CUDOWNY MEDALIK
VRS
Chmielewici, langustyni, jezieryci, iluminaci mniejsi... Nie lepiej było w Polsce prawie 500 lat temu ale jakoś z tego, z Bożą pomocą wyszliśmy. Bynajmniej nie dzięki epatowaniu kolejnymi wizjami i "objawieniami".
--------
VRS ma szczególny szacunek do kapłanów!
Słyszałam ,że ma nawet w rodzinie Kapłana. Czyżby rodzinny Kapłan, też miał podobny stosunek i też podobnie myślał ? Na to …More
VRS
Chmielewici, langustyni, jezieryci, iluminaci mniejsi... Nie lepiej było w Polsce prawie 500 lat temu ale jakoś z tego, z Bożą pomocą wyszliśmy. Bynajmniej nie dzięki epatowaniu kolejnymi wizjami i "objawieniami".
--------
VRS ma szczególny szacunek do kapłanów!
Słyszałam ,że ma nawet w rodzinie Kapłana. Czyżby rodzinny Kapłan, też miał podobny stosunek i też podobnie myślał ? Na to wygląda, bo gdyby był Bożym Kapłanem, to by go upomniał!

Więc jeśli rodzinny Kapłan nie upomina i pozwala ośmieszać i wyszydzać swoich współbraci musi ktoś inny to zrobić. Wygląda na to że VRS nie zna Pisma Świętego, więc, żeby na Sądzie Bożym nie usprawiedliwiał się , że o tym nie wiedział, zamieszczam ku opamiętaniu! Proszę przekazać to też swojemu rodzinnemu Kapłanowi!
-------
Mocą bowiem łaski, jaka została mi dana, mówię każdemu z was: Niech nikt nie ma o sobie wyższego mniemania, niż należy, lecz niech sądzi o sobie trzeźwo - według miary, jaką Bóg każdemu w wierze wyznaczył. 4 Jak bowiem w jednym ciele mamy wiele członków, a nie wszystkie członki spełniają tę samą czynność - 5 podobnie wszyscy razem tworzymy jedno ciało w Chrystusie, a każdy z osobna jesteśmy nawzajem dla siebie członkami. 6 Mamy zaś według udzielonej nam łaski różne dary: bądź dar proroctwa - [do stosowania] zgodnie z wiarą; 7 bądź to urząd diakona - dla wykonywania czynności diakońskich3; bądź urząd nauczyciela - dla wypełniania czynności nauczycielskich; 8 bądź dar upominania - dla karcenia. Kto zajmuje się rozdawaniem, [niech to czyni] ze szczodrobliwością; kto jest przełożonym, [niech działa] z gorliwością; kto pełni uczynki miłosierdzia, [niech to czyni] ochoczo.
9 Miłość niech będzie bez obłudy! Miejcie wstręt do złego, podążajcie za dobrem! 10 W miłości braterskiej nawzajem bądźcie życzliwi! W okazywaniu czci jedni drugich wyprzedzajcie!
11 Nie opuszczajcie się w gorliwości! Bądźcie płomiennego ducha! Pełnijcie służbę Panu! 12 Weselcie się nadzieją! W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie - wytrwali! 13 Zaradzajcie potrzebom świętych! Przestrzegajcie gościnności!

Miłość nieprzyjaciół

14 Błogosławcie tych, którzy was prześladują! Błogosławcie, a nie złorzeczcie! 15 Weselcie się z tymi, którzy się weselą, płaczcie z tymi, którzy płaczą. 16 Bądźcie zgodni we wzajemnych uczuciach! Nie gońcie za wielkością, lecz niech was pociąga to, co pokorne! Nie uważajcie sami siebie za mądrych!
17 Nikomu złem za złe nie odpłacajcie. Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkich ludzi!4 18 Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi! 19 Umiłowani, nie wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości, lecz pozostawcie to pomście [Bożej]! Napisano bowiem5: Do Mnie należy pomsta. Ja wymierzę zapłatę - mówi Pan - ale: Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód - nakarm go. 20 Jeżeli pragnie - napój go! Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę.
21 Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!
---------
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Biskup Novell był jednym z najmłodszych hierarchów w Hiszpanii, został biskupem w wieku 41 lat. Był znany w kraju ze względu na wcześniejsze liczne wystąpienia w mediach, w których dał się poznać jako konserwatysta, przeciwnik homoseksualizmu i aborcji, zwolennik niepodległości Katalonii. W 2017 roku był krytykowany za wypowiedzi o rzekomym psychologicznym podłożu skłonności homoseksualny…More
,,Biskup Novell był jednym z najmłodszych hierarchów w Hiszpanii, został biskupem w wieku 41 lat. Był znany w kraju ze względu na wcześniejsze liczne wystąpienia w mediach, w których dał się poznać jako konserwatysta, przeciwnik homoseksualizmu i aborcji, zwolennik niepodległości Katalonii. W 2017 roku był krytykowany za wypowiedzi o rzekomym psychologicznym podłożu skłonności homoseksualnych. Wywołał także polemikę swoją krytyką aborcji, która nazwał „ludobójstwem” i „okropnym przestępstwem”. Od 2015 roku był Egzorcystą''
------
I taki Boży Biskup dał się omotać satanistce
😭.
trio plus
Kościół został już dawno zinfiltrowany. Niegodziwcy dostali się na wysokie stanowiska, aby teraz szokować i ujawniać się w jak najpodlejszej formie. Chcą rozsadzić Kościół od środka, niestety wielu uwierzy w to....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wybranką biskupa jest matka dwójki dzieci, opętana porno satanistka, sadystka i psychopatka!!! 😭

,,Później okazało się, że Novell zamiast Bogu, wolał oddawać się wspomnianej Caballol, która jest matką dwójką dzieci, a do tego rozwiodła się z muzułmaninem. Zasłynęła powieścią „Piekło pożądania Gabriela”, pełną erotyki, satanizmu, sadyzmu, psychopatii i poruszającą temat sekt''.
CUDOWNY MEDALIK
Diabeł też może opętać człowieka uczuciem. Da mu mu takie uczucie, że człowiek straci głowę i się ośmieszy i upokorzy jak ten Biskup i jak kiedyś Kazimierz Marcinkiewicz-polski polityk i nauczyciel, w latach 2005–2006 prezes Rady Ministrów. Dla tej swojej diablicy Izabell porzucił żonę i czwórkę dzieci. Ośmieszał się na wizji wdzięcząc się do niej z maślanymi oczami z przygłupim uśmieszkiem i …More
Diabeł też może opętać człowieka uczuciem. Da mu mu takie uczucie, że człowiek straci głowę i się ośmieszy i upokorzy jak ten Biskup i jak kiedyś Kazimierz Marcinkiewicz-polski polityk i nauczyciel, w latach 2005–2006 prezes Rady Ministrów. Dla tej swojej diablicy Izabell porzucił żonę i czwórkę dzieci. Ośmieszał się na wizji wdzięcząc się do niej z maślanymi oczami z przygłupim uśmieszkiem i robiąc do niej dzióbki. Żenada! Wstyd i upokorzenie nie tylko dla niego, ale dla całej jego rodziny szczególnie dla żony i dzieci.

Te wszystkie zakochania i zauroczenia pochodzą od diabła! Czyżby Biskup i Egzorcysta o tym nie wiedział?
Miłe złego początki , a koniec żałosny! Módlmy się za tego opętanego uczuciem Biskupa.