Clicks28
lt.news

Neteisingas argumentas: "Konservatyvus" kardinokas Napier'as gina komunijos dalinimą į rankas

Už gyvybės teisę kovojanti Abby Johnson, aštuonerių vaikų motina, LifeSiteNews.com konferencijos metu liepos 21 d. pareiškė, kad Komunijos dalinimo į rankas tiesmukiškumas atvedė prie tikėjimo į transsubstanciaciją trūkumo.

Durbano kardinolas Wilfrid Napier, Pietų Afrika, „Twitter.com“ platformoje (liepos 29 d.) atmetė jos vertinimą kaip „labai pavojingą mąstymą“.

"Be abejo tai, kad į rankas dedamas pašventintas dalykas turi suteikti rankoms ypatingą prasmę ir svarbą", sakė jis. Tai tiesa, tačiau buvo kalbama ne apie tai.

Jis tęsį: „Kas gali būti blogo nuolankiame geste suglaudžiant rankas „gyvenimo dovanos“ priėmimui?“ Šventvagiška Komunijos į rankos realybė jau seniai atsakė į šį klausimą.

Napier'as mano, kad būtent tikėjimas lemia tai, kaip pagarbiai atliekamas priėmimo būdas, o ne atvirkščiai - nors tai, kad Komunija į rankas negali būti paskirstyta nenumetant dalelių ant grindų, negali būti paneigtra „tikėjimo“ būdu.

Taigi, kalbant apie Komuniją į rankas, lex credendi (tikėjimas Eucharistija) prieštarauja lex orandi (liturgija, įskaitant Komuniją į rankas).

Paveiksliukas: Wilfrid Napier, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQvzwobvxtd