Clicks1.1K
zbyszek
5
Parasolki "Kim ja jestem by go osądzać?" Podczas wizyty Papieża Franciszka w Afryce, duchowieństwo afrykańskie oddaje hołd słowom Franciszka wypowiedzianym w kontekście homoseksualizmu: "Kim ja …More
Parasolki "Kim ja jestem by go osądzać?"

Podczas wizyty Papieża Franciszka w Afryce, duchowieństwo afrykańskie oddaje hołd słowom Franciszka wypowiedzianym w kontekście homoseksualizmu: "Kim ja jestem by go osądzać?" (po angielsku jak na parasolce: "Who am I to judge?")
modernista
@Quas Primas ty masz w nicku tytuł Encykliki,a Encykliką nie jesteś. 🙂 Przy waszych przenajświętszych nickach to mogłem sobie jedynie wybrać nick JAHWE.Ale uznałem to za zbyt ekstrawaganckie.
modernista
Quas Primas lefebryzm będący na pograniczy sedewakantyzmu, to ściek wszystkich herezji !!!
________________________________________
I z tym się zgodzę. 🙂
2 more comments from modernista
modernista
@Quas Primas z ciebie jest taka rzymska katoliczka,jak ze mnie modernista. 🙂 Jak dogłębnie poznasz,czym BYŁ modernizm ( nie,to nie jest pomyłka,że napisałem BYŁ) to wtedy pogadamy.
modernista
Niemieckie media w Polsce. Lista Jest jeszcze jedno medium,chyba tylko przez przypadek pominięte w wykazie. I jest to medium więcej niż niemieckie - to medium z czeluści i zwie się Nemo potest duobus dominis servire !.
🙂
hawaii
Papież jest najwłaściwszą osobą do osądzania i wyraźnego wskazywania co jest dobre a co złe, a pedalstwo jest złe. Jednak naszemu drogiemu Papieżowi nie przejdzie to przez święte usta, ale karcenie państw które odważyłyby się nie przyjąć pakietu klimatycznego - to przeszło gładko.