Ukrainiec wylewa żale na TikToku, bo właściciel hostelu zażądał od niego zapłaty za najem

W Polsce dobiegł końca sponsoring pobytu „gości” nieudaczników z Nowogrodzkiej w hotelach i hostelach. W związku z tym właściciele tych obiektów żądają od „uchodźców” zapłaty za pobyt, ale opuszczenia miejsca. Nie każdy „uchodźca” jest jednak zadowolony z tego, ze eldorado mieszkania za darmo w Polsce zostało zakończone.
Przykładem tego może być historia, jaką opowiedział niezadowolony Ukrainiec na TikToku. Na wstępie swojego nagrania w sposób bezszczelny podkreślił, że nagrywa tę historię dla wszystkich, którzy twierdzą, że Polacy są serdeczni i pomagają. Ukrainiec miał chyba nadzieję, że „pomoc” ta będzie trwała wiecznie.

„Minęło już 4 miesiące odkąd jesteśmy w Polsce” – mówi Ukrainiec w swoim nagraniu.
„Kończył się nam pobyt bezpłatny i zaczęliśmy szukać sobie mieszkania. Przez cały tydzień oddzwoniliśmy na około 50 ogłoszeń w czterech zakątkach województwa łódzkiego. Ciągle słyszeliśmy od właścicieli, że oni szukają polskiego najemcy. Opowiedzieliśmy o tej sytuacji właścicielowi hostelu, chcieliśmy, żeby dal nam kilka dni. Powiedział, że możemy pomieszkać do wtorku. W ten dzień miał zakończyć się nam pobyt bezpłatny i będziemy musieli opuścić lokum. Powiedzieliśmy: OK. To było wczoraj. Dziś wieczorem on mówi, że przeliczył wszystko i wyjeżdżacie jutro. Ponieważ jest to sobota, mówię, że zapłacę za niedziele. Odpowiedział, że nie, biorę tylko i wyłącznie za miesiąc. Jemu nie przeszkadzało, ze mam dwoje dzieci, ze jedno ma rok, a drugie trzy lata. On powiedział albo płacicie 3000, albo jutro wyjeżdżacie. Tacy właśnie są Polacy, tak oni nam pomagają” – mówi rozgoryczony mężczyzna.
Pod filmem komentarze umieścili Ukraińcy mieszkający w Polsce od wielu lat:
„Dlaczego przez 4 miesiące nie znalazłeś pracy i mieszkania? Mieszkam w Polsce od pięciu lat, dlaczego nie zostałem wyeksmitowany z mieszkania?” – pyta jeden z internautów.
„Nikt nam nic nie jest winien. Jesteście w Polsce od 6 miesięcy. Powinniście podjąć pracę i wynająć mieszkanie, a nie liczyć wciąż na pomoc” – pisze kolejna internautka z Ukrainy.
„W ciągu czterech miesięcy czas znaleźć pracę i samemu zapłacić za mieszkanie” – pisze kolejny obserwator.

Niestety większość pseudo uchodźców, która od 24 lutego najechał na nasz kraj to zwykli cwaniacy, którym wszystko się należy, bo oni zostali skrzywdzenia w związku z eskalacją konfliktu na terenach wschodniej Ukrainy, których z pewnością nawet nie widzieli na swoje oczy bo większość z nich pochodzi z zachodniej Ukrainy. W Polsce rozbijają się często takimi samochodami o jakich „Kowalski” może sobie jedynie pomarzyć jednak na mieszkanie ich już nie stać.

Może warto, aby niewdzięcznik rozważył możliwość zwrócenia się o pomoc do swojego lateksowego prezydencika, który Rosjanom wynajmował wille w Toskanii.

Ukrainiec wylewa żale na TikToku, bo właściciel hostelu zażądał od niego zapłaty za najem

====================================

Gdańsk: Pijany Ukrainiec pobił dwukrotnie motorniczego tramwaju

W sobotę wieczorem w Gdańsku pijany Ukrainiec jadąc tramwajem linii nr 9, w kierunku centrum Gdańska, na wysokości Opery Bałtyckiej wdał się w kłótnię z motorniczym. Kłótnia dzikusa z Ukrainy eskalował do takiego stopnia, że pobił motorniczego. Napastnika zatrzymali inni pasażerowie i przekazali go w ręce policji. Motorniczy trafił pod opiekę lekarzy. Wstrzymanie ruchu tramwajowego trwało ok. 20 minut.

O zdarzeniu mieszkańcy Gdańska poinformowali portal trójmiasto.pl, które przed publikacją na swojej stronie materiału z incydentu, w którym brał udział pijany Ukrainiec, potwierdziło na policji i w ZTM Gdańsku otrzymaną informację od czytelnika.
Ukraińskiego agresywnego przestępcę zatrzymali pasażerowie

Jeden z pasażerów miał wdać się w dyskusję z motorniczym, a następnie go pobić. Mężczyzna został ujęty przez innych pasażerów i przekazany w ręce policji. Czytelnicy zgłaszali portalowi, że oprócz motorniczego miała ucierpieć jeszcze jedna osoba.

Na miejsce przyjechał nadzór ruchu i policja. Wezwano też karetkę, w której opatrzono motorniczego.


Dziś po godz.19.30 policjanci odebrali zgłoszenie, że na al. Zwycięstwa doszło do awantury pomiędzy pasażerem a motorniczym tramwaju, podczas której pasażer uderzył motorniczego w twarz. Świadkowie tego zdarzenia ujęli agresywnego mężczyznę i przekazali w ręce policjantów. Pijany obywatel Ukrainy został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – mówi Magdalena Ciska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Z uwagi na przestępcze i odbiegające od zasad współżycia społecznego zachowania pijanego Ukraińca ruch tramwajów wstrzymano na 20 minut
Ruch tramwajów między Operą a Dworcem Głównym wstrzymano na ok. 20 minut. Tramwaje linii 6, 9 i 12 jadące w kierunku pętli Łostowice Świętokrzyska, Stogów i Lawendowego Wzgórza od przystanku „Politechnika” do przystanku „Dworzec Główny” kursowały objazdem przez Jana z Kolna.

Zachowanie tego człowieka jest tylko kolejnym dowodem „wdzięczności” tego niewdzięcznego narodu za to co bezpodstawnie otrzymali od nieudaczników z Nowogrodzkiej kosztem Polaków.

Gdańsk: Pijany Ukrainiec pobił dwukrotnie motorniczego tramwaju
Lilianna w ogrodzie
Mam uczulenie...
Marek Robiniak shares this
1849
Mark Nemo
No mam taką cichą nadzieję, że teraz "uchodzcy" będą na prawdę uchodzić... z Polski !
antoni ptak
koniec wakacji! żegnamy nachodźców!
Maczek5
Ukriancy jak dostana 10 MRD EUR z UE poprostu odkupia sobie Przemysl- 10 MRD EUR starczy spokojnie na wykup wszystkich nieruchmosci na rynku w przeciagu 10 lat za kase UE
sługa Boży
Wyjazd ze wszystkimi z Polski !
WON !
olek19801
Makabra,,,