Maja 21
21.7K
Maja 21
Dziękuję tym, którzy skorzystali z moich postów i tym, dzięki którym ja skorzystałam. Dzisiaj nie mogłam się zalogować, gdy to nastąpiło - nie mogłam nic umieścić a system mnie szybko wyrzucał i z automatu wylogowywał. Gdy weszłam przez VPN zmieniłam szybko hasło i jestem z wami dłużej. Jednak już widzę, że to hasło okazuje się "przejęte" i z innych przeglądarek nie wejdę. Gdy tutaj się wyloguję …More
Dziękuję tym, którzy skorzystali z moich postów i tym, dzięki którym ja skorzystałam. Dzisiaj nie mogłam się zalogować, gdy to nastąpiło - nie mogłam nic umieścić a system mnie szybko wyrzucał i z automatu wylogowywał. Gdy weszłam przez VPN zmieniłam szybko hasło i jestem z wami dłużej. Jednak już widzę, że to hasło okazuje się "przejęte" i z innych przeglądarek nie wejdę. Gdy tutaj się wyloguję nastąpi to samo.
Dlatego dziękuję i do zobaczenia kiedyś. Spróbuję zamknąć okno bez wylogowania. Zamknąć glorię i kompa bez ruszania mojego hasła.
Wiem, że ktoś to robi celowo. Mówi się trudno. Odgórne są jasne.
Pozdrawiam i dzięki.
Maja 21
Konto utrzymuje się tylko dlatego, że w jednej przeglądarce się nie wylogowuję. W innych hasło nie działa i nie mogę się zalogować. Czyja to sprawka? Moderacji lub adminów.