przeciwherezjom
Kwalifikacje lucyferiańskie.
V.R.S.
Mam pytanie do zwolenników "Bożydara". Czy odczuwacie pewien dyskomfort wobec tego, że faktycznie to on, wstrzymując ekshumacje w Jedwabnym, zablokował wyjaśnienie tej zbrodni?
starski
Chyba napisałem kiedyś [prawdziwą] anegdotę o profesorze, u nas na uczelni, który w r 89 z rozbrajającą szczerością powiedział o zbrodni katyńskiej "no proszę, a cały czas myśleliśmy że to niemcy zrobili"... No to dziś ELKAM dowiedział się z raportu IPN że 7ydów w Jedwabnem zabili germańce. A cały czas pisuary przepraszały za polskie zbrodnie na 7ydach... Nawet we wspólnym (wiadomo z kim) …More
Chyba napisałem kiedyś [prawdziwą] anegdotę o profesorze, u nas na uczelni, który w r 89 z rozbrajającą szczerością powiedział o zbrodni katyńskiej "no proszę, a cały czas myśleliśmy że to niemcy zrobili"... No to dziś ELKAM dowiedział się z raportu IPN że 7ydów w Jedwabnem zabili germańce. A cały czas pisuary przepraszały za polskie zbrodnie na 7ydach... Nawet we wspólnym (wiadomo z kim) komentarzu o ustawie o IPN to zamieścili. Taka niespodzianka.