lt.news
23

Nustokite galvoti! Kunigas patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už Šventosios karvės kritikavimą

Tėvas Paulo Antônio Muelleris iš Tapuros (Brazilija) birželio 13 d. homilijoje sukritikavo galingos televizijos „Globo“ homosekso žurnalistą, kuris netoleruoja nepritariančių balsų.

Praėjus vienai dienai po homoseksualų „Mylėtojų dienos“ Brazilijoje, Muelleris viską išdėstė perspektyvoje sakydamas, kad „pasimatymai nėra tokie, kokius šią savaitę parodė Globo: du viadai, atsiprašau, du viadai [portugalų k. „pyderastai“]. Žurnalistas su nedideliu viado skambino Felipe, sakydamas: „Paruošk pietus, aš grįšiu namo. Aš tavęs pasiilgau, Felipe. Juokinga “, - pastebėjo Muelleris.

Jis paminėjo Pradžios knygą, kuri parodo, kaip Dievas „sukūrė vyrą ir moterį“, tokiu būdu sudarydamas santuoką. Muelleris pripažino, kad „jie gali vadinti dviejų viadų ir dviejų lesbiečių sąjungą taip, kaip nori, bet ne santuoka“, pastebėdamas, kad tai būtų „pagarbos Dievui trūkumas, tai sakriliažas, tai šventvagystė“, nes „santuoka yra kažkas gražaus ir oraus“.

Homilijos vaizdo įrašas tapo virusinis, todėl Mato Grosso valstijos prokurorai tiria šią kritiką kaip „neapykantos kalbą“ oligarchų vardu. Brazilijos Aukščiausiasis Teismas neseniai tvirtino, kad homoseksualų nedorybių kritika turėtų būti traktuojama kaip „rasizmo“ veiksmai, kuriuos Brazilija laiko „nusikaltimais“.

#newsXwjmliywul

01:34