Edward7
1258

Mafia St. Gallen i zamknięcie watykańskich bankomatów, rola Rycerzy Kolumba

autor: Alexis Bugnolo

Jednym z intrygujących wydarzeń historycznych związanych z pozorną "rezygnacją" papieża Benedykta XVI była decyzja Deutsche Bank o zamknięciu bankomatów w Watykanie przed usunięciem i zabraniem papieżowi władzy. New York Times poinformował o tym 4 stycznia 2013 r. Jest to niezaprzeczalne wydarzenie historyczne.

Ale to wydarzenie było źródłem wielu spekulacji na temat możliwej siły lub przymusu nałożonego na Ojca Świętego, aby zmusić go by zrezygnował. A powodem tego jest to, że kanon 188 stwierdza, że wszystkie rezygnacje z urzędu są nieważne, gdy są uzyskane przez przymus.

Stara historia ma potężny wpływ ...

Niedawno znalazłem ważne informacje, które prowadzą mnie do stwierdzenia, że teoria ta ma bardzo mocne okoliczności poszlakowe i prowadzi nas bezpośrednio do mafii San Gall, która nawet podczas tej samej ceremonii, w której Benedykt XVI pożegnał się z kardynałami 27 lutego 2013 r. wydawało się, że już kontroluje administrację Watykanu (por. podczas ceremonii kamera kieruje się na Bergoglio i Tagle).

Oto dowody potwierdzające tę linię badań.


Banki Raiffeisen

W 1899 r. Ksiądz Johann Traber, ksiądz katolicki z Bichelsee (Szwajcaria), założył pierwszy bank Raiffeisen w Szwajcarii. Ten bank został zainspirowany naukami Hermanna Schulze-Delitzscha i Friedricha Wilhelma Raiffeisen, którzy argumentowali, że instytucje finansowe powinny służyć ludziom . Raiffeisen Bank to wiejska spółdzielnia kredytowa.
W 1902 r. 10 banków tego typu w Szwajcarii założyło szwajcarski związek Raiffeisen.

W 1912 r. Utworzono nieoficjalną siedzibę tego związku w St. Gallen w Szwajcarii, 41 km na wschód od Bichelsee. To sprawiłoby, że San Gall stałoby się centrum bankowym, ważnym podczas II wojny światowej, ponieważ wiejskie kasy oszczędnościowe mają zazwyczaj niewielkie bezpieczeństwo i są łatwo wykorzystywane do prania pieniędzy . W rzeczywistości w 2019 r. Bank Raiffeisen w Austrii uczestniczył w rosyjskim programie prania pieniędzy.

St. Gallen: Podstawa mocy karty (Mason) Rampolla (system bankowy to główny trzon masonerii )

Ale St. Gallen w Szwajcarii była także diecezją kontrolowaną przez prawie 70 lat przez sojuszników i partnerów Rampolli. Oto ta historia

26 września 1938 r. Ojciec Joseph Miele zostaje nowym biskupem St. Gallen. Jest konsekrowany przez biskupa Laurenza Matthiasa Vincenza, biskupa Chur w Szwajcarii, który zgodnie ze swoją linią biskupią, jest bezpośrednim potomkiem kardynała (Masona) Rampolla del Tindaro, od którego pochodzi także ród członków mafii z San Gallen. Ojciec Miele został konsekrowany głównie przez kardynała Eugenio Marię Giovanniego (Pacelli), który wkrótce zostanie papieżem Piusem XII i podpisał konkordat z nazistowskimi Niemcami, co zagwarantowało wolność Kościoła katolickiego w zamian za poddanie się i rozwiązanie Katolickiej Partii Centrum w Narodowej Partii Socjalistycznej Niemiec. Ten związek z partią nazistowską dał Hitlerowi głosy, które mogą zostać ogłoszone "dyktatorem życia" na mocy obowiązującego prawa.

W 1957 r. Następcą biskupa Miele został biskup Joseph Hasler, którego konsekracją był przede wszystkim uczeń błogosławionego kardynała Schustera, który z kolei był konsekrowany przez biskupa Rampolla i który był znany z organizacji ucieczki Nazistowscy zbrodniarze wojenni z terytoriów sprzymierzonych pod koniec II wojny światowej, jak zapisano w aktach dotyczących ojca Alberta Hartla.

W 1976 roku, 25 marca, następcą biskupa Miele jest Otmar Mäder, który podobnie jak jego trzej poprzednicy jest kapłanem z Saint Gall w Szwajcarii i konsekrowany przez biskupa Miele. Tradycja ta trwała 29 marca 1995 r. Wraz z konsekracją Ivo Fürera, byłego sekretarza Europejskiej Konferencji Episkopatu i intymnego promotora i członka mafii Saint Gall.

San Gall Mafia Home

Wiemy z raportu na temat biskupa Fürera, że kardynał Kasper i inni założyli Grupę St. Gallen już w 1991 r. Oraz z biografii kardynała Daneelsa, że grupa ta spotykała się w St. Gallen do 2006 r

Ale dlaczego St. Gallen, Szwajcaria?

St. Gallen był znanym siedliskiem nazistowskich sympatyków. Wystarczy przytoczyć przypadek jego szefa policji, Paula Grueningera, który za „zbrodnię” polegającą na pomocy setkom Żydów w ucieczce z nazistowskich Niemiec, został zdegradowany i zwolniony ze stanowiska. 55 lat później otrzymał pośmiertne przeprosiny!

Ale St. Gallen jest także korporacyjnym centrum sieci dla 18 000 absolwentów bardzo wpływowej szkoły biznesowej w tym mieście.

University of St. Gallen
Kampus uniwersytecki w San Gall, w odległości krótkiego spaceru od klasztoru San Gall (powyżej) , gdzie spotkała się mafia.
W rzeczywistości w Szwajcarii w Saint Gall znajduje się nie tylko siedziba banku Raiffesen Bank, ale także światowej sławy Business School:

Gallen, który nie tylko jest związany z Raiffesent Banks, poprzez CEO Reifesen Banks od 2015 roku, Patrik Gisel, ukończył University of St. Gallen w 1993 roku, ale co ważniejsze, przez Prezesa Zarządu Deutsche Bank
od 31 maja 2012 r. Paul Achleitner i jego dyrektor generalny w latach 2002–2012 Josef Ackermann są absolwentami, a odpowiednio 1977 r. - University of St. GAllen

I tu robi się ciekawie. Ponieważ bankomaty, które zostały zamknięte w styczniu 2013 r. W Watykanie, były obsługiwane przez Deutsche Bank.

Być może to tylko zbieg okoliczności, że dwaj najwyżsi i najpotężniejsi urzędnicy Deutsche Bank, którzy bez wątpienia byli tymi, którzy podjęli decyzję o zamknięciu bankomatów w Watykanie, byli absolwentami uniwersytetu w tym samym mieście, w którym mafia St. Gallen spotyka się od prawie 15 lat?

Aha, a 12 lutego 2013 r. Deutsche Bank zniósł blokadę watykańskich bankomatów. Tego samego dnia po abdykacji Benedykta XVI. To miło z twojej strony!

To jest dowód. Wyciągam wnioski.

https://fromrome.info/author/marcianusaristides/
...

Rycerze Kolumba i Alejandro Bermúdez mają coś do ukrycia

autor: Alexis Bugnolo

Jest to kontynuacja mojego raportu na temat bankomatów z Watykanu oraz tego, jak zostały one dezaktywowane i wznowione, gdy tylko Benedykt zgodził się "abdykować". Bankowcy naprawdę chcieli, aby Benedykt odszedł jak najszybciej, a za decyzją kasjerów wydaje się być dwóch absolwentów uniwersytetu w St. Gallen.

Inne kluczowe wydarzenie historyczne dotyczące 11 lutego 2013 r. Musi zostać teraz omówione. Jest to wydalenie Ettore Gotti Tedeschi - o doskonałej reputacji uczciwości i uczciwości - z jego roli w nadzorowaniu ksiąg finansowych Watykanu. Gdy tylko zaczął czyścić rachunki, komisja kardynałów nadzorująca jego pracę wydaliła go. Nie czekali nawet na zgodę papieża Benedykta XVI, który usłyszał o tym w telewizji.

Papież Benedykt XVI polecił swojemu sekretarzowi stanu, kardynałowi Bertone, aby wezwał Ettore Gotti Tedeschi z powrotem do Watykanu i obiecał mu, że zostanie przywrócony na osobistą prośbę papieża.


Był to zrealizowany ruch szachowy. Teraz Ettore Gotti Tedeschi już nigdy nie mógł zostać zwolniony. Kontynuowałby pracę i odkrywał wszelkie sprzeniewierzone pieniądze. Nie było sposobu, aby go usunąć.

Kardynałowie mieli przybyć lub przybyli do Rzymu na kolejny Konsystorz, który odbędzie się za kilka dni, 11 lutego 2013 r., W celu potwierdzenia kanonizacji trzech grup Świętych i Męczenników.

Wrogowie papieża Benedykta XVI nie mieli teraz innego wyboru, jak wymusić rezygnację.

Ale kto stoi za oczernianiem Ettore Gotti Tedeschi, który poprzedził jego dymisję przez Komisję, która zbadała jego pracę?

Katolicki Lou Verrecchio w artykule zatytułowanym Rycerze Kolumba, opublikowanym 18 sierpnia 2016 r., Identyfikuje tego człowieka:

„A jednak trzeba powiedzieć, że nadszedł czas, aby ci dobrzy ludzie (odnosząc się do współpracowników Rycerzy) zastanowili się, czy kontynuacja współpracy z Rycerzami jest uzasadniona, biorąc pod uwagę, że organizacją kieruje człowiek, którego Publiczne świadectwo samej wiary katolickiej jest tak słabe, że nie może nawet dokładnie przedstawić nauczania Kościoła na temat świętości życia!

I dlaczego tak się zastanawiasz? Czy to dlatego, że Carl Anderson szczerze nie zna „stanowiska Kościoła” w sprawie aborcji, czy może dlatego, że jego interesy są obce głoszeniu autentycznego nauczania katolickiego?

Jako „Najwyższy Rycerz” Anderson otrzymał niemałe bogactwo, międzynarodową sławę i status brokera władzy kościelnej. (
UWAGA: Anderson przyczynił się do osłabienia reputacji byłego szefa Banku Watykańskiego Ettore Gotti Tedeschi i doprowadził do jego usunięcia).

Należy powiedzieć, że istnieje wiele doniesień, że Rycerze Kolumba przekazali Watykanowi dziesiątki milionów dolarów w ciągu ostatnich 20 lat. Ale to, że ktoś jest zaangażowany w dyskredytowanie urzędnika nadzoru finansowego, jest nie do uwierzenia. Czy Gotti Tedeschi miał się dowiedzieć, dokąd naprawdę poszły pieniądze Rycerzy?

Bliskim współpracownikiem Carla Andersona jest Alejandro Bermúdez, dyrektor wykonawczy Catholic News Agency. Według Verrecchio, kiedy wybuchł skandal, że dwóch wybitnych amerykańskich polityków proaborcyjnych było członkami Rycerzy, pracował dla Katolickiej Agencji Informacyjnej i przypadkowo odkrył prawdziwą sieć władzy.
Napisz w tym samym artykule, który właśnie zacytowałem:

W tym czasie pisałem dla katolickiej agencji prasowej i chciałem poświęcić kolumnę temu tematowi, więc wysłałem e-mail do Patricka Kortena z prośbą o komentarz.

To, co stało się potem, było bardzo odkrywcze ...

Po kilku chwilach otrzymałem wiadomość e-mail od szefa Kortena, Andrew Walthera, wiceprezesa ds. Komunikacji i mediów dla Rycerzy, z pytaniem, czy mój temat kolumny został „przypisany przez CNA i Alejandro Bermúdeza”, dyrektora CNA.

Nie; Sam wybrałem ten temat, ale zanim mogłem odpowiedzieć na pytanie Walthera, otrzymałem wiadomość e-mail od mojego redaktora z CNA, informującą mnie, że pan Bermúdez wyjaśnił mu, że CNA nie jest zainteresowany publikacją kolumny na ten temat. .


Bez wiedzy mnie wtedy moje pytanie do Patricka Kortena zapaliło bezpiecznik; taki, który szybko eksplodowałby w imponujący sposób pokazujący siłę, jaką dzierży krajowy urząd Rycerzy Kolumba pod kierownictwem swojego „najwyższego” przywódcy.

Więc masz to.
"Sieć energetyczna", która ich chroni. (masoneria , Rycerze Kolumba - masoni którzy rozbijają Kościół o d środka )

Wszystko to sprowadza nas z powrotem do wydarzeń związanych z odejściem papieża Benedykta XVI.

Rycerze Kolumba wysłali pieniądze do Watykanu i przeznaczyli je na wydatki nieznane papieżowi Benedyktowi XVI. Catholic News Agency (CNA) chroni Rycerzy, którzy są proaborcyjni, i broni decyzji Najwyższych Rycerzy, jako przysługę lub ze strachu.


Katolicka agencja informacyjna została przejęta przez EWTN w 2010 r., Zgodnie z tym raportem. To właśnie w tym roku mafia św. Gallena rozpoczęła manewry i ataki na papieża Benedykta XVI.

Wszystkie te grupy dzisiaj upierają się, że Bergoglio jest papieżem i że Benedykt słusznie zrezygnował.
Wierzą, że zwyciężyli Benedykta.

Ale Benedykt pokonał ich jednym słowem: ministerium.


Ponieważ rezygnując z ministerium, a nie z munusa, sprawił wrażenie ważnej rezygnacji papieskiej, ale nie zrezygnował. Zmusił ich do pokazania ręki i pozbawił ich wszelkiej moralnej, teologicznej, kanonicznej i duchowej legitymacji. (zrezygnował z władzy a nie z papiestwa - rezygnacja kanonicznie nie ważna - nadal jest jedynym prawdziwym Papieżem )

A jeśli otworzysz oczy, zobaczysz to. Ale jeśli kochasz kłamstwa motłochu San Gall, nigdy się do tego nie przyznasz.

https://fromrome.wordpress.com/

( Rycerze Kolumba - masoneria - Tu w Chicago masoni – także spośród duchowieństwa – śmieją się nam katolikom świeckim w twarz, że „…i ojciec R. przystąpił do masonerii – jest rycerzem Kolumba!”)