Clicks2.7K
jac505
105
Adamie Szustaku, nie bądź oszustakiem ! Płakać się chce do czego w swoim rozumowaniu doszedł ten, dla mnie były, zakonnik. Wygłoszone niedawno "mądrości" Adama Szustaka o szczepionkach to nie tylko …More
Adamie Szustaku, nie bądź oszustakiem !
Płakać się chce do czego w swoim rozumowaniu doszedł ten, dla mnie były, zakonnik. Wygłoszone niedawno "mądrości" Adama Szustaka o szczepionkach to nie tylko naukowa ale przede wszystkim KATASTROFA duchowa, ruiny, zgliszcza jakie pozostały po zdolnym, charyzmatycznym zakonniku.
Uwaga. Ludzie, którzy szybko mówią nie należą do mądrych.

Pamiętam jak słuchałem pierwszych odcinków biały wilk i czarny wilk. Już wtedy czułem niepokój do którego dna dojdzie o. Szustak swoim rozumowaniem w analizowaniu Ewangelii. Ojciec Adam Szustak chcąc zagospodarować duchowo młodych ludzi przez internet i przypodobać się im, opuścił budynki zakonu i zainwestował zebrane od swoich wyznawców pieniądze w mieszkanie. Jego wpływy rosły i rosło stopniowo zwiedzenie światowym życiem. Coraz bardziej schodził na manowce od głównej drogi wiary chrześcijańskiej i obecnie zwodzi ponad 760 tyś. swoich wyznawców, którzy go słuchają. A co powiedział Pan Bóg gdy św. Jan chrzcił Pana Jezusa ? Oto Mój Syn umiłowany - JEGO SŁUCHAJCIE ! Wypowiedzi A. Szustaka są już tak przerażające, że Ducha Świętego próżno w nich znaleźć, za to pełno jest ducha zwiedzenia, bo taka jak ta wypowiedź nie ma nic wspólnego z wiarą w Jezusa, z Ewangelią, z miłością.

Adam Szustak stał się wielkim youtube'owym influencerem i ciężko na to pracował. Stopień promocji przez niego - szczepionek PRZERAŻA i nasuwa podejrzenia o korupcję. Zarzucenie głupoty KEP w sprawie zastrzyków może wielu się tu spodoba, jednak jeżeli ktoś posługuje się takimi słowami sam sobie wystawia świadectwo "mądrości".

Adam Szustak uniósł się wysoko jak wielki balon napompowany pychą i zarozumiałością. NIE IDŹCIE ZA TYM człowiekiem !!! Adamie Szustaku, straciłeś już prawie rozum i wiarę w Jezusa.

Matka Boża w Fatimie prosiła o modlitwę różańcową za kapłanów.
Módlmy się za tego byłego zakonnika.
Panie Jezu oświeć jak najszybciej nasze sumienia !
Mbuckop
Dzieki Bogu juz dawno zauwazylam jegochore nauczanie ,to jest wilk w owczej skorze .szkoda absolutnie czasu sluchac jego wypocin ,dlaczego nie mowi z czego sa produkowane te szczepionki.?
Krystian N.
Profesor Sucharit Bhakdi tłumaczy dokładnie na czym polegają problemy ze szczepionkami mRNA oraz wektorówkami. Jest to człowiek niewątpliwie kompetentny.
Microbiologist Dr. Sucharit Bhakdi warns that the COVID “vaccines” are…
Perspectives on the Pandemic | "Blood Clots and Beyond" | Episode 15 W…
Krystian N.
Szustak wziął kasę za promocję szczepionki. Ot, cała tajemnica.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
3o srebrników, pewnie skończy jak judasz

przyczynił się do przelania KRWI NIEWINNEJ...
wacula25wp.pl
Wieczne Odpoczywanie AmenTY weź wsadź głowę do wiadra z wodą być może otrzeźwiejesz i wtedy pisz
. Leliwa
Ten kto płaci ten wymaga, gdyby nie brał kasy to by się nie wypowiadał w ten sposób, tylko by po prostu nic nie mówił , bo to nie jego sprawa.
jac505
Wcześniej popierał Hołownię na prezydenta. A za darmo takiej reklamy się nie robi. Pozdr.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
W wyniku dokonania aborcji żyjącemu dziecku na żywca bez znieczulenia wycięli wątrobę i siatkówkę oka i na tym wyprodukowali ,,szczepionkę''! Cóż to takiego? Przecież to wszystko jest normalne według oszustaka! Nie ma innej możliwości wyprodukowania szczepionki, więc wszystko jest ok. Mordujmy dzieci, torturujmy je, bo trzeba produkować szczepionki!
Zwyrodnialcy, mordercy , bestie w ludzkim ciele…
More
W wyniku dokonania aborcji żyjącemu dziecku na żywca bez znieczulenia wycięli wątrobę i siatkówkę oka i na tym wyprodukowali ,,szczepionkę''! Cóż to takiego? Przecież to wszystko jest normalne według oszustaka! Nie ma innej możliwości wyprodukowania szczepionki, więc wszystko jest ok. Mordujmy dzieci, torturujmy je, bo trzeba produkować szczepionki!
Zwyrodnialcy, mordercy , bestie w ludzkim ciele!
wacula25wp.pl
Muszę jednak zadać wprost to pytanie. Czy szczepionki robi się z abortowanych płodów Nie. Trzeba to pokreślić - szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Pewne wirusy szczepionkowe czy wirusy służące jako wektory co najwyżej namnaża się w liniach komórkowych, które pół wieku temu wyprowadzono z płodów poddanych aborcji. Od tego czasu, z pewnością następują aborcje, ale nie ma takiej …More
Muszę jednak zadać wprost to pytanie. Czy szczepionki robi się z abortowanych płodów Nie. Trzeba to pokreślić - szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Pewne wirusy szczepionkowe czy wirusy służące jako wektory co najwyżej namnaża się w liniach komórkowych, które pół wieku temu wyprowadzono z płodów poddanych aborcji. Od tego czasu, z pewnością następują aborcje, ale nie ma takiej potrzeby, żeby pobierać nowe komórki czy poddawać płody celowo aborcji, by służyły do wyprowadzania tych linii komórkowych, bo one już istnieją.
wacula25wp.pl
PiotrM Zablokowałeś mnie WIĘC PO CO PISZESZ do mnie? ,najpierw odblokuj a potem pisz
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
PiotrM
Wiem dlaczego wacuś gada od rzeczy. Posłuchał Szustaka i przyjął pierwsza dawkę. Boje się o jego zdrowie bo gdy przyjmie drugą to na glorii nikt go nie zrozumie. Obawiam się że zacznie widzieć zielone ludki. 🤪
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
wacuś kłamie z taką gorliwością, jakby mu za to płacili :)
PiotrM
On chce żebym go odblokował. Nic z tego. Jak się zaszczepił to będzie mi majaczył że Szustak jest święty a Morawiecki zbawczym apostołem. 😬 😂 😭
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
szóstak ma w sobie ducha judasza, obejrzyj powyższy film bez dźwięku i obserwuj go uważnie.. zachowuje się jak marionetka pociągana za sznurki..

wacula to portalowy głupek, tak został przydzielony, dziwię się, że ktokolwiek pozwala mu u siebie pisać te jego pierdoły... na trolle obowiązuje BAN dożywotni.
wacula25wp.pl
jac505+old school+ DARCO A każdy może pobłądzić Ale od Boga nie odszedł i najważniejsze jest poznanie pierwotnego zamysłu Boga względem człowieka .Spodobało się Bogu w swej dobroci i mądrości objawić siebie samego i ujawnić nam tajemnicę woli swojej, dzięki której przez Chrystusa nie zginie .Wielu na tym portalu bzdury pisze że ręce opadają
DARCO
Wacula zamysłem Pana Boga jest nasze nawrócenie i zbawienie jeśli o. Szustak pobłądził to znaczy że się zagubił, a to znaczy, że wszedł na złą drogę odszedł za daleko od celu, więc jak chce przeżyć powinien zawrócić ze złej drogi i wołać o pomoc. Jeśli tego nie robi tylko brnie dalej w głąb to znaczy, że stracił wzrok i nie warto go naśladować?
jac505
Adam Szustak przyznaje się do pogubienia, do ciemności, do załamań. Wstawię fragment tej jego wypowiedzi. Szczerością chce zaskarbić sobie zwolenników, od których otrzymuje pieniądze, dary. Szczerość jest bardzo ważna ale jemu jeszcze brakuje jednej cechy - przyznanie się do błędów. Pozdrawiam
wacula25wp.pl
DARCO Piszesz -[ To także budzi ogromny dysonans moralni i stwarza pole do wielu nadużyć. itd .]=Hmm-A Resort Goowina rozdaje Rydzykowi wasze pieniądze z waszych podatków, bo przecież swoich pieniędzy nie mają .Chore dzieci umierają bo nie stać ich rodziców na leczenie , a darmozjady pławią się w luksusach, ciągle dostają wielkie pieniądze, wożą się po całym świecie .I gdzieś mają biednych …More
DARCO Piszesz -[ To także budzi ogromny dysonans moralni i stwarza pole do wielu nadużyć. itd .]=Hmm-A Resort Goowina rozdaje Rydzykowi wasze pieniądze z waszych podatków, bo przecież swoich pieniędzy nie mają .Chore dzieci umierają bo nie stać ich rodziców na leczenie , a darmozjady pławią się w luksusach, ciągle dostają wielkie pieniądze, wożą się po całym świecie .I gdzieś mają biednych ludzi... Wstyd i hańba! .Tego to nie widzisz tylko ks. Szustak gdzieś mieszka bo go usuneli biskópi bo się z nimi nie podzielił
DARCO
Chłopie o czym Ty znowu gadasz, jaki Gowin jaki Rydzyk? Czytaj ze zrozumieniem. Ja w cytowanym tekście pisałem wątpliwościach moralnych w transplantologii
wacula25wp.pl
DARCO Piszesz -[ To także budzi ogromny dysonans moralni i stwarza pole do wielu nadużyć. itd ]==Przecież to Twoje słowa piszesz o wielu nadużyć tego zakonnika który kupił sobie mieszkanie a go usuneli jego biskópi bo się z nimi nie podzielił i nie miał gdzie mieszkać .Podobnie jak zakonnik .rydzyk który z nikim się nie dzielił nigdy itd .
DARCO
Ło matko to na pewno asperger
. Leliwa
BRAWO BISKUPI
W końcu zaczynają dostrzegać o co tu naprawdę chodzi.
. Leliwa
Czyli jeśli jedynym sposobem jest zabicie oSzustaka , to musimy z tego skorzystać ? Co to za argument ?
Moralność to właśnie jest to że pomimo tego że nie ma innego sposobu to nie skorzystam za tego że ktoś został zamordowane a jak mu wezmę nerkę.
Ponieważ trzeba być głupi żeby nie sądzić że jeśli dostaniemy miliard $ za to że znaleziemy zabite przypadkiem dziecko spowoduje że nagle wzrost …More
Czyli jeśli jedynym sposobem jest zabicie oSzustaka , to musimy z tego skorzystać ? Co to za argument ?
Moralność to właśnie jest to że pomimo tego że nie ma innego sposobu to nie skorzystam za tego że ktoś został zamordowane a jak mu wezmę nerkę.
Ponieważ trzeba być głupi żeby nie sądzić że jeśli dostaniemy miliard $ za to że znaleziemy zabite przypadkiem dziecko spowoduje że nagle wzrost znalezionych martwych dzieci skoczy o 1000%
jac505
Nigdy nie pisz takich słów o zabiciu kogokolwiek ! To wbrew V przykazaniu ! Nawet w formie żartu, bo ktoś może szybko narobić tobie wielkich kłopotów. Pozdr.
. Leliwa
Jak nie zrozumiałeś aluzji to nie zabieraj głosu.
Właśnie oSzustak powiedział że skoro to jest jedyny sposób aby wyprodukować szczepionkę bo nie ma innego to trzeba produkować.
. Leliwa
A najwięcej kłopotów robi właśnie oSzustak taki wypowiedziami usprawiedliwiając sumienia grzeszników.
jac505
Zrozumiałem kontekst. Kiedyś też tak żartowałem, ironizowałem, podobnych kontrastowych porównań używałem. Szczery wyznawca Pana Jezusa o zabiciu kogokolwiek nawet w aluzjach nie może mówić, pisać. Po prostu tak nie można a mądry mądrością Bożą człowiek znajdzie inne odniesienie do tego co mówi Adam Szustak. Pozdrawiam
. Leliwa
Skoro zrozumiałeś to po co mieszasz.
jac505
Nie mieszam i myślę, że nie mam problemów ze zrozumieniem. Jeżeli mnie pouczasz to weź pod uwagę to co ja tobie piszę. bo nie chcę tracić czasu na czczą, bezużyteczną pisaninę. Pozdrawiam
. Leliwa
Namieszał , obraził innych a na koniec sam się obraził.
oSzustak niech ci będzie patronem
jac505
Uspokój się człowieku i szukaj nie przyjaciela gdzieś indziej. Pozdrawiam
. Leliwa
Ale ja jestem całkiem spokojny , to ciebie skręca że mówię prawdę o twoim świętym ... że heretyk oSzustak , ciągnie na dno tysiące osób.
Udając że jest wysłannikiem kościoła w którym lokowanie produktów dał by nawet na mszy.
. Leliwa
oSzustak skoro nie jesteś ekspertem to się nie odzywaj na forum, bo zachowujesz się jak celebryta a nie jak ksiądz.
. Leliwa
Wyraź miłości do siebie , bliźnich i do świata ... no i powiedział całą prawdę przypadkiem, czyli nie jest to przede wszystkim wyrazem miłości do Boga.
jac505
W Ewangelii jest napisane - Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Oczywiście nie chodzi tu o miłość do świata ale do Jego dzieła - człowieka, wszystkich ludzi. Autor Ewangelii, św. Jan użył chyba nie dokładnego określenie Miłości Bożej. Pan Jezus wzywa nas abyśmy nie kochali tego świata, a św. Jan pisze,…More
W Ewangelii jest napisane - Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Oczywiście nie chodzi tu o miłość do świata ale do Jego dzieła - człowieka, wszystkich ludzi. Autor Ewangelii, św. Jan użył chyba nie dokładnego określenie Miłości Bożej. Pan Jezus wzywa nas abyśmy nie kochali tego świata, a św. Jan pisze, że Bóg tak umiłował świat. Pozdrawiam
. Leliwa
oSzustak próbuje budować raj na ziemi, ale bez ukierunkowania się na Stwórcę
To charakterystyczne dla dla demonów, które zostały strącone na ziemie za karę i nie mogą wrócić już nigdy do Boga, więc w tym swoim więzieniu mamią ludzi którzy mają szansę na wydostanie się z tego więzienia że tutaj stworzymy kiedykolwiek raj i to na prawach opartych o egoizm (czyli "mi się należy")
jac505
Owoce pracy Szustaka w postaci jego tekstów, doradzania pokazują bardziej rozpad wiary w Jezusa niż jej umocnienie. Módlmy się za tego człowieka.
. Leliwa
Owocem pracy oSzustaka jest rozpad wiary. Po co wierzyć w karę i grzech oraz po co wymagać.
jac505
Owocem nauczania Szustaka są budowle na piasku. Pozdrawiam
old school
Adasiu, czy ty juz sie wyszczepiles jak nie to ruszaj do kolejki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Adaś się wyszczepi, ale ,,szczepionką'' z witaminami lub z wodą utlenioną.
DARCO
A o. Szustak namawiając do udziału w eksperymencie medycznym weźmie odpowiedzialność za Wasze zdrowie i zbawienie? Nie można stawiać na równi zamordowanego niewinnego dziecka od którego pobrano organy gdy jeszcze żyło ze świadomym decyzji dorosłym człowiekiem od którego pobrano organy również gdy jeszcze żył. To także budzi ogromny dysonans moralny i stwarza pole do wielu nadużyć.
PiotrM
Szustak ma nierówno pod sufitem! On za sławę i kasę zrobi wszystko.
YacentY
Pastor kościoła nowoczesnego Adwentu
jac505
Tak, można powiedzieć, że Szustak powołał własny kościół z własnym nauczaniem. Pozdrawiam
old school
ten czlowiek jest opętany