Talianka z Austrálie počula o svätom Charbelovi Makhloufovi v Libanone a rozhodla sa, že chce ísť so svojím libanonským priateľom a so synom navštíviť jeho svätyňu, pretože trpela rakovinou. Prišla …More
Talianka z Austrálie počula o svätom Charbelovi Makhloufovi v Libanone a rozhodla sa, že chce ísť so svojím libanonským priateľom a so synom navštíviť jeho svätyňu, pretože trpela rakovinou.
Prišla do Libanonu a išla do kostola, len aby zistila, že všetko je zatvorené a zamknuté. Keď sa so synom vracali k autu, prechádzal okolo kňaz. Žena sa spýtala, či je kostol otvorený, a on odpovedal: „Ako vám môžem pomôcť?”
Vysvetlila, že prišla z Austrálie, trpela nevyliečiteľnou rakovinou a len chcela dostať požehnanie od kňaza. Kňaz jej povedal, že jej dá požehnanie. Syn samotné požehnanie od kňaza odfotil.
Žena poďakovala kňazovi, sadla späť do auta a odišla. Keď sa vracali do hotela, ona si so svojím libanonským priateľom prezerala fotky na svojom telefóne a zrazu si uvedomila, že kňaz na obrázku vyzerá v skutočnosti ako samotný svätý Charbel!
Vrátila sa späť do Austrálie, a po vyšetreniach v nemocnici testy potvrdili, že už nemá rakovinu. Zázrak bol zdokumentovaný.

Najmenšie duše fb
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Marieta Ria
Pán mu dal veľkú moc... veľmi účinný je aj deviatnik k nemu! Je to dobrý pomocník a orodovník - podobne ako sv. Júda Tadeáš - ktorý mi už veľa krát pomohol!!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja verím jemu len naznačujem kedy žil. Ten článok a obrázok tak znie ako keby teraz v našich časoch bol a existoval.
Marieta Ria
Fajn, no myslím, že tu väčšina vie, kto to je... ale nikdy nie je na škodu osviežiť údaje. Vďaka
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Preto som to tak spomenul logicky a po ďalšie už zozadu niekoho fotiť a tvrdiť,že je to svätec mi to už znie čudné,ktorý žil pred viac ako 100 rokmi.
Marieta Ria
Ono v centre fotky je tá žena - tá je do tváre a automaticky kňaz od chrbta
Josef Arimati
Chvála Kristu a svatému Charbelovi !