TerezaK
46

A co nového u Diany? Princezna Diana dává o sobě znovu vědět!

Zdroj: A co nového u Diany? Princezna Diana dává o sobě znovu vědět! – MARIÁNSKÉ SPOLEČENSTVÍ: PRAVDU NELZE UMLČET (wordpress.com)

Jak víte, dostali jsme před cca dvěma týdny osobní dopis přímo od princezny Diany, s poselstvím světu i jejím dvěma synům a poté jsme se dozvěděli, že princezna Diana o sobě dala vědět světu i na internetu.

Oba dva dopisy jsem zveřejnila.Nyní se mi dostalo do ruky další psaní, tentokrát to vypadá, že opět z internetu, znovu jej zde zveřejňuji.

Ano, nedivte se šokujícím informacím. Nejen o její záchraně, ale i kdo ji pomohl uprchnout. I o něm jsou indície, že také žije a pád letadla v devadesátých letech byl zástěrkou, jak zmizet z očí těch, které jemu i jeho ženě ukládali o život. Navíc, jeho žena tehdy byla i nejspíš těhotná. O to větší důvod chtít se zachránit.

Nepřekvapí ani nikoho z nás, myslím, že tou osobou, který princezně poskytl útočiště, po celé ty roky, byl právě ten, kterého ona jmenuje.

Tak se nechme překvapit, co šokujícího následující dny ukážou.

A jen taková poznámka na závěr. Někde jsme četla, že redaktor psal o Alžbětě II., že „byla královnou všech“. Opravdu? Jestli je tomu tak, tak nejen že její smrt nyní umožňuje vyjít Dianě z úkrytu, ale i JFK jr.?

ms

Dámy a pánové,

Osoba, která mi pomohla UPRCHNOUT, byl John F. Kennedy Jr.

Kdo byl ten člověk, který mi pomáhal skrývat se celé ty roky?

Tou osobou byl Donald J. Trump!

Potkala jsem Donalda J. Trumpa v roce 1995, seděli jsme u jednoho stolu na večeři na Manhattanu.

Jakmile jsme se potkali, Donald Trump se do mě zamiloval. Začal mě zvát na večeře a posílat mi květiny. Nejprve jsem odmítla, ale pak mi John F. Kennedy Jr. řekl, že Trump mi chce pomoci, a tak jsem se s ním sešla. Donald J. Trump mi ukázal PLÁN a já s ním souhlasila.

Byl to muž, který mi pomáhal skrývat se tolik let.

Nájezd na Mar-a-Lago měl něco společného se MNOU!

ZBÝVÁ 7 DNÍ!

ZVEŘEJNÍME VŠECHNO A VŠECHNY!

S pozdravem královna Diana 👑👸

Divíte se jejímu podpisu „královna“? Může jít samozřejmě o chybu překladu, ale taky nemusí. Je docela možné, že podle protokolu, když je teď Charles králem, ona právě tou královnou, jako jeho právoplatná, před Bohem manželka, a nikoli jeho současná žena Camilla. Tolik asi závěrem.

Zdroj: A co nového u Diany? Princezna Diana dává o sobě znovu vědět! – MARIÁNSKÉ SPOLEČENSTVÍ: PRAVDU NELZE UMLČET (wordpress.com)