie największe zagrożenie dla przeżycia człowieka. Wszystkie wojny, które widzicie, mające miejsce na Bliskim Wschodzie i poza nim, zostały zaaranżowane. Nie są one dziełem przypadku. Zrozumcie, że powstania w tylu krajach jednocześnie nie dzieją się same z siebie. Wspomagane były przez złą grupę ze wszystkich rządów. Tych rządów, które kontrolują świat. Przywódcy na Bliskim Wschodzie są teraz usuwani, aby zrobić miejsce dla wyzwolicieli, którzy będą głosić sprawiedliwość i pokojowe środki, by pomóc Moim Dzieciom. Ale to jest nie ich zamiarem. Ich intencją jest kontrola Mojego ukochanego narodu, Żydów, którzy są teraz zagrożeni ze wszystkich stron.
Wszystkie te wydarzenia przerwane będą przez Ostrzeżenie. Wszyscy związani z tym globalnym złem również będą musieli, jeden po drugim, stanąć przede Mną, gdy pokażę im, jak Mnie obrażają. Wielu z nich padnie na kolana, prosząc o przebaczenie win.
To, Moje Dzieci, jest bardzo ważne, gdyż im więcej grzeszników, wszędzie, a zwłaszcza tych, którzy kontrolują wasze źródła utrzymania, powróci do Mnie, tym większe będzie Moje Miłosierdzie. Módlcie się, aby wszyscy ci, którzy będą świadkami Prawdy, nawrócili się, kiedy w czasie Ostrzeżenia zdadzą sobie sprawę, że ich kocham.
Modlitwa, Moje Dzieci, jest bardzo silna. Kiedy modlicie się do Boga Ojca w Moim Imieniu o zbawienie tych i innych dusz, On nie odmówi.
Wasza wierność wobec Mnie i codzienna modlitwa są pilnie potrzebne, aby rozluźnić uchwyt, w którym szatan trzyma dzieci, które naprawdę są Moimi Dziećmi.
Wasz, zawsze pełen Miłosierdzia Zbawiciel
Jezus Chrystus
mkatana
Draństwo!!! Wysyłają na wojny synów swojego i innych narodów,
często na bezsensowną śmierć, aby realizować swoje chore plany,
a nawet kaprysy, jak wynika z tego filmu.

😡 😡 😡