Beatus 1
Głową Kościoła Świętego jest Jezus Chrystus nasz Zbawiciel! Kościół nie jest instytucją ludzką, ale ma charakter nadprzyrodzony! Rozważanie działań ludzkich w Kosciele bez tego kontekstu jest nieporozumieniem!
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Rozporządzenie KE przewiduje również wdrożenie tzw. opcjonalnego europejskiego certyfikatu rodzicielstwa. Grupa organizacji pozarządowych z kilkunastu krajów Europy, przygotowała petycję protestacyjną w tej sprawie. Ja właśnie podpisałem i jestem gdzieś w okolicy nr 4629. Podpisz i Ty. Apel wsparły środowiska prorodzinne z m.in. Francji, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Węgier i Ukrainy. Petycję …More
Rozporządzenie KE przewiduje również wdrożenie tzw. opcjonalnego europejskiego certyfikatu rodzicielstwa. Grupa organizacji pozarządowych z kilkunastu krajów Europy, przygotowała petycję protestacyjną w tej sprawie. Ja właśnie podpisałem i jestem gdzieś w okolicy nr 4629. Podpisz i Ty. Apel wsparły środowiska prorodzinne z m.in. Francji, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Węgier i Ukrainy. Petycję możesz podpisać pod tym adresem:
stopnarzucaniuhomoadopcji.pl/pl/
Jan Zbigniew wojan
Jezuici przejmują Kościół Święty - a później już tylko likwidacja !
Brygada Świętokrzyska NSZ
Wygląda jak pedałek !