Clicks638

PILNE! KARDYNAŁ Kazimierz Nycz ZABRONIŁ Mszy przed Marszem Niepodległości | R. Bąkiewicz

m.rekinek
2
Mnie tu coś nie pasuje, mam wrażenie, że to oni prą do konfliktu, z jednej strony publikują oficjalnie oskarżającą informację, że kard. Nycz zabronił Mszy przed marszem, czyli sugerują, że jest przeciwny Mszy w tym dniu, a przecież takie Msze Święte będą się odbywać, tylko może nie pod ich dyktando, profanują różaniec i publicznie ogłaszają list do biskupów w sprawie ochrony wartości katolickich.…More
Mnie tu coś nie pasuje, mam wrażenie, że to oni prą do konfliktu, z jednej strony publikują oficjalnie oskarżającą informację, że kard. Nycz zabronił Mszy przed marszem, czyli sugerują, że jest przeciwny Mszy w tym dniu, a przecież takie Msze Święte będą się odbywać, tylko może nie pod ich dyktando, profanują różaniec i publicznie ogłaszają list do biskupów w sprawie ochrony wartości katolickich. Albo ich nerwy zawodzą, albo rozum.
Piotr opoka777 likes this.
Jannuary
Niekoniecznie zabraniał. Jednak 11 listopada w każdym kościele warszawskim od wielu lat ogłasza się godzinę odprawienia Mszy św. w intencji Ojczyzny, przypominając wiernym o modlitwie dziękczynnej oraz błagalnej za żywych i zmarłych.