Clicks73
uk.news

Ностальгія: нова Амазонська єпископальна конференція розповіла про приреченість і бажанні допомогти "Матінці-землі"

У період з 26 по 29 червня єпископи Амазонської низовини створили транснаціональну єпископальну конференцію, яка отримала назву "Єпископальна конференція Амазонії".

Президентом став 85-річний кардинал Клаудіу Гуммес, який намагається зберегти свою значимість, незважаючи на поважний вік.

З цієї нагоди, прелати використовували давно знайомі мантри про "сльози корінних народів і матінки-землі", "наш спільний дім", а також заявили про те, що наша планета "спустошена і практично знищена".

Вони хочуть відповісти на страждання "і сльози найбідніших і матінки-землі". Проте, найбіднішим верствам місцевого населення немає ніякого діла до єпископів. Вони вважають за краще вступати в протестантські секти.

Основним завданням нової групи стало "впровадження в реальне життя" підсумкового документа Амазонського синоду, який передбачає введення інституту одружених священиків і протестантської структури церкви.

Вони, як і раніше, сподіваються перетворити Амазонію в "полігон" для створення універсальної церкви, незважаючи на те, що коронавірус поставив хрест на їх планах. Решта єпископів використовують коронавірус для вирішення своїх питань, тому їм немає ніякого діла до Амазонії.

#newsWnvamiezjh