Clicks184
pl.news

Big Techy, Big Data, deficyt "big", ale miłość też "big" i bez Big Brothera

Dlaczego Gloria.tv jest wyjątkowa? Od ponad dekady tworzymy JEDNOCZEŚNIE wszystkie techniczne funkcje, które sprawiają, że media społecznościowe odnoszą sukces (share, like, uploady, chat, videorozmowy, itd.). Gloria.tv jest niezależną siecią społecznościową.

Nasze oprogramowanie jest tworzone przez nas, dlatego nie ma żadnych backdoorów, przez które Wielki Brat miałby dostęp do Twoich informacji. Gloria.tv osiągnęła to wszystko, ponieważ TY nas wspierasz.

Gloria.tv to Big Tech z małymi pieniędzmi. Używa zastrzeżonego oprogramowania wewnętrznego

Gloria.tv sama w sobie jest absolutnie skalowalna, co oznacza, że jest otwarta na KAŻDĄ ilość użytkowników. Jako "kontenery" dla danych, Gloria.tv używa baz danych open-source, które również są skalowalne, mają zapewniają użytkownikom doskonałe doświadczenie i są szybkie. Jeśli chcesz to sprawdzić: FoundationDB (rekordy i content-cache), NebulaGraph (personalizacja i rekomendacja treści użytkownikom), Vespa.ai (wyszukiwarka).

Open-source oznacza, że kod oprogramowania jest w pełni dostępny i może być badany. Dlatego oprogramowanie open-source jest bezpieczne, przejrzyste i nie może być zakazane przez Big Tech, co stało się z Parler.com.

Media społecznościowe są lepsze od klasycznych stron informacyjnych

Telewizja, radio i gazety są mediami przeszłości. Nawet tradycyjne strony "redakcyjne" tracą na znaczeniu, ponieważ ludzie chcą więcej. Tylko media społecznościowe, które wzmacniają pozycję i łączą użytkowników, rozwijają się i dobrze prosperują.

Wielkim problemem świeckich mediów społecznościowych jest to, że pozbawiają one wolności słowa i cenzurują wszystko, co jest sprzeczne z opinią rządzących. Jest oczywiste, że Kościół nie może być zdany na łaskę pogan.

Jesteśmy wdzięczni za nasze 3.000 darczyńców. DZIĘKUJEMY wszystkim naszym przyjaciołom. Niech Bóg będzie waszą nagrodą. Wasze datki bardzo nam pomagają – szczególnie w czasie obostrzeń związanych z Covidem. To, że tak wielu z Was nam ufa, znaczy dla nas bardzo wiele. To nas utrzymuje.

Podczas tego Adwentu potrzebujemy ponownie Waszej pomocy. Nasz debet w 2021 roku wynosi jak na razie 20.000 euro. Do grudniowych rachunków będziemy potrzebować jeszcze 10.000 euro. Prosimy, w swojej dobroczynności wesprzyjcie tę adwentową kampanię, aby osiągnąć nasz cel, jakim jest wyrównanie bilansu.

Jeśli lubisz Gloria.tv i możesz przekazać darowiznę, prosimy, zrób to poprzez:

- Kartę kredytową lub PayPal,
używając Kindful

- przelew bankowy na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Poniżej filmik udostępniony na Gloria.tv (26 listopada). Przedstawia on osły w tarapatach i nosi tytuł "Collaboration is everything" – co mogłoby być mottem naszej społeczności Gloria.tv.

#newsGswevfhfzl

00:34