Pápež už v roku 2015 predniesol desivú predpoveď: „Pre tých, ktorí oslavujú vianoce, by to tiež …

Pápež už v roku 2015 predniesol desivú predpoveď: „Pre tých, ktorí oslavujú vianoce, by to tiež mohli byť ich posledné“. Oslávia kresťania po Veľkej Noci 2020 aspoň Vianoce v kostoloch? Pápež Františ…More
Pápež už v roku 2015 predniesol desivú predpoveď: „Pre tých, ktorí oslavujú vianoce, by to tiež mohli byť ich posledné“. Oslávia kresťania po Veľkej Noci 2020 aspoň Vianoce v kostoloch?
Pápež František hovoriaci k davom predniesol desivú predpoveď. S tým, ako svet zachvacuje besnenie vojny, by to mohli byť naše posledné Vianoce.
V knihe Petrus Romanus autori Tom Horn a Cris Putnam predniesli dve ohromujúce predpovede. V roku 2012, keď bol v úrade ešte pápež František (Poznámka redakcie AZN: pápež Benedikt XVI.), predpovedali príchod udalosti, ku ktorej nedošlo dlhšie ako 600 rokov – tj. Benediktovej abdikácie na pápežstva. Keď začiatkom budúceho roka pápež Benedikt abdikoval, prišlo to pre miliardu katolíkov po celom svete ako šok.
Tí dvaja výskumníci, ktorí žartom hovoria, že ich inšpiroval Duch Svätý, zostali úplne potichu ohľadne toho, ako mohli veštiť takmer bezprecedentnú udalosť s takou presnosťou.
Ale nech bola tá predpoveď akokoľvek neuveriteľná, nie je to nič proti druhej …More
Anton Čulen
Vymazal som komentáre Theodora Mária, lebo nevie, čo je to slušnosť.
Samson1
Tu dokonce hajluje. Tedy podler těch, kdo upravili fotografii. facebook.com/…769855&set=gm.3299510373460699
Mira393
to víme že to řekl, ale taky řekl cestou z Jižní Koreje(v letadle) že už tady dlouho nebude (hádám někdy v oku 2017...).
Anton Čulen
Poprosím Theodora-Mária, nech si uťahuje z pravoslávnych popov a neuráža katolíckych kňazov. Už som Vás prosil, aby ste prispievala pod svoje články a nie pod moje. Ja pod Vaše nepíšem svoje komentáre a nezosmiešňujem pravoslávnych. Kážete iným o morálke a sama neviete, čo je to slušnosť
agnesino
Tzv.papez František vie presne čo hovorí...od prvého dňa kedy sa predstavil oveckam zvolaním Buona serra ukázal, že bude slúžiť svetu a nie Bohu. Potom už v mnohých iných ukazovateľoch len potvrdzoval komu slúži a taký závažný fakt akoze hlava katolickej Cirkvi nedokáže ( nie nemôže) poklaknut pred Eucharistickym Kristom je top ukazovateľ! On dobre vie čo hovorí a neraz prináša aj varovania ako …More
Tzv.papez František vie presne čo hovorí...od prvého dňa kedy sa predstavil oveckam zvolaním Buona serra ukázal, že bude slúžiť svetu a nie Bohu. Potom už v mnohých iných ukazovateľoch len potvrdzoval komu slúži a taký závažný fakt akoze hlava katolickej Cirkvi nedokáže ( nie nemôže) poklaknut pred Eucharistickym Kristom je top ukazovateľ! On dobre vie čo hovorí a neraz prináša aj varovania ako je aj v tomto prípade. Čo sa týka udalosti okolo pápeža Benedikta to ukázali aj vo filme z roku 2011 Habemus Papám, kde je srdcervúca scéna ako sa daný herec v podaní pápeža zrieka úradu. Mimochodom daný herec zomrel nedávno po siedmich rokoch vlády Františka keď akoby v čase plnosti vychádza na povrch, že udalosti okolo jeho zvolenia sú veľmi kontroverzné. Každopádne zvolený bol a keďže sa nám veci blížia do finále musel byť aj takýto vodca Cirkvi ako bolo predpovedane že budú mať takého podľa svojich chúťok akého si zaslúžia. Zbytočne už aj riešiť jeho osobu, on musí dokončiť na čo bol zvolený a Benedikt musí zavŕšiť cestu na ktorú bol poslaný. Ako vieme aj z Kataríny Emerichovej posledný pápež bude pochádzať z oblasti v blízkosti Ríma, bude mať tak styridsat, prísny vzhľad, bude pochádzať zo šľachtického rodu, bude mať niečo ako svätenie tzn. že ani nemusí byť kňaz v pravom slova zmysle a bude nosiť na svojom habite pripnuty kríž. Bude mať znova 12 apoštolov ale tiež nie všetci budú kňazi. Je veľký predpoklad že ani jeho voľba, ani jeho prijatie nebude cez veľkú konkláve, určite to bude v réžii Božej. Zbytočne sa tu už handrkujeme, myslím že nám bolo poslaných mnoho prorokov, ktorý nás mali pripraviť mnohí boli vysmiaty ako kedysi. Posolstva varovania a Kniha pravdy toto všetko hovorí už desať rokov, bol to čas kedy si naliať do lámp olej aby ste ho mali keď Ženích príde...tým olejom bolo nielen hľadať svetlo v udalostiach, ale aj príprava domova útočiska, zásob potravín, veci a potrieb na sluzenie svätej omše v tajnosti, nájsť si kňaza, ktorý uveril, nájsť okruh ľudí ktorým budete dôverovať a prežívať súženie, čo príde...ak toto dnes máte, ste pripravení! Udalosti vo svete sa budú postupne dramatizovat, Cirkev pôjde do väčšieho rozkolu s ďalšími zmenami a verní budú musieť ísť do svojich úkrytov a využiť to čo si pripravili. Už teraz vidíte, čo sa deje v kostoloch, čo robia knazi, že je čoraz viac tých ktorí už teraz nedokážu chodiť do takýchto chrámov a spoločenstiev a vyhľadávajú tých podobné zmýšľajúcich. Je jasné, že keď bude najhoršie nebudeme používať ani túto techniku, robiť statusy a predbiehať sa v mudrostiach...točí nám a vám zostane je ten pripravený olej - kontakty, útočiska, verní kňazi, literatúra Sväté písmo, knihy Márie Valtorty, Márie z Agredy, Kniha pravdy...
fiat33
sv. Malachiáš sa vyjadril presne a jasne Benedikt 16 - Gloria olivae / Sláva olivy, Peter Rímsky bol len jeden a to hneď prvý ustanovený Spasiteľom. sv. Malachiáš ho konkrétne pomenoval. Petrus Romanus. (nie je potrebné k tomu nič pridávať) Nedostal žiadne prirovnanie k svojej osobe ako všetci ostatní pápeži ako napr. sv Ján Pavol 2 „De Labora Solis“ Z toho nám môže vyplývať, že sme už 7 rokov …More
sv. Malachiáš sa vyjadril presne a jasne Benedikt 16 - Gloria olivae / Sláva olivy, Peter Rímsky bol len jeden a to hneď prvý ustanovený Spasiteľom. sv. Malachiáš ho konkrétne pomenoval. Petrus Romanus. (nie je potrebné k tomu nič pridávať) Nedostal žiadne prirovnanie k svojej osobe ako všetci ostatní pápeži ako napr. sv Ján Pavol 2 „De Labora Solis“ Z toho nám môže vyplývať, že sme už 7 rokov bez viditeľného pápeža alebo je ním stále Benedikt 16.
Neviem či si nejaký pápež dovolil nazvať oslavu narodenia Krista Spasiteľa fraškou iba ak by ním nebol, resp. by popieral Krista a jeho vykupiteľské dielo: a starosť o svetový mier, ekológiu a Pačamamu mu robia vrásky viac ako spása nesmrteľných duší. Dá sa dohľadať veľa jeho výrokov, ktoré nie sú v súlade s učením Katolíckej cirkvi. aj táto 3 sv. je len následkom hriechu človeka, ked človek postavil sám seba nad Boha a povedal mu nestaraj sa!
Peter(skala)
akože nie?! Ved dostal: "Peter rímsky" - to je ako na Slovensku ked kováč dostal priezvisko "Kováč", lebo bol verný svojmu remeslu.

... aj ".... Rímsky" je priezviskom v tom zmysle, že poukazuje na jeho vernosť Rímu resp. sídlu pápežov - nastupcov apoštola Petra.
fiat33
Máš tam konkrétne meno Peter nie ako Benedikt Gloria olivae. Žiadna zhoda s frantiskom
Pravda bude skryta
Peter Rímsky je sv. Peter
Peter(skala)
Fiatka... presnejšie "Petrus" čo v preklade znamená "Skala"

... takže v skutočnosti neide ani tak o formalne meno, ako skôr význam mena, aby upozornil na charakteristiku jeho osoby, ktorá mu bude vlastná - podla ktorej ho budu ludia môcť identifikovať. To sa však ukaže až počas vojny a prenasledovania.

Ako sa hovorí: lesk zlata spoznáš až ked ho opáliš ohňom
aj človeka spoznáš až počas skušky, …More
Fiatka... presnejšie "Petrus" čo v preklade znamená "Skala"

... takže v skutočnosti neide ani tak o formalne meno, ako skôr význam mena, aby upozornil na charakteristiku jeho osoby, ktorá mu bude vlastná - podla ktorej ho budu ludia môcť identifikovať. To sa však ukaže až počas vojny a prenasledovania.

Ako sa hovorí: lesk zlata spoznáš až ked ho opáliš ohňom
aj človeka spoznáš až počas skušky, nie ked je dobre-pohodička:)
Pravda bude skryta
Sám si to povedal, Petrus - skala. Toto môže sedieť iba na sv. PETRA. Ostatní v úrade sú jeho nasledovníci, ale iba Peter Romanus ostáva skalou. Benedikt je posledný pápež, pretože ako posledný má dvojslovné prirovnanie a môže byť iba jedna hlava, ktorá v jeho osobe ešte žije.