Clicks80
uk.news

Єпископ Шнайдер вважає, що Папа Франциск не тільки підвищує, а й нагороджує зрадників Христа

2 листопада, під час інтерв'ю для RemnantNewspaper.com, єпископ Атаназіус Шнайдер повідомив, що коріння сучасної кризи церкви треба шукати в масонстві (див. відео нижче).

Він описує масонів, як "ворогів церкви" і "церкву противників Христа", пояснюючи, що вони виступають не проти релігії в цілому, а проти винятковості й унікальності Ісуса Христа, його церкви і божественного одкровення.

На думку Шнайдера, модерністи ХХ століття вибрали той самий спосіб мислення, що і масони, навіть не за умов, коли вони не є їхніми представниками.

Він вважає, що пік проникнення модернізму в церкву припав на Другий Ватиканський Собор (1962 - 1965), а також впевнений в тому, що Собор використовувався для просування образу мислення масонів, які дотримуються релятивізму, натуралізму і антропоцентризму. Після завершення Собору як модерністи, так і масони, отримали важливі пости в новій церкві.

При Папі Франциску "справжні єретики" і "противники католицизму" не просто "отримують високі посади", але і "нагороди за зраду Ісуса Христа".

#newsTcspmxphwa