CÓRKA MARYI
21889

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego! JEZUS PROSI: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług

JEZUS: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług, którzy są niezbędni do utrzymania Mojego Kościoła silnym w czasach, które nadchodzą.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, WSPÓLNOTOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.


Z soboty na niedzielę, tj. z 12/13. 02. 2022 r. o północy, kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: aby kapłani rozpoznali czas schizmy, pozostali niezłomni i wierni Świętemu Słowu Bożemu oraz o zjednoczenie się Jego wyświęconych sług.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą niedzielę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Spotykamy się na czuwaniu przed Najświętszym Sakramentem (on-line).

Więcej szczegółów na temat orędzi Jezusa i samego czuwania znajdziesz poniżej:

JEZUS: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług, których potrzebuję do zachowania Mojego Kościoła silnym w tych dniach, które nadchodzą

JEZUS (DO KAPŁANÓW): Daję wam ostatnią Modlitwę Krucjaty

Nocne różańcowe czuwania modlitewne – akcja ogólnoświatowa

PLAN NOCNYCH RÓŻAŃCOWYCH CZUWAŃ MODLITEWNYCH – AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA


CÓRKA MARYI
😇 BĄDŹMY WIERNI, POSŁUSZNI I WYTRWALI W WYPEŁNIANIU PROŚBY PANA JEZUSA !!!