03:36
Czerwona Kalina 4FUN KIDS (Teledysk) (2022) Telewizja 4FUN KIDS stworzyła największy na świecie polsko-ukraiński teledysk „Czerwonej Kaliny” w wykonaniu dzieci. Ponad 250 dzieci z Polski oraz Ukrainy …More
Czerwona Kalina 4FUN KIDS (Teledysk) (2022)
Telewizja 4FUN KIDS stworzyła największy na świecie polsko-ukraiński teledysk „Czerwonej Kaliny” w wykonaniu dzieci.
Ponad 250 dzieci z Polski oraz Ukrainy wystąpi z okazji Dnia Dziecka w teledysku do piosenki „Czerwona Kalina”, który zostanie wyemitowany na antenie 4FUN KIDS. Premiera została poprzedzona konkursem, w którym widzowie 4FUN KIDS przesyłali zaśpiewane przez siebie fragmenty piosenki. Utwór został zaadaptowany na język polski, a refren zawiera wersy zarówno po polsku, jak i po ukraińsku.
W teledysku prócz widzów telewizji muzycznej 4FUN KIDS można również zobaczyć dziecięcy chór Artos im. W. Skoraczewskiego przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej, który jest jednym z największych dziecięcych chórów w Polsce oraz zespół taneczno-wokalny „Czerwona Kalina”, w którym występują między innymi dzieci z Ukrainy, Polski i Białorusi.
Do teledysku zostały zaproszone również dzieci z ukraińskich domów dziecka, które dzięki zaangażowaniu Fundacji …More
Urszula Rok
To jakiś skandal.
ZiomekZiom
Tak właśnie było...
Frank Columbo
To nie przy tej melodyjce polskie dzieci były nabijane na płoty, ćwiartowane żywcem, przybijane do drzew i co jeszcze nie przyszło do głowy mordercom z OUN-UPA?