Clicks1.6K
m.rekinek
5

AUSTRIA WPROWADZA OBOWIĄŻKOWE SZCZEPIENIA I LOCKDOWN W CAŁYM KRAJU !

Władze Austrii zdecydowały o wprowadzeniu od poniedziałku lockdownu na terenie całego kraju. Od lutego wprowadzony zostanie także obowiązek szczepień przeciw COVID-19. Ma to związek z pogarszającą się sytuacją pandemiczną. Wcześniej na terytorium całej Austrii obowiązywał lockdown dla osób niezaszczepionych i nie będących ozdrowieńcami.

Nowe przepisy ogłosił podczas piątkowej konferencji kanclerz Austrii Alexander Schallenberg. Jak mówił, lockdown w całym kraju zacznie obowiązywać w poniedziałek. Początkowo wprowadzany jest na 10 dni, ale może zostać przedłużony na maksymalnie 20 dni.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Schallenberg ogłosił również, że od 1 lutego zostanie wprowadzony obowiązek szczepień przeciw COVID-19.

Lockdown Austrii - szczegóły

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Austrii wszedł w życie ogólnokrajowy lockdown dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19 lub nie będących ozdrowieńcami. Zakaz wychodzenia z mieszkań i domów dotyczył wszystkich niezaszczepionych osób powyżej 12. roku życia. Rząd ponowił też apel o zwiększenie liczby szczepień. - Liczba nowych infekcji jest wyższa, niż kiedykolwiek wcześniej – podkreślił kanclerz Schallenberg.

Thomas Stelzer, starosta krajowy Górnej Austrii ogłosił w czwartek wielotygodniową blokadę dla Górnej Austrii i Salzburga od przyszłego tygodnia, jeśli wcześniej nie dojdzie do ogólnokrajowego zaostrzenia przepisów w walce z pandemią. Jak poinformowały władze Salzburga w komunikacie prasowym, blokada "powinna dotyczyć całej populacji i wpłynąć na wszystkie obszary". W sprawie trudnej sytuacji w swoich szpitalach i klinikach Salzburg alarmuje od kilku dni. We wtorek szef szpitali w regionie Paul Sungler przedłożył władzom federalnym raport o przeciążeniu placówek w celu uzyskania wsparcia. Podkreślił, że liczy też na wsparcie innych krajów związkowych lub z zagranicy w kryzysowej sytuacji, bo miejsca dla pacjentów intensywnej terapii szybko się kończą – opisuje portal Kurier.

Dramatyczna sytuacja panuje również w szpitalach w graniczącym z Salzburgiem Tyrolu. - Stoimy o krok przed rozpoczęciem triażu - alarmuje Barbara Friesenecker, lekarka z lokalnego oddziału intensywnej terapii. - Już teraz nie dajemy rady leczyć pacjentów tak, jak powinno to przebiegać. Trzeba będzie decydować, który pacjent ma największą szansę na przeżycie – dodał. tvn24.pl/…-kraju-obowiazkowe-szczepienia-na-covid-19-5495086
walka_o_czystosc
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
AUSTRIA KRAJ HITLERA I FASZYZMU - TERAZ PONAWIA SWOJE OBLICZE OKUPANTA I NIEWOLNIKA SYJONO -MASOŃSKIEJ SYNAGOGI SZATANA !!!!
Bos016
Stina Kri
Czy w tym kraju nie ma nikogo myślącego logicznie, przecież to szprycza zaraża i uśmierca oni chcą wyludnić kraj.
Panna Roztropna
Austria=europejska cov.Australia