Edward7
228K

Dowód na to, jak broń biologiczna "szczepionki" niszczy krew i jej krążenie

"ANMAT" agencja państwowa w Argentynie- uznała, że 'szczepionki" zawierają grafen

Jeff Rense i Erica Khan
Absolutny wizualny dowód, w jaki sposób broń biologiczna szczepionki c-19 - niszczą krew i jej krążenie - zdjęcia. Honorowy dawca krwi ujawnia horror - oddający krew mają oszałamiające różnice w próbkach krwi. Worek krwi od osoby nieszczepionej po lewej stronie i worek osoby zaszczepionej po prawej stronie ... Straszna forma skrzepów w probówkach, w krwi do dializy...

Poniższe zdjęcia pochodzą od kobiety-lekarza. Obrazy i wideo, które zobaczysz, przedstawiają krew pobraną od jej 17-letniego syna i 26-letniej córki.

Pomimo ciągłych ostrzeżeń i pełnej dokumentacji od matki lekarza, jej 17-letni syn wymknął się i wziął zastrzyk . Można sobie tylko wyobrazić, jak czuje się matka. Młody człowiek pracuje w sklepie z pizzą. Jeden z jego przyjaciół również wziął tą "biobroń" i jest teraz trwale niepełnosprawny z powodu poważnych problemów z sercem po zastrzyku. Będąc lekarzem, pobrała wiele próbek krwi zarówno od córki, jak i od syna, które zobaczysz poniżej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jej życzliwość w udostępnieniu tych zdjęć oraz za , za nawiązanie kontaktu.

Zwróć uwagę, że próbki krwi na wszystkich poniższych zdjęciach pochodzą z oryginalnej krwi pobranej (tylko jedno pobranie) zarówno od 17-letniego syna, jak i 26-letniej córki. Pierwsze zdjęcia zostały zrobione około 10 minut po pobraniu krwi i włożeniu jej do szklanego pojemnika. Drugie zdjęcia wykonano 20 minut po pobraniu krwi. Lekarz był zszokowany i oszołomiony stanem krwi jej 17-letniego syna, jak zobaczycie poniżej...

.

Krew nieszczepionej 26-letniej córki 10 MINUT po pobraniu krwi 17 grudnia 2021 r . Zwróć uwagę na gładką konsystencję i normalny wygląd.
.

Krew nieszczepionej 26-letniej córki 20 MINUT po pobraniu krwi 17 grudnia 2021. Gładka konsystencja i normalna.
.

.

.

.

.

Krew zaszczepionego 17-letniego syna 10 MINUT po pobraniu krwi 17 grudnia 2021 r. Jest już gęsta i galaretowata z nieprawidłowymi zbryleniami i ciemnymi, niezdrowymi plamami, które wydają się tworzyć skrzepy. Zwróć też uwagę na nieregularne krawędzie spowodowane gęstą krwią, która nie wypływa równomiernie na zewnątrz. 17-letni syn został zaszczepiony (Pfizer) 11 grudnia 2021 r. 6 dni wcześniej.
.

Krew zaszczepionego 17-letniego syna 20 MINUT po pobraniu krwi 17 grudnia 2021 r. Krew jest wyraźnie zagęszczona i galaretowata z nieprawidłowym zbrylaniem i ciemnymi skrzepami krwi, które można zobaczyć w środkowej i dolnej krawędzi zdjęcia. Białe, odblaskowe fragmenty wyraźnie przechodzą w dół do próbki krwi jako nici, ponownie, prawdopodobnie z natury grzybiczej.

36 GODZIN PÓŹNIEJ...

.

Jest to szokujący stan krwi jej (Pfizera) zaszczepionego 17-letniego syna, również około 36 GODZIN po pobraniu 17 grudnia 2021 r. Zwróć uwagę na krawędzie i pęknięcia, zbrylenia, zabarwienie i sedymentację. Światło wpadające od spodu szkła powoduje, że pęknięcia powierzchni wydają się białe. Spójrz między godziną 6 a 8, a z łatwością zobaczysz długie, ciemne pasma wchodzące do środka próbki. Weź lupę, a zobaczysz, jak zakrzywiony jest każdy koniec pasm. Warunki niskiej zawartości tlenu, wysokiej zawartości żelaza i wysokiej zawartości białka w takiej próbce wysuszonej krwi są idealne dla organizmów patogennych wzrostu. Zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, te zdjęcia ilustrują stan krwi prawie wszystkich zaszczepionych ludzi.To cud, że serce może nadal przepychać ten praktycznie bezużyteczny szlam przez ciało. To prawdopodobnie nie potrwa długo.

.
.
Porównanie wideo pokazujące teksturę i konsystencję krwi 17-letniego syna (górne szkło) i 26-letniej córki (dolne szkło)


Honorowy dawca krwi ujawnia horror oddawania krwi
Jeden z synów mojego klienta ma 34 lata i jest bardzo zdrowym mężczyzną. Musi oddawać krew co tydzień, ponieważ produkuje za dużo żelaza lub czerwonych krwinek. Więc oddaje krew, a oni ją wyrzucają. Za każdą „darowiznę” płaci 150 dolarów, ponieważ ubezpieczenie jej nie pokryje. Zastrzyk zrobił kilka dni temu i teraz ma też skrzep w głowie.
Zaszczepiona współpracowniczka mojego męża oddała krew któregoś dnia. Krew faktycznie przestała płynąć, a kiedy wyciągnęli igłę z jego ramienia, pojawił się OGROMNY skrzep. To wszystko jest szalone.

USUNIĘCIE (CZĘŚCI) ZAWARTOŚCI SZCZEPIONKI PO SZCZEPIENIU Unbelievable - removal of the contents of the vaccine after vaccination
Nowy dowód: szczepienia COVID uszkadzają komórki krwi New Evidence Is Proof: COVID Jabs Damage Blood Cells
Universal Blood Donor Reveals Horrors Of Blood Donations Absolute Visual Proof How The BioWeapon Destroys Its Victims' Blood And Circulation - Look

Tlenek grafenu
Hiszpańscy naukowcy Ricardo Delgado i jego zespół stwierdzili, że „COVID-19” w rzeczywistości jest objawem zatrucia tlenkiem grafenu - nanocząsteczki tlenku grafenu, znalezione w fiolkach firmy Pfizer przez dr Pablo Campra (Madryt) z Uniwersytetu w Almerii. Również zawierają go maski chirurgiczne, które badali, pod marką brytyjskiego znaku Plaine'a, z Chin. Maski chirurgiczne wycofane z rynku w Hiszpanii przez Krajowe ds. zdrowia to "Sanidad". Potwierdzono też inne źródła, które badali, w zeszłym roku; wykryto (grafen) w testach PCR, a także we wszystkich szczepionkach przeciw grypie po 2019 roku . Innymi słowy, tlenek grafenu dotyka każdego, kto nosi chińskie maski chirurgiczne i jest testowany na COVID, a nie tylko osoby zaszczepione! Należy również poinformować, że NAC (N-acetylocysteina), przeciwutleniający suplement diety, który jest prekursorem glutationu, przeciwdziała toksycznym działaniu substancji grafenu. Co ciekawe, Amazon zakończył sprzedaż NAC na swojej stronie internetowej! Zauważyło to wielu nabywców tego suplementu.

Wszystkie główne szczepionki covid zawierają grafen, to odkrycie było wynikiem analizy za pomocą mikroskopii elektronowej i spektroskopii, a także innych metod stosowanych na różnych uniwersytetach publicznych w Hiszpanii. Szczepionka przeciw grypie zawiera nanocząsteczki tlenku grafenu, a nowe donosowe szczepionki przeciw COVID, które wkrótce zostaną wprowadzone na rynek, prawdopodobnie będą go zawierać. Tlenek grafenu powoduje zakrzepy i krzepnięcie krwi. Tlenek grafenu zmienia układ odpornościowy, zaburzając równowagę oksydacyjną zapasów glutationu w organizmie. Tlenek grafenu gromadzi się w płucach i powoduje obustronne zapalenie płuc ze względu na jego równomierne rozmieszczenie w drogach pęcherzykowych płuc. Wszystko o badaniu tutaj .A study shows that graphene oxide is the cause of covid disease


"ANMAT "- agencja państwowa, która reguluje i kontroluje żywność i leki w Argentynie - uznaje że szczepionki zawierają grafen.

Czy stali się „teoretykami spisku”... Ściśle mówiąc, Krajowa Administracja Leków, Żywności i Wyrobów Medycznych musiała zareagować w ten sposób w sprawie sądowej w związku ze skargą na śmierć po zaszczepieniu.
Odpowiedzialnymi za przekazywanie wiadomości za pośrednictwem sieci społecznościowych byli prawnik Miguel Iannolfi i genetyk Marcelo Martínez , obaj z uznanych prac dotyczących ostrzegania ludności o wyjątkowych konsekwencjach rzekomych szczepionek na zdrowie ludzi, a także nowych informacjach o zawartych w nich związeku, czyli grafen, a który już kilka miesięcy temu odkrył hiszpański naukowiec Pablo Campra . W krótkim filmie udostępnionym w sieciach Iannolfi wyjaśnił, że „coś, co studiowaliśmy, badaliśmy i o czym wiedzieliśmy, że wyjdzie na jaw, wyszło na jaw. Dzięki staraniom prokuratora Carlosa Insaurralde, który zrobił to, co zrobił tylko wtedy, gdy otrzymał skargę za osobę, która zmarła po zaszczepieniu. Przeprowadził śledztwo i odpowiednie prośby o raporty, naciskał i ostatecznie ANMAT odpowiedział w sprawie sądowej, że inokulum, które aplikują całej populacji, zawiera grafen”.

Martínez ze swojej strony, w innym filmie , w którym po raz pierwszy wyraził solidarność z niedawno zatrzymanym i już zwolnionym doktorem Eduardo Ángelem Yahbesem (znanym pediatrą, który odradza szczepienia), stwierdził, że „ANMAT, w dokumencie nr IF 2021 120912800 – APN – DECBR # ANMAT raport o rozszerzeniu referencji ex2021-45862892, w związku z przyczyną śledztwa w sprawie śmierci nr ipp015787 UFI 3 San Martín, dr Patricia Inés Aprea , kierownik 1, odpowiada na prośby i pytania zadane przez prokuratora, w którym stwierdza że; Grafen jest jednym z elementów składowych tych związków.”

Oficjalny dokument – ANMAT uznaje istnienie grafenu w szczepionce. „… Jeśli chodzi o skład omawianej szczepionki, jak stwierdzono, grafen znajduje się w jej składnikach. Sugeruje się dołączenie autoryzowanych etykiet lub prospektów, w których można zauważyć składniki szczepionki... « Dokument ANMA T Pobierz Następnie Martínez doszedł do wniosku, że „istnieje co najmniej 67 publikacji naukowych opisujących toksyczność grafenu dla organizmów biologicznych, a w szczególności dla ludzi, zatem jaki jest powód obecności tego pierwiastka w tych inokulach? Certyfikat wydany przez dr Yahbesa, podobnie jak wielu z nas, zawiera absolutnie prawdziwe informacje i jest poparty licznymi artykułami naukowo-badawczymi. Właśnie odniosłem się do oficjalnej odpowiedzi, co oznacza, że wiedzą o obecności pierwiastków toksycznych w tych związkach”.

Teraz okaże się, jak postępuje sprawa, która doprowadziła do tego „zeznania” ANMAT-u i jakie środki muszą podjąć władze krajowe, które w dzisiejszych czasach są całkowicie zaangażowane w nic innego jak zaszczepienie wszystkich omawianymi substancjami toksycznymi, jak grozić bez przerwy tym, którzy zdecydują się tego niebrać. W tym artykule wstępnym będziemy zobowiązywać się do dalszego raportowania na ten temat. "La Quinta Columna" powtarza tę wiadomość: argentyńska agencja rządowa przyznaje, że szczepionki przeciw COVID zawierają tlenek grafenu. Potwierdzają zatrucie całej populacji: Wreszcie oficjalny organ uznał, że szczepionki przeciwko COVID-19 zawierają tlenek grafenu jako część swojego składu. Zdarzenie to miało miejsce po złożeniu wniosku o zbadanie śmierci osoby po szczepieniu. La A.N.M.A.T. reconoció que las vacunas contienen grafeno
msc witt
Ten efekt "galaretowatej krwi" u zaszczepionych, skoro występuje już po 10 minutach, powinien być znany niemal wszystkim pielęgniarkom pracującym w punktach pobrań.
Jest kwestia czy ktoś to może potwierdzić.
Ernest Kubik shares this
12
Ważne.
Anieobecny
Najbardziej przeraża to, że to nie dziwi...