Orędzia
834

2 kwietnia 2021 Jezus Chrystus-tylko Ojciec Niebieski zna datę i godzinę, kiedy będą miały miejsce potężne wydarzenia, musicie teraz przygotować się na te wydarzenia w tych ostatnich latach czasów ostatecznych.

St Rosalie's Campus, Bishop Ryan Village, Hampton Bays, NY

Jezus z Nazaretu: W tym dniu, w Wielki Piątek, przychodzę do was na pamiątkę Mojej ofiary na krzyżu jako Jezusa z Nazaretu; bo chociaż Moja śmierć nastąpiła już w tę rocznicę Mojej fizycznej śmierci ponad 2000 lat temu [15:00], to jeszcze nie zmartwychwstałem jako Jezus Odkupiciel, co nastąpi za kilka godzin w Niedzielę Wielkanocną w wypełnienie się Pisma Świętego.

Smutno mi, jak wielu z was zauważyło w ciągu swojego życia, że wielu moich braci i sióstr nie obchodzi już rocznicy mojej śmierci. W tych końcowych czasach coraz mniej z was spędza ten dzień, a nawet trzy godziny Mojego Ukrzyżowania [12.00-15.00] i Mojej śmierci na Krzyżu, aby modlić się i medytować, aby zobaczyć prawdziwe znaczenie Krzyża i Mojego Zmartwychwstania.

Znasz Mnie dzisiaj jako Jezusa z Nazaretu, tak jak Moi bracia i siostry znali Mnie 2000 lat temu, kiedy fizycznie chodziłem po ziemi, wypełniając Pismo Święte, ale przychodzę do ciebie dzisiaj - nie fizycznie - ale w duchu Jezusa Nazaretu, bo chcę, żebyście wiedzieli, że nigdy nie porzuciłem dzieci Ojca, ponieważ stale jestem z wami w Duchu.

Przez ostatnie 2000 lat nieustannie doświadczam agonii i cierpienia Mojego Ukrzyżowania i Mojej śmierci podczas Mojej podróży z wami, ucząc się wszystkich grzechów popełnionych przez dzieci Ojca Niebieskiego. Moją ciągłą agonią było to, że chociaż chodziłem wśród twoich braci i sióstr 2000 lat temu i uczyniłem wszystko nowym - grzechy ludzkości trwały i pogarszały się do tego stopnia, że teraz Mój powrót przez Ostrzeżenie i Wielką Transformację jest bliski, aby ocalić ludzkość od zła i jego lokaje, którzy teraz ścigają i planują drakoński porządek Nowego Świata, aby zniewolić całą ludzkość pod ciemnymi siłami zła.

Dlatego mój powrót do ludzkości w tym ostatecznym czasie ma na celu interwencję, aby ostatecznie zatrzymać zło, a to wydarzenie jest również nieuchronne, ale tylko Ojciec Niebieski zna datę i godzinę, kiedy będą miały miejsce potężne wydarzenia wkroczenia. Wiedzcie to: musicie teraz przygotować się na te wydarzenia w tych ostatnich latach czasów ostatecznych.

Wielu z was zdaje sobie sprawę, że ten świat nie może trwać w strumieniu wydarzeń zaplanowanych przez zło i wprowadzonych w życie przez lokajów zła.

Lokajów zła należy powstrzymać; zostaną zatrzymani! Wszyscy z was, potężni wojownicy modlitwy, musicie pomóc Ojcu Niebieskiemu i Jego Synowi pokrzyżować plany zła poprzez wasze modlitwy i dobre uczynki. Ale tylko Boska Interwencja Ojca w Niebie za pośrednictwem Jego Syna, Odkupiciela ludzkości, przyniesie koniec wszelkiego zła na tej ziemi i odnowę Nowego Nieba i Nowej Ziemi, jak to sobie wyobraził Ojciec, poczynając od Rajski ogród. Skoncentruj się na tej dobrej nowinie, gdy zbliżamy się do Niedzieli Wielkanocnej, i raz jeszcze świadczymy o odnowieniu obietnicy złożonej przez Ojca przez zmartwychwstanie Jego Syna Zbawiciela.

W Niedzielę Wielkanocną zmartwychwstanę jako Jezus Odkupiciel, ponieważ przez Moje Zmartwychwstanie spełniam starożytne proroctwo, że Syn Człowieczy odkupi ludzkość i wypełni proroctwa życia wiecznego z Ojcem w Niebie.

Wiedzcie to: niektórzy z was opuszczą ten ziemski plan dzisiaj lub w bardzo bliskiej przyszłości; wielu z was będzie tutaj, aby doświadczyć ostrzeżenia i wielkiej przemiany tego końca czasów, a wszyscy z was, którzy pozostaniecie na łonie Ojca Niebieskiego, w końcu dotrą do Królestw Niebieskich, gdzie doświadczycie majestatycznej wizji Ojca Niebieskiego i doświadczycie Jego Syn Odkupiciela; błogosławiona wizja twojej Matki Niebieskiej; chwalebne wizje aniołów i świętych; i ponowne spotkanie z bliskimi, którzy byli przed tobą.

Taka jest obietnica Ojca Niebieskiego złożona przez Jego Syna jako Jezusa z Nazaretu, który jest teraz w grobie, i od Jezusa Odkupiciela, który zmartwychwstanie w ten wielkanocny poranek w niedzielę jako wypełnienie starożytnych proroctw.

Niech tak będzie! Dzięki Bogu Ojcze Niebieski!

Wiadomość zakończyła się 3 kwietnia o godzinie 10:30.