johanika
Prosím o väčšiu aktivitu kňazov.
Zatiaľ zdraví zdravotníci z nitrianskeho okresu sa obracajú na svojich vzdialených príbuzných v iných krajoch , že prosia o pomazanie chorých, cirkevný pohreb... Mnohí už ani domov nechodia, keď sú v prvej línii, spia v zdravotníckom zariadení... kňazi by mali teraz informovať svojich veriacich, ako a koho majú požiadať o pomazanie chorých, na koho sa majú …More
Prosím o väčšiu aktivitu kňazov.
Zatiaľ zdraví zdravotníci z nitrianskeho okresu sa obracajú na svojich vzdialených príbuzných v iných krajoch , že prosia o pomazanie chorých, cirkevný pohreb... Mnohí už ani domov nechodia, keď sú v prvej línii, spia v zdravotníckom zariadení... kňazi by mali teraz informovať svojich veriacich, ako a koho majú požiadať o pomazanie chorých, na koho sa majú obrátiť so svojim želaním v prípade pociťovania konca... Mnoho rodín je pod vplyvom tohto "besnenia" rozdelených, až teraz sa ukazuje pevnosť vzťahov a lásky v manželstvách, mnohí sa boja tých najbližších, ktorí sa boja nakazených. Poraďte, prosím, týmto ľuďom, povzbuďte ich. Prichádzajú vôbec kňazi s posledným pomazaním na covidové oddelenie? Niečo, prosím, robte!
Hermenegild
V modlitbe som videl, ako v autách idú kňazi, ale sú takí zanepráznení, že im ani nepríde na um zdvihnúť ruku a žehnať: okoloidúcich ľudí, ulice, nemocnice..... Prosím, žehnajte neustále, v mimoriadnom stave je to Vaše POSLANIE, lebo kde dopadne vaše požehnanie, odtiaľ upaľuje preč satan.
dalila
Rozposlal to všetkým kňazom
dalila
?
Laco Bajzo
To vám pomôže asi tak,ako "chranné rúško".
Hermenegild
Ty neveríš v moc Spasiteľovho Kríža? Aj radový veriaci má stále žehnať. Koľko zla odoženie!