Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
pl.news
46K

Ludność Francji pokutuje za zniszczenie kościoła przez homoseksualistę

Influencer Benjamin Ledig, ekstremista homoseksualny, wykonał 16 lutego odrażający "taniec" przed ołtarzem kościoła Saint-Paul-Saint-Louis w Paryżu (zdjęcie poniżej).

Po zakończeniu swojego brudnego występu Ledig wystąpił jako "ofiara […] gróźb śmierci".

Podczas programu telewizyjnego z 21 lutego, Touche, prześladowca chrześcijan przyznał, że jego pierwotne twierdzenia, jakoby "występował przeciwko homofobii" były kłamstwem,

"Nie nagrałem tego filmu, żeby walczyć z homofobią, jak powiedziałem w zeszły piątek. Po prostu poproszono mnie o to, abym wyjaśnił, dlaczego to zrobiłem. I wtedy opowiedziałem tę historię o homofobii, ale to nie jest prawda".

Bluźnierca nigdy nie przeprasza za swoje bluźnierstwo. Dlatego ofiary Lediga musiały to zrobić: Setki młodych wiernych klęczało 22 lutego przed Saint-Paul-Saint-Louis, śpiewając hymny (film poniżej) i odmawiając różaniec.

#newsBpiqlpfdma


00:16
Dawid Rogalski
Niektórzy to naprawdę nie mają czego robić. Jak ktoś chce wyznawać religię, niech to robi w swoim zaciszu. Jak chce się z tym obnosić to do gułagu.
Andre Ob
Ignorancie do 3-iej Potęgi. A w 1920roku przed i w czasie bitwy warszawskiej to co cały naród polski robił z Różańcem w ręku i na kolanach czy procesjach z wystawionym Przenajświętszym Sakramentem. Do gułagu to powinno się wysyłać takich jak ty buszmenie
tomasz1
Ty jesteś idiotą czy tylko udajesz