Bob
21K

BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU

Te zdjęcia są w powiększeniu 40x. Po lewej stronie, (a) pokazuje stan krwi pacjenta przed zaszczepieniem. Obraz po prawej, (b) pokazuje krew tej samej osoby miesiąc po pierwszej dawce „szczepionki” mRNA firmy Pfizer.

Cząstki mogą być widoczne pomiędzy czerwonymi krwinkami, które są ściśle skupione wokół egzogennych cząstek; uważa się, że zlepianie odzwierciedla zmniejszenie potencjału zeta, który negatywnie wpływa na normalny koloidalny rozkład czerwonych krwinek, jak widać po lewej stronie. Czerwone krwinki po prawej stronie (b) nie są już kuliste i ulegają aglomeracji, jak w przypadku koagulacji i aglutynacji.

Ważna informacja dla wszystkich rozważających szczepienie Streszczenie odpowiednio podsumowuje główne ustalenia. Niemal wszyscy „zaszczepieni” wykazali nieprawidłowości czerwonych krwinek po „szczepieniu”. Fakt, że nie u wszystkich wystąpiły objawy kliniczne, jest przypuszczalnie konsekwencją dawki i zmiennej wrażliwości.

Więcej na BADANIA KRWI PRZED I PO ZA$ZCZEPIENIU -
ALICJA OPOLE
cud gospodarczy wam dajem,zajmij sie swiecie budową raju,jak ogrodzi sie wasze domy z polem,to jablon jak moja,zakwitnie w tym nowym klimacie cały rok i da owoce jak u mnie na opolu ,ze owoce 3 razy w roku daly owoc jak maliny,poziomki caly rok itp .pa!
Bob
JAK PENTAGON GRZEBAŁ PRZY LKESZCZACH – UKRYTA HISTORA BOLERIOZY - JAK PENTAGON GRZEBAŁ PRZY LKESZCZACH - UKRYTA HISTORA BOLERIOZY -