Clicks571
Edward7
1

Madryt: „Lekarze prawdy”, o fałszywej pandemii COVID-19

KONFERENCJA PRASOWA W HISZPANII. Przy udziale setek profesjonalistów z całego świata „Lekarze prawdy” ogłosili , że Covid-19 to fałszywa pandemia stworzona do celów politycznych. Wezwali lekarzy, media i władze polityczne do zaprzestania operacji, szerzenia nie prawdy.

W kontekście wielkiego podniecenia i oczekiwań na całym świecie Stowarzyszenie "Lekarze Prawdy" zostało zaprezentowane na konferencji prasowej w sobotę 25 lipca w Madrycie. Grupa, kierowana przez lekarzy Natalię Prego Cancelo i Angel Luisa Valdepeñasa, nawiązała bezpośredni kontakt z pozaparlamentarną komisją lekarzy z Niemiec, grupą epidemiologów z Argentyny oraz lekarzami ze Stanów Zjednoczonych i Argentyny.

Wydarzenie rozpoczęło się od wystąpienia Heiko Schöninga , przedstawiciela pozaparlamentarnej komisji ds. badania "koronawirusa" w Niemczech . Były rozmowy online profesjonalistów z Argentyny i Stanów Zjednoczonych. Zakończył się przedstawieniem 4 podstawowych punktów interpelacji skierowanych do rządu i władz hiszpańskich przez Stowarzyszenie Lekarzy Prawdy .

W prezentacji, w sali konferencyjnej w Palacio de la Prensa w Madrycie, wzięło udział ponad 400 osób, w tym media ogólne i alternatywne, lekarze i asystenci. Ujawniono dane, liczby, analizy i refleksje, które podkreślają niespójność i szkodliwość środków, które są stosowane na całym świecie wokół Covid-19.

«Światowa dyktatura z sanitarną nakładką»
„To jest światowa dyktatura z sanitarnym usprawiedliwieniem” - podkreślono na zakończenie spotkania. Lekarze zgadzają się, że:

-Liczba ofiar "koronawirusa" nie przekroczyła liczby śmiertelnych ofiar grypy sezonowej w zeszłym roku.
-Liczby zostały wyolbrzymione przez zmianę protokołów medycznych.
-Uwięzienie zdrowych i przymusowe używanie masek nie ma podstaw naukowych.
-Choroba znana jako Covid-19 nie ma jednego wzorca zakaźnego, ale ich kombinację.
-„Istnieją skrzyżowane toksyczne wzorce” - powiedział Angel Luis Valdepeñas. „Z jednej strony zanieczyszczenie elektromagnetyczne 5G, z drugiej wpływ szczepień przeciw grypie. Istnieje interakcja i wzmocnienie, które należy zbadać ».

Angel Luis Valdepeñas podkreślił na zakończenie spotkania: „Musimy powiedzieć naszym rządom, że; NIGDY NIE MAJĄ UZASADNIENIA, aby zmuszać nas do szczepienia, a nawet zalecać je, dla najmniejszego poczucia ostrożności”.


Valdepeñas zakończył swoją ostatnie wystąpienie , zwracając się do prasy o „wysiłek odpowiedzialności, którego dotychczas nie widzieliśmy” i skrytykował „ciągłe bombardowanie informacjami o pandemii, bez ważenia ani ilości, ani jakości informacji”.
Lekarz wskazał, że kiedy media mówią o „nowych ogniskach”, powinny wyjaśnić, że są to tylko pozytywne testy, ale 98 procent to „zdrowi, bezobjawowi ludzie”.( testy są nieprawidłowe )

WIDEO: Konferencja prasowa Medicos de la Verdad

Pod koniec spotkania paneliści wyszli na ulice, a liczni uczestnicy zawołali "Freedom!" - Wolność !

Razem przeszli do Plaza de Callao, zwykłego miejsca spotkań Ruchu 2020. Tam rozmawiali przez ponad 2 godziny z uczestnikami i osobami, które nie miały dostępu do sali.

www.verdadypaciencia.com

dailydevallarta Artykuł Partager Cet