Clicks6
lv.news

Vakcīnu propoganda: Francisks spēlē līdzi kā oligarhu dejojošais lācis

Francisks nosūtīja 8. maija video ziņojumu uz vietni “Vax Live: The Concert To Reunite The World”, lai izplatītu “taisnīgu globālo vakcīnu izplatīšanu”."

Iniciatīvu organizē tādi oligarhi kā Bils un Melinda Geitss, kā arī Itālijas premjerministrs Mario Dragi, bijušais Goldman Sachs priekšsēdētāja vietnieks. Kampaņas vadītāji ir princis Harijs, bijušais karavīrs, un Megana Mārkla, kurai ir grāds "teātrī un starptautiskajās studijās". Starp izpildītājiem ir bijusī dzimuma simbols Dženifera Lopesa, aktieris Bens Afleks, kura Lopesa bija viena no viņa daudzajām pusaudžiem, kā arī citas dekadentā šovbiznesa zvaigznes.

Organizatoriem Francisks teica, ka ir nepieciešama "vispārēja piekļuve vakcīnām" un "intelektuālā īpašuma tiesību pagaidu apturēšana". Patiesībā oligarhiem nav svarīgi "vispārēja piekļuve vakcīnām".

Franciskam ienāca prātā, ka viņš šajā izrādē ir pilnīgi nevietā. Attiecīgi viņš sevi sauca par "vecu cilvēku, kurš nedejo un nedzied kā tu, bet kurš tic, kā tu dari, ka netaisnība un ļaunums nav neuzvarami". Tas pieder bagātnieku īpašajai liekulībai, ka šovā iesaistītie miljonāri no sirds viņam piekritīs.

#newsDtwazxgneh