Clicks5
lv.news

Vigano "Francisks nereaģēja vispār"

Kad viņš bija ASV nuncijs, arhibīskaps Vigano 2015. gada septembrī Franciskam teica, ka tajā laikā ASV administrācijas sastāvā bija vairāk katoļu nekā jebkad agrāk (Baidens, Kerijs, Pelosi), taču viņi visi atbalstīja abortu un atbalstīja homoseksuāla pseidolaulību un dzimumu ideoloģiju.

Vigano teica MarcoTosatti.com (14. septembrī), ka viņš jautāja Franciskam, kā to izskaidrot, bet Francisks "ne mazākā mērā nereaģēja".

Vigano uzskata, ka atbildība par šo pašnodarbināto katoļu politiķu nodevību pilnībā gulstas uz neuzticīgajiem garīdzniekiem, kuri ir "paverdzināti modernisma ideoloģijai".

Viņš redz ciešu saikni starp modernistu garīdznieku sacelšanos - jezuītu vadībā - un katoļu paaudžu izglītību.

Šajā ziņā Vigano uzskta, ka dziļā valsts un dziļā baznīca ir rīkojusies kopā, lai destabilizētu gan pilsonisko, gan baznīcas kārtību.

Tāpēc Vigano nav pārsteigts, ka Bergolio politiskās prioritātes sakrīt ar Baidena prioritātēm. Viņš nosauc imigrāciju, ekoloģismu, dzimumu ideoloģiju, ģimenes iziršanu un globālismu.

Franciska oficiālā “pretestība” abortiem un homoseksuālai bērnu indoktrinācijai ir tā, kas Vigano šķiet, ka ir “formāla” un “praksē noraidīta”.

#newsNunvevufot