Clicks516

IKONA LGBT drag queen, TĘCZOWA KRÓLOWA_Conchita Wurst wyznaje: mam HIV..TĘCZOWA ZARAZA TO CHOROBA?

Conchita Wurst swoją popularność zawdzięcza nie tylko zdolnościom wokalnym ale i niepowtarzalnemu wizerunkowi. Artystka słynie ze sposobu, w jaki wykorzystuje i przeplata ze sobą męskie oraz żeńskie cechy. To właśnie te dwa atrybuty - głos i styl pozwoliły jej wygrać konkurs Eurowizji. Teraz gwiazda zdecydowała się na wyznanie.

I to nie byle jakie. Conchita, która dała się poznać szerszej widowni podczas konkursu piosenki Eurowizji w 2014 roku, opowiedziała o wstrząsającym fakcie ze swojego życia.

Conchita Wurst choruje na HIV
Powodem, dla którego drag queen zdecydowała się na tak poważne wyznanie jest to, iż zastrasza ją jej były chłopak. - Od wielu lat jestem hiv-pozytywny. Nie ma to związku z moim życiem publicznym, lecz były chłopak grozi mi ujawnieniem moich prywatnych spraw, a ja nie dam nikomu prawa do zastraszenia mnie lub wpływania na moje życie. Od momentu, gdy dowiedziałem się o tym, leczę się. Przez wiele lat znajdowałem się poniżej wykrywalności wirusa, a to oznacza, że nie jestem w stanie go przenosić - napisała na Instagramie Conchita. Wszystko wskazuje na to, że artystka ma za sobą bardzo trudne chwile. Choć współczesna medycyna pozwala na to, że nie może zarazić chorobą swojego potencjalnego partnera, diagnoza dla każdego jest okropną traumą.

Kim jest Conchita Wurst?
Thomas Neuwirth, bo tak naprawdę nazywa się wcielająca w rolę Conchity drag queen, od kiedy tylko zwyciężyła w konkursie Eurowizji zyskała grono sympatyków. Ze względu na swoją nieheteronormatywność szybko okrzyknięta została ikoną środowisk LGBT. pikio.pl/conchita-wurst-wyznaje-mam-hiv/
rycerz_Niepokalanej777
WALCZYMY Z CHORA, IDEOLOGIA KTÓRA NISZCZY CZLOWIEKA, NIE CZŁOWIEKIEM
rycerz_Niepokalanej777
TĘCZOWA ZARAZA = HIV ?