pl.news
96.7K

Odwrócona para

Pewna “Emanuele” Loati, 35-letnia kobieta, obecnie wierzy, że jest "mężczyzną", a “Maura” Nardi, 41-letni facet, utrzymuje, że jest "kobietą" (FaroDiRoma.it, 12 sierpnia).

Dwoje wspomnianych ludzi tworzy związek. Urząd Stanu Cywilnego w Recanati wziął ten dowcip na poważnie i wydał im nowe dowody "tożsamości".

Nardi stracił wzrok w wieku 19 lat z powodu choroby siatkówki, a obecnie pracuje jako telefonista dla organu publicznego. Ubiera się jak kobieta od 2018 roku. Para pragnie zaadoptować dzieci.

#newsBolgfldvzb

TomUrb
Nie chce mi się tego czytać. Lepiej posłuchać:
L4 "Super para (Para mieszana)" - Opole 84 😂More
Nie chce mi się tego czytać. Lepiej posłuchać:

L4 "Super para (Para mieszana)" - Opole 84 😂
Krystian N.
Dostali kasę od korzennych za robienie tej szopki. W dzisiejszych czasach normalna rzecz.
By Cię Chronić
Płci nie da się zmienić. Płeć jest warunkowana genetycznie (xx i xy), można zmodyfikować jedynie wygląd.
starski
I dlatego "zachód" zmienia definicję "płci", a za takie stwierdzenia można iść do więzienia...
nihil quicquam
Ile trzeba pozmieniać, nadziwować, żeby na końcu było po staremu. Tylko dziwne, że chcą dzieci adoptować, w sensie możliwości wszystko zostaje po staremu. W sumie czemu ta parodia ma służyć??? 🤨😵‍💫🧐
Andre Ob
Kim są ludzie którzy nam regularnie wciskają tematy o LGBT, zboczkach i tych innych patologiach???. Nas normalnych ludzi to nie interesuje. Jechać z tymi wypocinami do krajów muzułmańskich tam was z otwartymi rękoma wysłuchają i odpowiednio potraktują. Nie zapomnijcie wziąść parasolek tęczowych!!!
Michał Kowalczyk
Im to by się psychiatra przydał
Mark Nemo
Po co chcą adoptować dzieci ? Przecież obecny pan nadal posiada macicę, a młoda dama straciła tylko wzrok a nie worek! Wszystko inne da się załatwić biurokratycznymi roszadami.
Brygada Świętokrzyska NSZ
🤮 🤮 🤮