lumendelumine.cz

Prorocké vidění sv. otce Pia z Pietrelciny

V dějinách církve existuje kromě četby realistických nebo také falešných událostí také četba týkající se mystiků, kterým se dostalo privilegia, že …
ľubica
dyk
Kde tam píše o prijímaní na ruku?
Nestačí vám, že sám Pápež František vyzýva na dodržiavanie predpisov v súvislosti s pandémiou?
www.hlavnespravy.sk/…/2189640
Načo ešte opúšťate Cirkev a jej spoločenstvo?
ľubica
dyk, čo vám straší vo veži? kde je na Slovensku Pandémia??? Kde su tie tisice mrtvych? to snad nechcete povedat že tých 28 mrtvych od 10.3 do 10. 6 je pandemia!Corona Cirkus je to! A kedze je to cirkus, tak RKC hierarchia vobec nemala na tieto falošné takty vlády tancovať ten hlúpy a nechutný tanec á la desinfekcia v chrámoch, žiadne sonáty o VYLIATEJ svätenej vode, žiadne tango o rozostupoch v …More
dyk, čo vám straší vo veži? kde je na Slovensku Pandémia??? Kde su tie tisice mrtvych? to snad nechcete povedat že tých 28 mrtvych od 10.3 do 10. 6 je pandemia!Corona Cirkus je to! A kedze je to cirkus, tak RKC hierarchia vobec nemala na tieto falošné takty vlády tancovať ten hlúpy a nechutný tanec á la desinfekcia v chrámoch, žiadne sonáty o VYLIATEJ svätenej vode, žiadne tango o rozostupoch v Otcovom dome okupovanom bezbožníkmi! A tie nechutné a sprosté masky, ktoré majú na tvári deti Otca.... to je faloš a pokrytectvo najhrubšieho zrna, ked vieme,že celé je to hra mocných elít a príprava na jedno svetové náboženstvo!!!
ľubica
dyk chováte sa ako v tej rozprávke od Andersena: Cisárové nové šaty! Len jedno dieťa vykríklo pravdu, ostatní dospeláci tárali to isté, obdivovali šaty cisára, ktoré neexistovali, vzory na šatách a nite, ktoré nevideli...len aby sa zapáčili vrchnosti,.. gágali presne tak ako vy! sklánali sa pred nahým cisárom ako vy pred Bergogliom..... no sú ludia s detským srdcom, ktorí sa nemôžu skloniť pred …More
dyk chováte sa ako v tej rozprávke od Andersena: Cisárové nové šaty! Len jedno dieťa vykríklo pravdu, ostatní dospeláci tárali to isté, obdivovali šaty cisára, ktoré neexistovali, vzory na šatách a nite, ktoré nevideli...len aby sa zapáčili vrchnosti,.. gágali presne tak ako vy! sklánali sa pred nahým cisárom ako vy pred Bergogliom..... no sú ludia s detským srdcom, ktorí sa nemôžu skloniť pred tým čo je lož! A tí musia nahlas hovoriť pravdu a neklátiť sa pred vrchnosťou sveta ktorá má kamaratčaky s modernistami v RKC! Vy znalec modrej knihy, ako to , že to neviete? 3.3. 1979 štvrté prenasledovanie v MK
3 more comments from ľubica
ľubica
ľubica
ľubica
V tomto dokumente popisuje svätec zjavenie Ježiša Krista v stave agónie, ktorú mu spôsobuje správanie hriešnych kňazov:

V piatok ráno som bol ešte na lôžku, keď sa mi zjavil Ježiš. Ukázal mi veľký zástup kňazov reholných i diecéznych, medzi nimi boli rôzne cirkevné osobnosti. Z nich niektorí práve celebrovali, iní sa k tomu pripravovali, iní odkladali bohoslužobné rúcha.

Pohľad na Ježiša v stav…
More
V tomto dokumente popisuje svätec zjavenie Ježiša Krista v stave agónie, ktorú mu spôsobuje správanie hriešnych kňazov:

V piatok ráno som bol ešte na lôžku, keď sa mi zjavil Ježiš. Ukázal mi veľký zástup kňazov reholných i diecéznych, medzi nimi boli rôzne cirkevné osobnosti. Z nich niektorí práve celebrovali, iní sa k tomu pripravovali, iní odkladali bohoslužobné rúcha.

Pohľad na Ježiša v stavu úzkosti ma naplnil veľkým utrpením a chcel som sa ho spýtať, čím tak preveľmi trpí. Nemal som pre to vysvetlenie Jeho pohľad sa obrátil k oným kňazom. Ale potom ako zdesený, akoby bol unavený z tohto pohľadu , sa obrátil ku mne, a s nesmiernou hrôzou som zbadal dve slzy, ktoré mu stekali po tvári. Odvrátil svoju tvár od toho zástupu kňazov s výrazom velkého znechutenia a zvolal:
Mäsiari!!!

Obrátil se ku mne a povedal: Môj synu, nemysli si, že moje agónia trvala len tri hodiny, ni e; budem kvôli dušiam, ktoré som takto naviac omilostnil, v agonii až do konca sveta. V dobe mojej agonie, môj synu, nie jemožno spát.

Moja duša ide a hľadá aspoň kvapku ludského súcitu, ale beda, nechávajú ma pod ťažobou tejto ľahostajnosti. Nevdačnost a spánok týchto mojich služeobníkov vyvoláva moju ťaživú agoniu. Hľa, ako ZLE odpovídajú na moju lásku! To, co ma najviac zraňuje, je ich ľahostajnost, pohrdanie a nevera.