Anton Čulen
144.4K
dominikguzman shares this
54
Roberto 55
Vie niekto co maju veriaci katolici v takomto pripade robit?
Roberto 55
ale co tie odrobinky?
dominikguzman
Škoda bola napáchaná, tam sa už nedá nič iné urobiť, než to, čo jej poradil ten kňaz, a potom čo spravila ona sama, odprosovať Najsvätejšie Srdce Ježišovo za to.
Džony Makaróny
Bol som svedkom, ako sa gréckokatolíckemu kňazovi rozliala Krv Kristova na blúzku prijímajúcej pani. Kňaz jej povedal, že nech počká, išiel do sakristie, priniesol pohár vody a blúzu jej polial vodou, tak ako bola v stoji. Takže tipujem, že by sa to malo urobiť takto: zozbierať veľké časti Tela Kristovho a odrobinky Tela Kristovho poliať vodou, aby sa stratila prítomnosť Tela z odrobiniek. Takto …More
Bol som svedkom, ako sa gréckokatolíckemu kňazovi rozliala Krv Kristova na blúzku prijímajúcej pani. Kňaz jej povedal, že nech počká, išiel do sakristie, priniesol pohár vody a blúzu jej polial vodou, tak ako bola v stoji. Takže tipujem, že by sa to malo urobiť takto: zozbierať veľké časti Tela Kristovho a odrobinky Tela Kristovho poliať vodou, aby sa stratila prítomnosť Tela z odrobiniek. Takto to robia aj v kostole, keď vodou purifikujú kalich a paténu.