Edward7
354.4K

Australijski lekarz znajduje chipy i "samoskładające się" struktury tworzące się w zawartości szczepionki Pfizera

Dr David Nixon zauważył, że "chipy", które wydają się gromadzić wokół "drucianych" struktur, wydają się być produktem "inteligentnego projektu"...

Australijski lekarz upublicznił mikroskopowe zdjęcia niezidentyfikowanych obiektów, które wydają się "samoczynnie składać" z zawartości zastrzyku COVID firmy Pfizer.

Lekarz rodzinny dr David Nixon niedawno podzielił (udostępnił) się zdjęciami mikroskopowymi w ciemnym polu, na których widać "niepokojące" struktury, które z czasem pojawiły się w płynie "surowicy" firmy Pfizer i które wydają się być produktem "inteligentnego projektu" w niedzielnym odcinku programu International Crimes Investigative Committee (ICIC) - Międzynarodowym Komitecie Śledczego ds. Przestępstw (ICIC) , prowadzonego wspólnie przez założyciela grupy, dr Reinera Fuellmicha i i byłego dyrektora firmy Pfizer, dr Michaela Yeadona . Video - Nanotechnology: self assembly structures in mRNA-injections

Nixon pokazał, jak pudełkowate, ciemne struktury, podobne w kształcie do kryształów, ale z "wewnętrznymi strukturami, które wydają się być inne niż ... naturalnie występujący kryształ", pojawiły się na obrzeżach zawartości (szczepionki) szkiełka po tym, jak pozostawił ją na noc.


Co ciekawe, tworzenie struktur krystalicznych zależało od ich ekspozycji na częstotliwości elektromagnetyczne (EMF), według Nixona. Kiedy umieścił slajd "wewnątrz torby faradaya" blokując EMFy, które według niego pochodziły z jego routera bezprzewodowego, zobaczył tylko czarne, okrągłe "kropki".


Jednak gdy "nie osłaniał terenu", to następnego dnia rano "pojawiały się tylko kanciaste, kryształowe formacje".

Omawiając wyniki badań Nixona, dr Yeadon stwierdził, że konieczne są dalsze eksperymenty, aby upewnić się, czy to rzeczywiście obecność EMF, w przeciwieństwie do innych zmiennych, takich jak "temperatura lub prądy powietrza", wpłynęła na tworzenie się struktur. Pojawiły się inne doniesienia, że EMF wpływają na powstawanie struktur w obrębie szczepionki COVID. Inżynier elektryk z Ekwadoru Matt Taylor zeznał w programie Stew Petersa, że kiedy umieścił kroplę szczepionki COVID na szkiełku mikroskopowym i umieścił to szkiełko na routerze internetowym, zaobserwował samoczynne składanie się tego, co według niego "wygląda jak obwody scalone"

Według Taylora, kiedy wyłączył router, obiekty "natychmiast" zaczęły się rozpadać. Powtórzył eksperyment trzykrotnie i "błagał" ludzi o odtworzenie jego badania, aby sprawdzić, czy jego odkrycia mogą być powtórzone. W rzeczywistości Nixon wskazał, że Taylor zainspirował jego własny test z torbą faradaya. Inżynier elektryczny Shimon Yanowitz dodał podczas dyskusji w ICIC, że wierzy, iż prace Nixona i Taylora są "w korelacji ze sobą" i że Nixon zaobserwował "dokładnie te same zjawiska odkryte przez Matta Taylora", z wyjątkiem wyraźnego wyglądu uzyskanego przez mikroskopię ciemnego pola.

Nixon wykazał, że po pozostawieniu płynu do iniekcji na szkiełku przez 10 tygodni, formacje krystaliczne zdawały się morfować, by przybrać "wygląd znacznie bardziej dotyczący natury." Struktury, które Nixon pokazał, utrzymały kanciaste kształty, ale teraz pojawiły się, aby zawierać jeden lub więcej jasnych punktów odbijających światło, oprócz innych formacji wewnętrznych. Zbliżenia tych obiektów zostały sfotografowane w 200-krotnym powiększeniu, Nixon powiedział LifeSiteNews.Struktury, które Nixon w tym momencie określa jako "chipy", były teraz obecne/pojawiły nie tylko na obrzeżach szczepionki, zawartości slajdu, ale na całej jego powierzchni.


Nixon podzielił się z LifeSiteNews filmem działającym z 200-krotną prędkością, który podkreślał zarówno stosunkowo małe, jak i duże światła, które wydawały się nagle pojawiać w "chipie". Chipy były również "często powiązane z" nowymi obiektami przypominającymi wstążki, które Nixon opisuje teraz jako "druty" - to znaczy, często pojawiały się one obok "drutów"..


Nixon powiedział w piątek, że widział podobne formacje "drutu" we krwi szczepionych i podzielił się z LifeSiteNews zdjęciem, na którym widać zlepione komórki krwi otaczające "drut" z "postrzępionymi krawędziami", które według Nixona są często obecne.

Innym niezwykłym odkryciem Nixona było to, że "odkrył, że wszystkie te struktury zniknęły w ciągu jednej nocy", "z wyjątkiem kilku". Powiedział, że te pozostałe struktury również "powoli znikały" w czasie, i pokazał film poklatkowy, który uchwycił jeden z krystalicznych obiektów, w którym wydawał się kurczyć, aż zniknął. Podzielił się materiałem wideo tego zjawiska na swojej stronie internetowej, zauważając, że chipy "dosłownie rozpływają się".

Podczas gdy dla Nixona nie jest jasne, czym są te struktury i jaki jest ich cel, uważa on, że "wydaje się, że działają one w sposób, który sugerowałby, że są elektroniczne." Nixon powiedział LifeSiteNews, że "spędził godziny" oglądając swój materiał wideo "z kolegami informatykami i inżynierami", i że narysowali "porównania z komponentami elektronicznymi, które są im znane." Alexandra Latypova zauważyła we wcześniejszym oświadczeniu dla LifeSiteNews, że chociaż nie może rozeznać się w ustaleniach Nixona, "wiemy, że sam rozmiar jest problematyczny, ponieważ są one obserwowalne pod standardowym mikroskopem optycznym, więc są to bardzo duże struktury."

Dr Ana Maria Mihalcea zwróciła uwagę podczas dyskusji w grupie ICIC, że potwierdzenie ustaleń Nixona nie jest łatwe do zdobycia, ponieważ na przykład w Stanach Zjednoczonych "oglądanie fiolek Pfizera jest przestępstwem". "I tak ludzie, którzy proszą o rygorystyczność, która byłaby [uniwersyteckim] typem opracowania naukowego, nie możemy tego zapewnić ... To firmy farmaceutyczne, FDA i CDC powinny nas udowodnić lub obalić i naprawdę pokazać, że robią badania, aby powiedzieć: 'Co to jest?'".

"Ponieważ my ... nie mamy nawet środków, aby być w stanie zrobić to z naukowym rygorem, który byłby do zaakceptowania przez naukowców, którzy zaprzeczają tej możliwości" - zauważył Mihalcea. Co ciekawe, co najmniej dwóch inżynierów elektryków - Yanowitz i Taylor - uważa, że to, co zobaczyli w zastrzykach COVID pod mikroskopem, wygląda jak elektroniczne "obwody", a oni i inni opisali również odkrycia "samoskładających się" struktur.

Yanowitz, który powoływał się na "duże doświadczenie w mikroskopii i produkcji mikroelektronicznej", stwierdził w odniesieniu do ustaleń Nixona, że "kiedy patrzysz na tę rzecz z punktu widzenia inżyniera elektryka, nie pozostaje ci nic innego, jak założyć, że jest to obwód elektroniczny, który sam się składa na twoich oczach". "Muszę też powiedzieć, że po mojej stronie znalazłem oprócz tego, co wydaje się być elektroniką, także inne struktury samoskładające się" - powiedział Yanowitz.

"Więc to nie są tylko materiały i substancje pomocnicze, które są w tych fiolkach. To ta niesamowicie zaawansowana technologia, która wydaje się tworzyć nowe rzeczy z tych materiałów i substancji pomocniczych" - dodał.

Wśród innych niezidentyfikowanych obiektów z szczepionki COVID, które według niego "mogą być wstążkami, włóknami, [i] rurkami" jakiegoś rodzaju, Yanowitz uchwycił obrazy tego, co nazwał "obwodem elektronicznym", który, jak ponownie podkreślił, nie był widoczny w samej fiolce, ale pojawił się z zawartością fiolki w czasie po tym, co, jak twierdził, było procesem "samo-składania".

Yanowitz powiedział, że umieścił zawartość fiolki w "prawdziwym inkubatorze o temperaturze ciała", co "dość mocno przyspieszyło proces samozłożenia".

Dr Carrie Madej, która badała pod mikroskopem zawartość różnych zastrzyków COVID pochodzących od różnych producentów, również zaobserwowała to, co określiła jako "samoczynne składanie się" niezidentyfikowanych obiektów z zastrzyku Moderna. W zastrzyku Pfizera Madej zaobserwowała "coś, co wygląda podobnie do teslaphoresis", czyli "kiedy te małe, czarne, metaliczne cząsteczki przypominające grafit zaczynają łączyć się w sznurki, jak pajęczyna. Robią to pod wpływem jakiejkolwiek zewnętrznej siły - może to być światło, może to być siła magnetyczna, może to być impuls, jak częstotliwość."

Karen Kingston, która kiedyś zajmowała się marketingiem dla Pfizera, wskazała w niedzielę, że "80 procent" "składników, procesu produkcyjnego i toksyczności" skladników szczepionek COVID zostało "zredagowanych na mocy prawa FDA, odkąd zostały zatwierdzone." "Mamy prawo na mocy FOIA (Freedom of Information Act) wiedzieć, jakie są te składniki. To nie są leki biologiczne" - powiedział Kingston. "Więc każdy ekspert, który mówi, że jest w 100 procentach pewny, że nie ma tu nanotechnologii, urządzeń czy tlenku grafenu, skąd ma wiedzieć, skoro 80 procent składników jest zredagowanych/ukrytych?" dodała.

Dr Fuellmich podkreślił punkt Kingstona i prawne znaczenie niepewności, czym dokładnie są te struktury szczepionek COVID. "To, co wiemy, to że te rzeczy nie należą do tego miejsca", powiedział Fuellmich, przechodząc do wskazania, że świadoma zgoda na zastrzyki jest niemożliwa bez wiedzy o ich pełnej zawartości. "Nie można wyrazić zgody na coś, o czym się nic nie wie. Informacja jest wszystkim" - kontynuował Fuellmich.

Obawy o bezpieczeństwo zastrzyków COVID rosną nie tylko w miarę zgłaszania przez system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) zgonów i obrażeń będących bezpośrednią reakcją na zastrzyki, ale także w związku ze znacznym wzrostem liczby zgonów od czasu wprowadzenia zastrzyków COVID w 2021 roku.

W styczniu ubiegłego roku Scott Davison, prezes ubezpieczenia OneAmerica w Indianapolis, podkreślił zdumiewający 40% wzrost branży w 2021 roku w trzecim kwartale wskaźników zgonów, które były najwyższe, jakie firma "widziała w historii biznesu". "Tylko po to, aby dać ci wyobrażenie o tym, jak źle to jest, trzy-sigma lub katastrofa jedna na 200 lat byłaby 10% wzrostem w stosunku do pre-pandemii", powiedział. "Tak więc, 40% wzrost zgonów - jest to po prostu niesłychane". Przedsiębiorca-turned-journalist Steve Kirsch wyjaśnił, że taka katastrofa zdarzyłaby się tylko przez czysty przypadek co 2,8e32 lat, czyli "w zasadzie nigdy".

LifeSiteNews/ Video: Australian Doctor Finds Chips, ‘Self-assembling’ Structures Forming in Pfizer Vaccine Contents - Global Research

Międzynarodowe konsorcjum naukowców ostrzega przed niebezpieczną „nanotechnologią”

Międzynarodowe konsorcjum naukowców ostrzega przed niebezpieczną „nanotechnologią” znalezioną w szczepionkach COVID W ramach przełomowego odkrycia naukowcy odkryli dowody na istnienie nanotechnologii i struktur w szczepionkach przeciwko COVID, które zmienią narrację na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Zespół naukowców, który przedstawił swoje odkrycia na niedawnej konferencji, wyjaśnił, że nanotechnologię i samoorganizujące się struktury znaleziono w próbkach kilku różnych szczepionek przeciwko COVID. Uważają, że substancje te mogą być odpowiedzialne za niektóre z działań niepożądanych zgłaszanych przez wielu biorców szczepionek. Ponad tydzień temu Międzynarodowy Komitet Śledczy ds. Przestępstw („ICIC”), którego gospodarzami byli dr Reiner Fuellmich i dr Mike Yeadon, przeprowadził dyskusję z czterema ekspertami w dziedzinie nanotechnologii; Dr David Nixon, dr Ana Maria Mihalcea, Karen Kingston i Shimon Yanowitz. W tym tygodniu dr Fuellmich poprowadził drugą dyskusję, aby omówić z Holgerem Reißnerem i Klausem Retzlaffem, na czym polegają zjawiska i struktury obserwowane we krwi ludzi, którzy otrzymali szczepionkę mRNA.

Nanotechnologia: samoorganizujące się struktury w iniekcjach mRNA
Używając mikroskopii ciemnego pola, dr Nixon zbadał próbki krwi od osób, którym wstrzyknięto substancje oparte na mRNA i wyjaśnił wyniki za pomocą odpowiednich obrazów. Ujawniają się krystaliczne, nienaturalne struktury, które w dalszej obserwacji zmieniają się i wykazują cechy swoistej nano- lub mikrotechnologii. Dr Mihalcea intensywnie zajmuje się składnikami substancji mRNA Covida. W szczególności także z tzw. „efektem wydalania”, o którym zakłada się, że szkodliwe wydaliny mogą być przenoszone z osób „zaszczepionych” na „nieszczepionych”. Kingston, której zainteresowania badawcze obejmują toksykologię i analizę danych klinicznych oraz składników substancji mRNA covid, skarży się, że wszystkie środki dotyczące funkcjonującego zarządzania zapewnieniem jakości w podawaniu tak zwanej „nowej” szczepionki miliardom ludzi na całym świecie zawiodły i nadal nie są wdrażane po i tak już słabej sytuacji w zakresie danych.

Dla inżyniera elektryka Shimona Yanowitza wyniki jego badań pokazały, że jest to rodzaj mikrotechnologii, ponieważ wstrzykiwane substancje dziwnie zmieniają się w ludzkim ciele i mają cechy obwodów elektronicznych. Niepokojące jest również to, że nanocząsteczki lipidowe znajdujące się w substancjach zostały zatwierdzone jako „urządzenia techniczne”, jak donosi Karen Kingston. Był to pierwszy z odcinków ICIC dotyczących samoorganizujących się struktur w iniekcjach mRNA. Poniżej znajduje się zmontowany 20-minutowy klip z 2-godzinnej i 30-minutowej sesji. Całą sesję można obejrzeć na kanale wideo ICIC Nanotechnology: self assembly structures in mRNA-injections
Telegram: t-me.translate.goog/s/ICICommittee?before=31

Samoorganizujące się struktury w iniekcjach mRNA: naturalne lub stworzone mimo wszystko
Po pierwszym odcinku o samoskładających się strukturach w iniekcjach mRNA, druga część dotyczy między innymi pytania, czy te samoskładające się struktury są pochodzenia naturalnego, czy też mogą jednak powstać. Czy to możliwe, że jest to broń biologiczna lub kombinacja w kontekście tzw. badań nad uzyskaniem funkcji? W tym drugim odcinku Holger Reißner, europejski inżynier przemysłowy ds. badań i rozwoju oraz Klaus Retzlaff, doktor fizyki i terapeuta, rzecznik Grupy Roboczej Ekspertów ds. Szczepień, przedstawiają wyniki swoich badań. Za pomocą zdjęć i materiałów wideo pokazują, na czym polegają obserwowane zjawiska i struktury we krwi osób, którym podano zastrzyk mRNA.

Czy w substancjach mRNA jest tlenek grafenu i inne zanieczyszczenia. Co takiego jest w kryształach kortyzolu i toksycznych nanolipidach, które można zidentyfikować? Czy nasze DNA może zostać przez nie zmienione. Jakie są znane skutki uboczne wstrzyknięć mRNA? W jakich oknach czasowych one występują i jakie wnioski można wyciągnąć z dostępnych danych statystycznych? Jaki jest stan wiedzy na temat korelacji między wstrzyknięciami mRNA a wpływami zewnętrznymi, takimi jak fale radiowe, 5G i inne wpływy elektromagnetyczne? Co osoby dotknięte chorobą mogą zrobić, aby zminimalizować uszczerbek na zdrowiu i gdzie mogą znaleźć wsparcie? Omówiono wiele tego rodzaju pytań i dalszych spostrzeżeń. Omówiono również sposoby wyjścia ze strachu i ku osobistej odpowiedzialności.

WIDEO: Self assembly structures in mRNA-injections: natural or created after all newspunch.com
International Consortium of Scientists Warn About Dangerous ‘Nanotech’

Podobne struktury były w (przynajmniej niektórych) testach PCR
Analiza ze Słowacji "patyczków testów PCR" -potwierdzone ludobójstwo
Analiza fiolki ze szczepionką potwierdza obecność nanocząstek grafenu
Nigdy nie daj sobie zrobić testów na Covid. Test "PCR" to monumentalne oszustwo
megur shares this
892
Anieobecny
Glina i żelazo...
To chyba ten czas...
Jota-jotka
A gdzie jest ...
Dajcie mi armię z Różańcem ...
🙏🌹📿
Anieobecny
@Jota-jotka
Właśnie prawie to napisałaś...
Odwagi...More
@Jota-jotka

Właśnie prawie to napisałaś...
Odwagi...
Jota-jotka
A...jak to określają...,,prawie,, robi różnicę ☺️🤔
Damian Nowak shares this
451