Posoborowe absurdy
Bergoglio - Franciszek w AKCIE MIŁOŚCI po raz trzeci się "zaszczepił" na Covid. Przykład dla wiernych K.K. tvp.info/…przyjal-trzecia-dawke-szczepionki-przeciw-covid-19
Posoborowe absurdy
Świetny wykład. Tak, tak, nie, nie Katolicy nie wiedzą, że są na nabożeństwie luterańsko-kalwińskim
Porównanie Mszy Wszechczasów z Nową Mszą po SWII, której korzenie sięgają Lutra i Kalwina. Praktycznie
Posoborowe absurdy
@Jota-jotka Głupi śmieje się do sera.,,,, albo do treści komentarza. Może twoja minka by zgrzebła, gdybyś chciała z uwagą odsłuchać wyklad katolickiego księdza.
Jota-jotka
Może nie taki głupi do sera.,,,, 😏
skoro zmieniłaś trochę swój
,, mądry praktycznie,,komentarz .
warto było,
ale dalej nie zachwycasz i nie skłaniasz do ,,odsłuchać wyklad katolickiego księdza.,,niestety.
Posoborowe absurdy
@Jota-jotka Za twoje urojenia nie odpowiadam. Pożyjemy zobaczymy za jakiś czas. Kto był głupi, a kto użył rozumu przeanalizował fakty, odrzucił błąd.. W Prawie karnym zabójca odpowiada za swoją zbrodnie, ale też jest WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA LUDZI, którzy współpracowali ze zbrodniarzem. Dokładnie jest z Novus Ordo i takimi osobami jak TY czy @CUDOWNY MEDALIK , @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA…More
@Jota-jotka Za twoje urojenia nie odpowiadam. Pożyjemy zobaczymy za jakiś czas. Kto był głupi, a kto użył rozumu przeanalizował fakty, odrzucił błąd.. W Prawie karnym zabójca odpowiada za swoją zbrodnie, ale też jest WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA LUDZI, którzy współpracowali ze zbrodniarzem. Dokładnie jest z Novus Ordo i takimi osobami jak TY czy @CUDOWNY MEDALIK , @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA ,@Koza Nutria, i wielu innych, którzy są współodpowiedzialni za zbrodnię DUCHOWĄ wiernych K.K.
slawomira1812 shares this
Posoborowe absurdy
Katolicy na Nowej Mszy nie mają pojęcia w czym uczestniczą. Kramer i Luter skaczą z radości. Czym naprawdę jest Msza Łacińska? Od kiedy jest sprawowana., czy aby na pewno w TRYDENCIE?
Posoborowe absurdy
CUDOWNY MEDALIK Dajesz swoją "krzywą buźkę" nie mnie, ale katolickiemu księdzu, który podaje fakty historyczne kościołą. Porównuje Mszę Łacińską zwaną później Trydencką z Mszą Novus Ordo z Nabożeństwem protestantów Lutra i Kramera, którzy to protestanckie nabożeństwo przejęli papierze - Jan XXIII, Paweł VI, Jan Paweł II, a teraz w pełni Franciszek
Posoborowe absurdy
CUDOWNY MEDALIK
Czym dla ciebie jest Msza Święta. OFIARĄ czy UCZTĄ, EUCHARYSTIĄ.
Twoja odpowiedź jest testem. Czy jesteś naprawdę katoliczką, czy kato-protestantką, a może już w 99% protestanką, która myśli że jest katoliczką, bo modli się na róźańcu.
V.R.S.
Nie wiem w parafii ostatnio byłem lata temu. W nieco ponad minutę od początku już było Chwała na wysokości Bogu. Za to znak pokoju - "full wypas"
Posoborowe absurdy
V.R.S. Podejrzewam że komentarz jest pod wpływem tytułu, a nie treści wykładu.