BLAHA NA FACEBOOKU: TAK TOTO JE VTIP ROKA – UŽ AJ PÁPEŽ VRAJ ŠÍRI RUSKÚ PROPAGANDU :-)

„Možno to bol štekot NATO pred bránami Ruska, čo šéfa Kremľu priviedlo k rozpútaniu konfliktu,“ vyhlásil pápež František.

1. Konečne to niekto na Západe povedal na plné ústa. Že nebyť expanzie NATO, dnes nemusel nikto umierať.

2. Nemusela byť vojna na Ukrajine. Mohol byť mier.

3. Samozrejme – denník SME už z pápeža robí ruského trola. Vraj šíri „ruskú propagandu“. Toto fakt napísali.

4. Stačí, keď povie pravdu a oni urobia ruského agenta aj z pápeža – Trnka Františka umiestni na čelo zoznamu ruských trolov a Naď vyhlási Vatikán za troliu farmu.

5. Už čakám články o tom, aký je pápež extrémista, Čaputová to bude „citlivo vnímať“, Havran bude vyhukovať, že je to pápež Z, nazvú ho komunistom, fašistom, putinistom… A tak.

6. Pápež dokonca povedal, že nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu. Čaputová s Hegerom puknú od zlosti. Apage Satanas!

7. No chápete. Pápež sa pridal k Ficovi, Blahovi a Orbánovi. A k Nemcom. A k ďalším putinovským agentom, ktorí nechcú predlžovanie vraždenia a nechcú ukrajinským banderovcom posielať zbrane.

8. Najvyššia autorita katolíckej Cirkvi síce nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu, ale veľký kresťan Eduard „Salarabanda“ Heger to vie. Ó, vojny, Pane, vojny!

9. Tomu motákovi je zjavne jedno, čo si myslí pápež, dôležité je, čo chce liberálny americký prezident. Vie sa vôbec Heger ráno pozrieť do zrkadla?

10. Zrádza kresťanstvo a skáče, ako pískajú liberáli a militaristi. Judáš 2.0.

11. Áno, pápež František povedal pravdu. Za vojnu na Ukrajine môže NATO. Štekali a provokovali. A ohrozovali Rusko, ktoré varovalo, že sa bude brániť.

12. Ja viem, že pravda sa počúva zle, ale keď to už neprijímate od Blahu, tak to prijmite od pápeža Františka – máte na svojich rukách krv Ukrajincov.

13. Vy všetci, ktorí ste hecovali kyjevský nacionalistický režim, vy, čo ste obhajovali expanziu NATO, vy, čo ste provokovali Rusko, vy, čo ste podporovali ukrajinských neonacistov.

14. Pápež vás usvedčil. Z tohto sa nevyvlečiete. Usvedčil všetky tie Čaputové, Hegerov, Naďov a Korčokov.

15. Z Vatikánu znie – vy ste vojna a my sme mier. Amen

Sledujte nás na Telegrame: CZ24.NEWS

ZDROJ: FB Ľ.Blaha
dominikguzman
Tak Františka nazývajú komunistom už zrejme od začiatku jeho pontifikátu. On sa netají svojimi sympatiami ku komunizmu, veď je to jezuita z Južnej Ameriky, odchovaný na teológii oslobodenia a člen St. Gallenskej mafie, takže asi tak. Očividne mu Kirill poriadne vypláchol žalúdok, keď spolu telefonovali, tak prestal šíriť západnú propagandu.
U.S.C.A.E.
člen nie to je starý princíp že vybratý by nemal byť členom spolku ale marxista to teda že je však pán Taylor Marshall povedal troška parafrázujem že nám Katolíkom v USA znie ako argentínsky komunista
U.S.C.A.E.
on je viac menej perónista to značí každému poviem čo chce počuť však si všimnite ukrajinci obete rusko vyprovokované jemu nevadí že sa to nejak akosi dosť vylučuje to mu nikdy nevadilo len preto že mi to teraz vyhovuje čo povedal to by som ako argument nepoužíval u neho je to tak že kľudne otočí a pohodička
Mária Jana Krištofovičová
Vojna na Ukrajine je jediným povoleným názorom. S názorom pre mier vás pranierujú, prenasledujú, zatvárajú a možno sa bude aj strieľať. 😉
Zuzana Schlosserova shares this
42