03:36
Czerwona Kalina 4FUN KIDS (Teledysk) (2022) Telewizja 4FUN KIDS stworzyła największy na świecie polsko-ukraiński teledysk „Czerwonej Kaliny” w wykonaniu dzieci. Ponad 250 dzieci z Polski oraz Ukrainy …More
Czerwona Kalina 4FUN KIDS (Teledysk) (2022)

Telewizja 4FUN KIDS stworzyła największy na świecie polsko-ukraiński teledysk „Czerwonej Kaliny” w wykonaniu dzieci.

Ponad 250 dzieci z Polski oraz Ukrainy wystąpi z okazji Dnia Dziecka w teledysku do piosenki „Czerwona Kalina”, który zostanie wyemitowany na antenie 4FUN KIDS. Premiera została poprzedzona konkursem, w którym widzowie 4FUN KIDS przesyłali zaśpiewane przez siebie fragmenty piosenki. Utwór został zaadaptowany na język polski, a refren zawiera wersy zarówno po polsku, jak i po ukraińsku.

W teledysku prócz widzów telewizji muzycznej 4FUN KIDS można również zobaczyć dziecięcy chór Artos im. W. Skoraczewskiego przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej, który jest jednym z największych dziecięcych chórów w Polsce oraz zespół taneczno-wokalny „Czerwona Kalina”, w którym występują między innymi dzieci z Ukrainy, Polski i Białorusi.

Do teledysku zostały zaproszone również dzieci z ukraińskich domów dziecka, które dzięki zaangażowaniu Fundacji Polsat przebywają aktualnie w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Ossa.

4FUN KIDS skierowany jest do dzieci wieku od 1 do 8 lat. Poza największymi dziecięcymi przebojami pojawią się również materiały edukacyjne przygotowujące najmłodszych do przedmiotów wczesnoszkolnych. W interaktywnych programach rodzice będą mogli brać udział, m.in. głosując w wybranych „TOP LISTACH” lub dzielić się na ekranie telewizora zdjęciami swoich dzieci i ich rysunków.
W ramówce kanału znajdą się zarówno ulubione pasma z piosenkami maluchów m.in. „BUDZIMY SIĘ Z 4FUN KIDS”, „PRZEBOJE DLA DZIECI 4FUN KIDS”, „GIMNASTYKA DLA SMYKA W 4FUN KIDS”, jak i programy, dzięki którym dziecko pozna angielskie słówka, cyferki, nauczy się rozpoznawać literki, kolory, zwierzęta. W wieczornym paśmie oprócz kołysanek i wyciszających melodii, zobaczymy „PORA RELASKU” czy „KARAOKE” – programy dla starszych widzów w nagrodę za ciężki dzień pracy.

Zobacz na jakim kanale u Ciebie można zobaczyć 4FUN KIDS: Gdzie nas oglądać?
Śledź nas na YouTube 4FUN KIDS - 4fun.to/subscribe1

Więcej:
WWW: 4funkids.pl
Youtube: youtube.com/4funkids?sub_confirmation=1
Facebook: facebook.com/cookie/consent_prompt/?next_uri=https://mbasic.fac
Instagram: instagram.com/accounts/login/?next=https://www.instagram.com/4fu

4FUN KIDS - PIERWSZA MUZYCZNA TELEWIZJA DLA DZIECI I DLA MAM!

#czerwonakalina #4funkids #slavaukraini
Urszula Rok
To jakiś skandal.
ZiomekZiom
Tak właśnie było...
Frank Columbo
To nie przy tej melodyjce polskie dzieci były nabijane na płoty, ćwiartowane żywcem, przybijane do drzew i co jeszcze nie przyszło do głowy mordercom z OUN-UPA?