Clicks2.2K

Britský princ Filip zomrel po očkovaní (nedožil za 100 rokov)

Kráľovná Alžbeta II. (94) a jej 99-ročný manžel princ Philip dostali protikoronavírusovú vakcínu v januári.
ta3.com/…dnikol-nezvycajny-krok-pochvalil-sa-ockovanim.html

Philipa v polovici februára „z preventívnych dôvodov“ hospitalizovali v londýnskej nemocnici pre nešpecifikovanú infekciu. Podľa medializovaných informácií podstúpil zákrok na srdci. Z nemocnice ho po mesiaci prepustili. Jeho ochorenia podľa všetkého nesúviseli s pandémiou koronavírusu. Princa aj Alžbetu II. už v januári zaočkovali.

Vo veku 99 rokov zomrel v piatok 9. apríla manžel britskej kráľovnej Alžbety II., princ Philip. Podľa portálu BBC o tom informoval Buckinghamský palác.

rtvs.sk/2021/04/zomrel-britsky-princ-filip/
agnesino
O jedného upíra menej, viac detí prežije
dalila
Ak to je pravda, tak nerozumiem jednému. Načo sa očkovať takým starým ľuďom.
Caesar
a Charles uz netrpezlivo caka, kedy aj Erzika pojde, aby mohol byt kralom
Laco Bajzo
Britský princ Filip,ani nikto z vládnucej šľachty satanistov nie je tak hlúpy ,aby sa dal očkovať proti falošnej pandémii ,ktorú sami organizujú :)
Josef Arimati
Přesně tak. To je jen divadlo pro ovce.
Svätý Malachiáš(prorok)
Peter(skala)
to je sila... také hlašky normalny človek nevydá zo seba 🤪
Libor Halik
Neverím, že toto hovoril manžel královny Británie. Myslím, že to bankári Rothschildi, ktorým Filip prekazil na dlhý čas otvorenú svetovládu, ho pomluvili tým samým, čo práve oni Rothschildi robia. Nevěřím, že toto říkal manžel královny Británie. Myslím, že to bankéři Rothschildi, kterým Filip překazil na dlouhou dobu otevřenou světovládu, ho pomluvili tím samým, co právě oni Rothschildi dělají.
TerezaK
Vytvořit obrázek a přilepit k němu hlášku je opravdu slaboduché.
Peter(skala)
ja by som sa nečudoval, keby vyšlo na javo, že Filip páchal zvrhlosti satanskeho rázu, aj kanibalizmu, lebo títo "akože" nedotknutelní a hlavne z rádov slobodomurarskeho kralovstva ako je Britania sú dosadzovaní a prepájaní s okutlizmom.
Svätý Malachiáš(prorok)
Však je to bohatá mafianska rodina slobodomurárov a satanistov.
Peter(skala)
je dosť možne, že do Neba sa nedostal prave kvôli svojej minulosti
... a že zomrel po očkovaní je bud naozaj nasledok nebezpečnej vakciny alebo sa v skutočnosti ani nedal zaočkovať, ale ho odstranili:
Filip totižto nebol králom ale len princom práve preto, že nebol z rodu kralovnej resp. priamym nastupcom tronu, ale z ineho rodu a tak jeho život po boku kralovnej Alžbety bol celý čas len …More
je dosť možne, že do Neba sa nedostal prave kvôli svojej minulosti
... a že zomrel po očkovaní je bud naozaj nasledok nebezpečnej vakciny alebo sa v skutočnosti ani nedal zaočkovať, ale ho odstranili:
Filip totižto nebol králom ale len princom práve preto, že nebol z rodu kralovnej resp. priamym nastupcom tronu, ale z ineho rodu a tak jeho život po boku kralovnej Alžbety bol celý čas len figurinou.

To má za následok pritakávanie a podriadenosť vlády, avšak nie kralovnej (tá by nebola schopná ) ale slobodomurarskej elity, ktorá riadi celu Britaniu.