Clicks1.6K
Edward7
20

Psychologiczny przymus szczepień, indoktrynacja, niszczenie wolnej woli, uciszanie prawdy

Odmawiasz szczepienia, czy jesteś gotowy na prześladowania i odrzucenie?

„Jeśli psychologowie behawioralni pomogli ukształtować rządową strategię dotyczącą masowych szczepień, to w jakie inne polityki byli zaangażowani? Czy byli to „profesjonaliści”, którzy wymyślili ograniczenia pandemiczne? Czy maski, dystans społeczny i blokady były promowane przez „ekspertów” jako sposób na podważenie normalnych relacji międzyludzkich i zadawanie maksymalnego bólu psychicznego Amerykanom? Czy chodziło o stworzenie słabej i uległej populacji, która chętnie zgodziłaby się na demontaż instytucji demokratycznych i narzucenie nowego porządku politycznego? Na te pytania trzeba odpowiedzieć ”
. (Z tekstu)

Załóżmy na chwilę, że kampanię szczepień prowadzą ludzie, którzy naprawdę chcą zakończyć obecny kryzys i przywrócić kraj do „normalności”. Załóżmy również, że uważają, iż masowe szczepienia są najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zmniejszając liczbę ofiar śmiertelnych. Czy to wystarczające uzasadnienie dla uciszenia krytyków szczepionek i przeprowadzenia ogólnokrajowej operacji prania mózgu mającej na celu kontrolowanie opinii publicznej?

Nie, tak nie jest. Ludzie muszą usłyszeć obie strony tej historii, w rzeczywistości jest to jedyny sposób, w jaki mogą podjąć świadomą decyzję o tym, jak chcą postępować. Media nie mają prawa przejmować fal radiowych i kontrolować tego, co ludzie słyszą i widzą. I nie mają prawa celowo wykluczać lekarzy i innych ekspertów, których poglądy są sprzeczne z oficjalną narracją. Jedynym sposobem, w jaki ludzie mogą wyrazić świadomą zgodę na szczepienie, jest rozważenie ryzyka i korzyści dla siebie. Ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy mają dostęp do wielu różnorodnych źródeł informacji, których obecnie nie mają. Coraz częściej jedyną wiadomością, jaką słyszy większość ludzi, jest ta, która jest przekazywana przez rząd we współpracy z przedstawicielami branży i innymi elitami. Tradycyjnie,tego typu media państwowe nazywa się „propagandą”, co z pewnością ma tu zastosowanie.

Nie trzeba być geniuszem, aby dowiedzieć się, jak to wpłynęło na debatę na temat szczepionek, a mianowicie, że takiej nie ma. Sceptyków odrzucano jako anty-szczepionkowych wariatów, podczas gdy całkowicie nowy reżim eksperymentalnych szczepionek jest chwalony jako „cudowny lek”. Jednocześnie rząd - który sprzymierzył się z branżą, którą ma regulować - robi wszystko, co w jego mocy, aby wywierać presję na ludzi, aby się zaszczepili. To, co widzimy, to najbardziej ekstrawagancka „premiera produktu” na Madison Avenue w 245-letniej historii Ameryki, która zbliża się do nas ze wszystkich stron. Praktycznie niemożliwe jest włączenie telewizora lub radia bez zalewania jedną po drugiej emocjonującą winietą, która ma na celu promowanie szczepień.W jaki sposób odnosi się to do prawa jednostki do podejmowania świadomych decyzji wolnych od rządowego przymusu?

Tak nie jest. To jest rażąca indoktrynacja, a jednak nikt o tym nie mówi. To szokujące. Czy zauważyłeś, jak uniemożliwiano krytykom szczepionek mRNA wyrażanie swoich poglądów w mediach? Czy zauważyłeś, jak lekarze, naukowcy, wirusolodzy, epidemiolodzy i eksperci ds. Zdrowia publicznego zostali zablokowani przed pojawieniem się w telewizji kablowej lub wykluczeni z czołowych gazet w kraju? Czy zauważyłeś, jak ci krytycy zostali zaatakowani w mediach społecznościowych, ocenzurowani na Facebooku i usunięci z Twittera? Czy zauważyłeś, jak daleko posunęły się media, aby wyeliminować jakiekolwiek wyzwanie dla „oficjalnej narracji” i potępić, wyśmiać lub umieścić na czarnej liście każdego, kto odważy się przedstawić sprzeczną opinię?

Dlaczego? Dlaczego media uniemożliwiają tym ekspertom bezpośrednie wyartykułowanie zastrzeżeń do narodu amerykańskiego?
To oczywiste, prawda? Dzieje się tak, ponieważ ludzie zarządzający tą kampanią nie chcą niczego, co odbiega od „oficjalnej narracji”. Nie chcą, aby ludzie myśleli samodzielnie, nie chcą, aby ludzie przeszukiwali alternatywne strony internetowe, które kwestionują nową dominującą doktrynę dotyczącą szczepionek, nie chcą ludzi, którzy czytają szczegóły dotyczące badań, czasopism medycznych lub artykułów naukowych. Nie chcą, abyś kwestionował ich motywy lub rozważał ryzyko i korzyści wynikające z zaszczepienia się. Nie chcą, abyś zauważył, że ich "szczepionka" nigdy nie przeszła długoterminowych badań ani nie spełniała normalnych standardów bezpieczeństwa produktu. Nie chcą, abyś wziął pod uwagę fakt, że mRNA to stosunkowo nowa technologia z burzliwą przeszłością, która obejmuje bardzo niepokojące testy na zwierzętach, w których wszystkie zwierzęta zdechły. Nie chcą, żebyś o tym wszystkim myślał. Chcą, żebyś się zamknął, stanął w kolejce, wyłączył mózg i zakasał rękaw. Każdy, kto nie zgadza się z tym przekonaniem, podlega cenzurze.

Czy postępuję niesprawiedliwie? To nie jest mój zamiar. I - wierzcie lub nie - moim zamiarem nie jest krytykowanie samych szczepionek, ale sposobu, w jaki są wpychane nam do gardeł. Zdecydowanie się temu sprzeciwiam, ponieważ narusza to prawo ludzi do świadomej zgody. Kościsty, ogólnokrajowy atak public relations, który nieustannie gloryfikuje szczepionki, celowo wykluczając nawet najmniejszą krytykę ze strony szanowanych profesjonalistów, nie szanuje praw ludzi. To pranie mózgu, czyste i widoczne.

I dlaczego rząd zatrudnił psychologów behawioralnych do promowania kampanii szczepień? Dlaczego wymyślili strategię zaprojektowaną „w celu zmiany przekonań i uczuć ludzi na temat szczepień”, aby poinformować „ludzi o prospołecznych korzyściach szczepień” i „bezpośrednio interweniować w zachowanie”, co oznacza, że masz umówioną wizytę i powiedziano że otrzymasz szczepienie pod koniec sesji ”. Psychologowie nazywają to „zaleceniem domniemanym”, które skutecznie eliminuje element osobistego wyboru, tworząc scenariusz, w którym szczepienie jest faktem dokonanym. Jak to, nie jest to przymus?

To przymus, podświadomy przymus. Lekarz mocno przygotowuje pacjenta do szczepienia, nadając mu wygląd standardowej procedury. To wywiera presję na pacjenta, aby podążał ścieżką najmniejszego oporu, czyli ulegania. To sprytna taktyka, ale także jawnie manipulująca.

Psychologowie behawioralni, którzy pomogli ukształtować politykę rządu, uważają, że należy położyć nacisk na „bezpieczeństwo i skuteczność” szczepionek. To podstawa budowania poparcia publicznego. Jednocześnie nie wykazują zainteresowania dostarczaniem dowodów na poparcie ich twierdzeń, co sugeruje, że „bezpieczny i skuteczny” to nic innego jak bezsensowny "bromek", który jest wywoływany, aby oszukać owcę, aby została zaszczepiona.

Być może słyszałeś również termin „niechęć do szczepień” "anty-szczepionkowiec" używany do opisania osób, które zdecydowały się nie szczepić. Pseudonim ma wyraźnie oczerniać sceptyków szczepień, sugerując, że mają stan psychiczny, taki jak schizofrenia paranoidalna. To skuteczny sposób na zdyskredytowanie wrogów, ale pokazuje też rażącą słabość postawy pro-szczepionkowej. Gdyby zwolennicy szczepień mieli coś istotnego do zaoferowania, oparliby się raczej na faktach i danych niż na atakach
"ad hominin". Tak się składa, że fakty nie potwierdzają ich stanowiska. Poza tym „niepewność szczepionki” nie jest wadą charakteru ani stanem psychicznym, jest oznaką kogoś, kto wziął odpowiedzialność za własne zdrowie i dobrostan. Zadaj sobie pytanie: dlaczego zwykły,racjonalny człowiek chciałby mieć eksperymentalny koktajl wstrzyknięty do krwiobiegu, potencjalnie wywołujący wszelkiego rodzaju długotrwałe dolegliwości lub śmierć? Czy takiego wyboru dokonałaby normalna osoba?

O ile wiem, psychologowie behawioralni odgrywają kluczową rolę w tej masowej kampanii szczepień. Według raportu opublikowanego przez National Institutes of Health, wydaje się, że utworzono zespół szybkiego reagowania, który ma zaatakować opinie ludzi, którzy kwestionują „oficjalną narrację”. Zapoznaj się z tą notką z raportu zatytułowanego „Szczepienia COVID-19: Komunikacja: Stosowanie nauk behawioralnych i społecznych w celu rozwiązania problemu szczepień i zaufania do szczepionek”:

Ogranicz wpływ dezinformacji związanych z COVID-19…

Rozprzestrzenianie się dezinformacji związanych ze zdrowiem było poważnym problemem zdrowia publicznego na długo przed pandemią COVID-19. W ciągu ostatniej dekady
dyskurs na temat szczepionek w Internecie i w mediach był nękany dezinformacją. Grupy antyszczepionkowe wykorzystywały podziały polityczne i społeczne, aby zmniejszyć zaufanie do szczepionek, forsowały fałszywe narracje kwestionujące bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek, rozpowszechniały "fałszywe" twierdzenia o niekorzystnych skutkach i bagatelizowały ryzyko, przed którym chronią szczepionki przeciwko tej chorobie.

Wysiłki informacyjne dotyczące szczepionek COVID-19
nie mogą ignorować dezinformacji i muszą podejmować działania, oparte na badaniach behawioralnych i komunikacyjnych, aby zidentyfikować pojawiające się pogłoski i zareagować w sposób oparty na naukach behawioralnych. Zwinne i skalowalne monitorowanie w czasie rzeczywistym dyskursu dotyczącego szczepień przeciwko COVID 19 - w tym teorii spiskowych, plotek i mitów - może wspierać szybko opracowaną i wdrożoną reakcję. Wysiłki związane z „inwigilacją dezinformacji powinny zidentyfikować najważniejsze źródła dezinformacji, stosowane taktyki i grupy najbardziej narażone na pogłoski i pod ich wpływem. Informacje te, oprócz danych dotyczących dynamiki i wzorców rozprzestrzeniania się dezinformacji, mogą pomóc w uzyskaniu informacji na temat właściwej reakcji i najlepszych celów działań interwencyjnych….

Korygowanie fałszywego twierdzenia zawartego w wiadomości, ujawnianie taktyk stosowanych przez
agentów dezinformacji i wzbudzanie sceptycyzmu poprzez podkreślanie ukrytych motywów tych aktorów to wszystkie potencjalnie skuteczne strategie łagodzenia wpływu dezinformacji… ”( „ Szczepienie COVID-19 * Komunikat: Stosowanie nauk behawioralnych i nauk społecznych w celu rozwiązania problemu niechęci do szczepień i zwiększania zaufania do szczepionek ” , National Institutes of Health)

Powtórz: „Nadzór dezinformacji ”„agenci dezinformacji”…ukryte motywy tych aktorów ”?
Naprawdę? Kto teraz brzmi paranoicznie?
To jest bardzo przerażające. Agenci stanu identyfikują teraz krytyków szczepionki Covid jako swoich śmiertelnych wrogów. Jak się tu znaleźliśmy? Jak doszliśmy do punktu, w którym rząd atakuje ludzi, którzy się z nimi nie zgadzają? To jest daleko poza Orwell 1984. Weszliśmy do jakiegoś przerażającego alternatywnego wszechświata.

Oto więcej na ten temat z oświadczenia dr Arthura C. Evansa Jr., dyrektora generalnego American Psychological Association, w odpowiedzi na zatwierdzenie przez panel doradczy Food and Drug Administration szczepionki przeciwko COVID-19:

„Zdajemy sobie sprawę, że istnieją obszary oporu wobec szczepionek , nieufności wobec środowiska medycznego i ogólnie błędnych informacji na temat szczepionek … Niektóre populacje są, co zrozumiałe, mniej skłonne do przyjmowania szczepień ze względu na spuściznę nieufności zakorzenionej w nieetycznych praktykach w zakresie zdrowia publicznego.

„Niezwykle ważne jest, aby przywódcy z całego spektrum politycznego zjednoczyli się za przesłaniami dotyczącymi bezpieczeństwa i przejrzystości szczepionek”. ..

Zbierz wiarygodnych rzeczników, którzy potrafią łączyć się z różnymi społecznościami, zwłaszcza tymi, w których panuje nieufność i sceptycyzm. Kiedy liderzy mówią o szczepionkach jako standardowych praktykach, a nie opcjach, ludzie są bardziej skłonni je zaakceptować. Badania sugerują, że budowanie zaufania i dostarczanie jasnych informacji na temat szczepionek może poprawić wskaźniki absorpcji szczepień. Bardzo ważne jest, aby przywódcy z całego spektrum politycznego zjednoczyli się w kwestii bezpieczeństwa i przejrzystości szczepionek, jasno wyjaśniając, co jest w szczepionce oraz co robi, a czego nie robi w organizmie.

Weź pod uwagę różnorodne czynniki, które motywują ludzkie zachowanie.
Nauki behawioralne wskazują, że ludzie są bardziej skłonni do przestrzegania zaleceń dotyczących szczepień, gdy uważają, że są podatni na chorobę, gdy chcą chronić innych, gdy uważają, że szczepionka jest bezpieczna lub co najmniej bezpieczniejsza niż choroba oraz gdy ich obawy i pytania są traktowane z szacunkiem przez lekarzy i ekspertów ”. ( „APA z zadowoleniem przyjmuje krok w kierunku pierwszego zatwierdzenia szczepionki w USA” , Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne)

Czy zaangażowanie APA w masową kampanię szczepień jest naprawdę etyczne? Czy taką rolę powinna odgrywać taka organizacja w społeczeństwie demokratycznym? Czy APA powinno wykorzystać swoje unikalne rozumienie ludzkich zachowań, aby przekonać ludzi w imieniu rządu i dużej farmy? A co ważniejsze,jeśli psychologowie behawioralni pomogli ukształtować rządową strategię dotyczącą masowych szczepień, to w jakie inne polityki byli zaangażowani? Czy byli to „profesjonaliści”, którzy wymyślili ograniczenia pandemiczne? Czy maski, dystans społeczny i blokady były promowane przez „ekspertów” jako sposób na podważenie normalnych relacji międzyludzkich i zadawanie maksymalnego bólu psychicznego Amerykanom? Czy chodziło o stworzenie słabej i uległej populacji, która chętnie zgodziłaby się na demontaż instytucji demokratycznych, dramatyczną restrukturyzację gospodarki i narzucenie nowego porządku politycznego? ”

Na te pytania trzeba odpowiedzieć.
Zaskakujące jest, że odporność na szczepienia jest dziś prawie tak silna, jak rok temu. Według PEW Research:

(tylko) „69% społeczeństwa zamierza zaszczepić się - lub chce….

Osoby, które obecnie nie planują szczepienia (30% społeczeństwa) wymieniają szereg powodów. Większość podaje obawy dotyczące skutków ubocznych (72%), poczucie, że szczepionki zostały opracowane i przetestowane zbyt szybko (67%) oraz chęć dowiedzenia się więcej o ich działaniu (61%) jako główne powody, dla których nie zamierzają się dostać. szczepione.

Mniejszy odsetek osób, które nie planują szczepienia, twierdzi, że błędy popełnione w przeszłości przez system opieki medycznej (46%) lub poczucie, że go nie potrzebują (42%) to główne powody, dla których nie planują szczepienia; 36% tej grupy (11% wszystkich dorosłych w Stanach Zjednoczonych) twierdzi, że głównym powodem, dla którego mogliby przekazać szczepionkę na koronawirusa, jest to, że generalnie nie otrzymują szczepionek.

Nowa ogólnokrajowa ankieta przeprowadzona przez Pew Research Center, przeprowadzona od 16 do 21 lutego wśród 10 121 dorosłych Amerykanów. (
„Coraz większy odsetek Amerykanów mówi, że planują otrzymać szczepionkę COVID-19 - lub już je mają ”, badanie PEW)

Tak więc, pomimo nieustannych ataków propagandowych, znaczna część populacji pozostaje nieprzekonana, niewzruszona i niezłomna. Domyśl? Oczywiście to tylko runda 1. Wkrótce perswazja zamieni się w przymus, z przymusu w jawną siłę. Jest już jasne, że podróżowanie samolotem będzie wymagało paszportów ze szczepionkami, a transport publiczny, koncerty, biblioteki, restauracje i być może nawet sklepy spożywcze mogą wkrótce nastąpić. Szczepienia wydają się być decydującą kwestią przynajmniej na kilka następnych lat. A ci, którzy opierają się edyktom państwa, będą coraz bardziej znajdować się na zewnątrz; wyrzutków we własnym kraju.

autor , żródło - MIKE WHITNEY
zdj - wikipedia.org/wiki/Apocalypse_(Dürer)
(Ap 16-17) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
O tym że jest to fałszywa pandemia , i grypa przemianowany na covid, można było się domyśleć na samym początku , gdy została wprowadzona Komunia na rękę - mniej higieniczna niż do ust, ale będąca profanacją i świętokradztwem -(zbieżna z kolejnym punktem masonerii - realizowanym w celu zniszczenia Kościoła Katolickiego) - a kolejny punkt masonerii, to likwidacja prawdziwej Mszy Św. przez zmianę w modlitwie Przeistoczenia. Ludzie którzy przyjmują to świętokradztwo - Komunie na rękę , przyjmą fałszywą , zmienioną Msze, bez obecności Chrystusa, ponieważ już wcześniej odrzucili Obecność Chrystusa depcząc i profanując Jego Święte Ciało .

USA: Archidiecezja Bostonu dopuści do służby przy ołtarzu jedynie zaszczepionychpch24.pl/…y-przy-oltarzu-jedynie-zaszczepionych,83035,i.html

Spowiedź tylko dla zaszczepionych? Diecezja reaguje na zaskakujący pomysł proboszczapch24.pl/…guje-na-zaskakujacy-pomysl-proboszcza,82998,i.html
Jan Zbigniew wojan
Jeszcze nigdy, nikogo i z niczego żadna szczepionka nie wyleczyła, gdyby szczepionki i leki leczyły to nie byłoby ludzi chorych - proste ? To właśnie Szczepionki pozwalają trwać chorobom, które mogłyby bez nich zostać wyeliminowane
hnews.pl/…robom-ktore-moglyby-bez-nich-zostac-wyeliminowane/
To jest tylko walka o szekle !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
To nie jest żadna szczepionka, tylko zastrzyk śmierci, wyhodowany na żywych organach dzieci nienarodzonych, okrutnie i bestialsko mordowanych i torturowanych! Nawet gdyby to była szczepionka i gwarantowałby w 100% wyleczenie i zdrowie, to nie wolno jej przyjąć KATOLIKOM, ZE WZGLĘDU NA TO BARBARZYŃSTWO I ZWYRODNIALSTWO DOKONANE NA NIEWINNYCH ISTOTACH LUDZKICH!!!
wacula25wp.pl
Jan Zbigniew wojan Piszesz -[ Jeszcze nigdy, nikogo i z niczego żadna szczepionka nie wyleczyła, gdyby szczepionki i leki itd.]=NIE PISZ BZDUR i zacznij myśleć i wypij piwko może wtedy przejrzysz 😎😎😉
Jan Zbigniew wojan
Kto ci płaci czarnogłowy ?
Edward Jenner nie był żadnym lekarzem, a pod koniec życia, gdy się wzbogacił kupił dyplom lekarza za 15 funtów z uniwersytetu szkockiego. W tym czasie w Anglii handlowano wszystkimi tytułami na prawo i lewo. Swoje praktyki przeprowadzał na bezdomnych i nawet jego syn zmarł z powodu takich „badań” szczepionkowych !
Ludwik Pasteur syn garbarza fałszował wyniki swoich „…More
Kto ci płaci czarnogłowy ?
Edward Jenner nie był żadnym lekarzem, a pod koniec życia, gdy się wzbogacił kupił dyplom lekarza za 15 funtów z uniwersytetu szkockiego. W tym czasie w Anglii handlowano wszystkimi tytułami na prawo i lewo. Swoje praktyki przeprowadzał na bezdomnych i nawet jego syn zmarł z powodu takich „badań” szczepionkowych !
Ludwik Pasteur syn garbarza fałszował wyniki swoich „badań” o czym pisze w swoich dziennikach jego siostrzeniec. Podawany jest przykład chłopca pogryzionego przez wściekłego psa z dalekiej Syberii, który zachorował i dowiedział się, że Pasteur ma szczepionkę więc po około pół rocznej podróży dotarł do Francji i szczepionka uratowała mu życie. Dziwne, bo wścieklizna po okresie 3 tygodni doprowadza do śmierci.
Podawane są wiadomości na temat dżumy w XIVw. jakoby w Europie zmarło z tego powodu ponad 50 milionów, lecz jak to możliwe skoro Europa liczyła około 30 mln ?
Od 2016 roku na Ukrainie zaczęto szczepić p/odrze i z około 50 zachorowań w roku 2006 nastąpił nagły wzrost do prawie 60 tysięcy w roku 2018, a przez cały czas przybywają do Polski Ukraińcy, lecz rząd nie zastosował wobec nich żadnej kwarantanny.
WHO stało się prawie prywatną instytucją Billa Gatesa, do której wpłaca 1,5 mld dolarów rocznie, a USA zrezygnowały z uczestnictwa i nie płacą składek.
Wszystko robione dla zysku, nigdy dla zdrowia, bo zdrowy człowiek nie jest przydatny lekarzom, którzy zgodnie z procedurami mają nieustannie leczyć i przynosić zyski farmie, bo człowiek jest przydatny tylko jak przynosi zysk zgodnie z zasadą:
„Śpiewajmy razem hymn robotniczy - kto nie pracuje ten się nie liczy !”
Największym atakiem na życie jest "pandemia", kiedy umierają ludzie chorzy, a nie przyjmowani do szpitali czy przychodni i to jest prócz szczepień najgorsze, godne natychmiastowego ukarania sprawców, pomocników i wszystkich pracowników mediów, które stoją po tej mrocznej stronie i nie można darować im ich służalczości i gonić ich !
A Matołusz tłumaczy, że zarządzenie nie może stać ponad Konstytucją !
Warto wysłuchać:
Świat jest inny odc. 144 - Nad przepaścią
youtube.com/null
Świat jest inny odc. 159 - Stoimy nad przepaścią
youtube.com/null
Jan Zbigniew wojan
Rada Europy wydała rezolucje: Szczepienie NIE jest Obowiązkowe!! Nikt NIE może być dyskryminowany!!:
robertbrzoza.pl/…-jest-obowiazkowe-nikt-nie-moze-byc-dyskryminowany
Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:
7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby …More
Rada Europy wydała rezolucje: Szczepienie NIE jest Obowiązkowe!! Nikt NIE może być dyskryminowany!!:
robertbrzoza.pl/…-jest-obowiazkowe-nikt-nie-moze-byc-dyskryminowany
Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:
7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić;
7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia".
8 Odnosząc się do rezolucji 2337 (2020) w sprawie demokracji w obliczu pandemii Covid-19, Zgromadzenie potwierdza, że jako podstawowe instytucje demokracji parlamenty muszą nadal odgrywać potrójną rolę reprezentacji, prawodawstwa i nadzoru w warunkach pandemii. Zgromadzenie wzywa zatem parlamenty do wykonywania tych uprawnień, w stosownych przypadkach, również w odniesieniu do opracowywania, przydziału i dystrybucji szczepionek Covid-19.
źródła:
coe.int/en/files/29004/html
bitchute.com/video/V1JD9VKPFjhB/
Szczepionki Covid-19 względy etyczne, prawne i praktyczne - Rezolucja 2361( 2021)
youtube.com/watch?v=YMeFV6e4ScM

Komentarz Tygodnia Afera na całą Europę
youtube.com/watch?v=EGasNolB2zg
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
One more comment from Jan Zbigniew wojan
Jan Zbigniew wojan
Dlaczego te nagonki i kary skoro sam premier Morawiecki tłumaczy; "...warto przytoczyć ten podstawowy prawny, prawniczy argument; nie może prawo wtórne omijać prawa pierwotnego, to tak jakby nad Konstytucją Polską postawić jakąś ustawę, albo postawić jakieś rozporządzenie - tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy..." Więc co z tymi nielegalnymi zarządzeniami na podstawie których Policja i …More
Dlaczego te nagonki i kary skoro sam premier Morawiecki tłumaczy; "...warto przytoczyć ten podstawowy prawny, prawniczy argument; nie może prawo wtórne omijać prawa pierwotnego, to tak jakby nad Konstytucją Polską postawić jakąś ustawę, albo postawić jakieś rozporządzenie - tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy..." Więc co z tymi nielegalnymi zarządzeniami na podstawie których Policja i Sanepid wypisują mandaty ? Nie płacić, bo są niezgodne z prawem !
Przecież to jakaś schizofrenia i nasuwa się pytanie czy taka osoba jest w stanie kierować czymkolwiek - zwłaszcza krajem ?
Premier M. Morawiecki o wyższości Konstytucji RP nad ustawą i rozporządzeniem
youtube.com/watch?v=9Ll4GTXLj-0
Posłanka krzyczy na "proteście"; moje ciało, mój wybór ! A co do szczepień ogłasza, że powinno się szczepić wszystkich ! Czy schizofrenia nie jest przeszkodą do pełnienia obowiązków poselskich ?
A inna posłanka chce szczepić matki noworodków mimo rezolucji UE o dobrowolności:
Wyszczepienny szantaż rodziców! Wizyta u posłanki skandalicznej interpelacji.
youtube.com/watch?v=xRbigLSnmmw
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Bos016
Operacja Wielka szpryca. youtube.com/watch?v=vmsOxkFK2Tg
wacula25wp.pl
Bos016 A szkoda, że innych opinii nie dopuszczasz na tym portalu, ma być tylko straszenie i propandemiczna propaganda Twoja jak że tooooooo
Bos016
Weronika....S
Prawdopodobnie Edward7 nie boi się szczepień tylko Boga, bo te szczepienia oparte tkankach abortowanych dzieci to cywilizacyjna zbrodnia wszechczsów, akceptowana przez Watykan.
wacula25wp.pl
Edward7 W Szwecji liczba osób zakażonych koronawirusem przekroczyła 20 tys. Bilans ofiar śmiertelnych Covid-19 wzrósł w ciągu doby o 107 do 2462 - poinformował w środę Urząd Zdrowia. Ogółem w Szwecji mamy prawie 2,5 tysiąca zgonów w związku z koronawirusem. To jest bardzo wysoka liczba, jakiej nie odnotowaliśmy w przypadku żadnej innej choroby od dawna" - przyznał główny epidemiolog kraju .…More
Edward7 W Szwecji liczba osób zakażonych koronawirusem przekroczyła 20 tys. Bilans ofiar śmiertelnych Covid-19 wzrósł w ciągu doby o 107 do 2462 - poinformował w środę Urząd Zdrowia. Ogółem w Szwecji mamy prawie 2,5 tysiąca zgonów w związku z koronawirusem. To jest bardzo wysoka liczba, jakiej nie odnotowaliśmy w przypadku żadnej innej choroby od dawna" - przyznał główny epidemiolog kraju .Szwedzka liberalna strategia walki z koronawirusem polega na stosowaniu zaleceń i apeli o zachowanie odległości zamiast zakazów i kar .Tak się kończą eksperymenty polityków na organizmie społeczeństwa . Ciekawe czy wymiar sprawiedliwości orzeknie kary dla zbyt swawolnego działania i w jakim wymiarze? .Widzę że bardzo boisz się szczepienia a to błąd -ODWAGI-😊
V.R.S.
A 1000-letnia Polina wciąż wyprzedza Szwecjęw "korona zgonach":
worldometers.info/coronavirus/country/sweden/
worldometers.info/coronavirus/country/poland/
I to jakim kosztem - jak powiada pan Horban: zdemoliwalim wszystko.
trio plus
olek19801
Nie chcą, abyś zauważył, że ich "szczepionka" nigdy nie przeszła długoterminowych badań ani nie spełniała normalnych standardów bezpieczeństwa produktu. Nie chcą, abyś wziął pod uwagę fakt, że mRNA to stosunkowo nowa technologia z burzliwą przeszłością, która obejmuje bardzo niepokojące testy na zwierzętach, w których wszystkie zwierzęta zdechły. Nie chcą, żebyś o tym wszystkim myślał. Chcą, żeby…More
Nie chcą, abyś zauważył, że ich "szczepionka" nigdy nie przeszła długoterminowych badań ani nie spełniała normalnych standardów bezpieczeństwa produktu. Nie chcą, abyś wziął pod uwagę fakt, że mRNA to stosunkowo nowa technologia z burzliwą przeszłością, która obejmuje bardzo niepokojące testy na zwierzętach, w których wszystkie zwierzęta zdechły. Nie chcą, żebyś o tym wszystkim myślał. Chcą, żebyś się zamknął, stanął w kolejce, wyłączył mózg i zakasał rękaw. Każdy, kto nie zgadza się z tym przekonaniem, podlega cenzurze.
Bos016
Usiadłem na ławce przystankowej. Starsza Pani na mój widok wstała i przeszła aż na przystanek w drugim kierunku.Tak źle wyglądam bez kagańca ?
wlowoj
Też tak mam :) Raz młody człowiek zszedł z chodnika, stanął tyłem między zaparkowanymi samochodami i poszedł dalej gdy przeszliśmy (ja, ojciec z dziećmi). Biedni ludzie...
Weronika....S
Nigdy ludziom tak szajba nie odbijała jak obecnie.
icowałek
To prawda mnóstwo ludzi ma zlasowane mózgi przez telewizję