Clicks24
lt.news

Veidmainystė: Pranciškus „kritikuoja“ abortus, myli abortus palaikančius politikus

„Aš labai aiškiai pasakiau - abortas yra žmogžudystė ir nėra teisėta tapti bendrininku“, - sakė Pranciškus medicinos specialistų grupei spalio 14 d.

Pranciškus turėtų tai pasakyti politikams, kurie savo įstatymais verčia medicinos darbuotojus dalyvauti abortuose. Tačiau Pranciškus užkrauna naštą paprastiems vaistininkams ir gydytojams, kurie, anot jo, turėtų būti budrūs „vaistams, kurie gali virsti nuodais“, ir priduria, kad „jūs visada tarnaujate žmogaus gyvybei, ir tam tikrais atvejais tai gali būti sukeltas sąžiningas prieštaravimas, o tai nėra neištikimybė, o priešingai “. Pranciškus nėra žinomas dėl sąžiningų priešininkų palaikymo.

Mažiau nei prieš mėnesį jis žurnalistams sakė, kad „abortas yra žmogžudystė“. Tačiau spalio 9 d. vesišypsantis Pranciškus nedviprasmiška kūno kalba priėmė negailestingą Nancy Pelosi, išskleidęs jai raudoną kilimą.

Kaip buvo jo žiaurios italų abortų aktivystės Emma Bonino auditorijos metu arba apdovanojant Nyderlandų abortų politiką Lilianne Ploumen, jis nenurodė, kad jam kelia nerimą tie, kurie verčia abortą kitiems. Tačiau Pranciškui, priėmus gyvybės gynėjus, nekyla problemų padaryti rūgštų veidą.

Paveiksliukas: Vatican Media, #newsGywovnvewx