CÓRKA MARYI
211.3K

Matka Zbawienia: Wrogowie Boga wykorzystają każdą możliwość, by móc was powstrzymać ... Ignorujcie to ...

Mother of Salvation: The enemies of God will use every power they can to stop you ... Ignore this ...

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

niedziela, 2 lutego 2014 roku, godz. 17.09

Moje najdroższe dzieci, proszę, abyście od teraz codziennie odmawiali Mój najświętszy Różaniec, aby chronić tę Misję przed szatańskimi atakami. Odmawiając każdego dnia Mój najświętszy Różaniec, możecie osłabić niegodziwości szatana i tych, na których ma on wpływ, kiedy próbuje odciągnąć dusze od pójścia za tym szczególnym wezwaniem z Nieba.

Wszyscy, z różnych wyznań, także muszą rozpocząć odmawianie Mojego Różańca świętego, ponieważ przyniesie to każdemu z was wielką ochronę. Najświętszy Różaniec jest dla każdego, dla tych wszystkich, którzy chcą skorzystać z Mojej ochrony – Daru, jaki otrzymałam od Boga, by bronić dusze od złego ducha.

Tak wielu z was, drogie dzieci, będzie dręczonych, aż ulegniecie. Co więcej, wycofacie się z tej Misji. Wrogowie Boga wykorzystają każdą możliwość, by móc was powstrzymać. Będą was szarpać, wykrzykiwać na was obelgi i oskarżać was o złe rzeczy. Ignorujcie to i pozwólcie mi, waszej ukochanej Matce Zbawienia, pocieszać was i zapewnić wam wszystkim ochronę, jakiej wam potrzeba.

Mój Syn podczas Swojej Misji na ziemi był zdradzany na bardzo wiele sposobów. W wioskach czekali na Niego z kamieniami w rękach. Gdy chodził z setkami Swoich zwolenników, rzucali w Niego tymi kamieniami z ukrycia, tak żeby nie było wiadomo, kim są. Nienawidzili Go, donosili na Niego do władz kościelnych, rozpowszechniali nikczemne kłamstwa o Nim i mówili, że posługiwał się diabelską mową i bluźnił przeciwko Bogu. Jednak żaden z nich nie mógł dokładnie wyjaśnić, na czym polegała Jego wina dotycząca tych spraw. Następnie poświęcili wiele czasu, aby nakłaniać Jego uczniów do zaparcia się Go. Wielu z nich tak zrobiło. Wtedy faryzeusze ostrzegali wszystkich, którzy uczęszczali do świątyń, że jeśli nadal będą podążali za Moim Synem, to nigdy nie będzie im wolno wejść ponownie do domu Boga. I wielu z nich przestało chodzić za Moim Synem. Te same dusze płakały gorzkimi i smutnymi łzami po tym, gdy Mój Syn został ukrzyżowany, bo dopiero wtedy uświadomili sobie, jak Go skrzywdzili.

To samo będzie rzeczywistością w odniesieniu do tej Misji, która przygotowuje Drogę Pańską i wielki Dzień Powtórnego Przyjścia Mojego Syna. Uczynią wszystko, by osłabić Resztę Kościoła. Będą podejmować wszelkie próby osłabienia waszej determinacji. Przygotują wszelkie plany, by was nakłonić do odwrócenia się od zbawienia swojego i innych.

Nigdy nie możecie pozwolić, aby duch zła tłumił waszego ducha, osłabiał waszą wiarę czy zachęcał was do zaparcia się Mojego Syna. Nigdy nie traćcie ufności w Mojego Syna i Jego obietnicę Powtórnego Przyjścia, aby przynieść człowiekowi Nowy Początek. On nigdy was nie zawiedzie. On rozumie, jak trudny jest dla was wszystkich ten ból, który znosicie, a także ofiary, jakie dla Niego ponosicie.

Pamiętajcie, że jesteście Jego, a gdy naprawdę stanowicie Jego część i Jemu się oddajecie, stajecie się częścią Jego Światła. Światło Boga obecne w duszach przyciąga ciemność, która jest obecna w innych duszach. Gdy szatan będzie wykorzystywał dusze w ten sposób, da odczuć i poznać swoją wściekłość. Gdy będą się podnosić sprzeciwy wobec tej Misji, która jest pobłogosławiona przez Boga, nigdy nie będą one rozsądne ani spokojne. Okazywanie szału będzie wyraźnym znakiem, jak bardzo ta Misja jest znienawidzona przez szatana. Dlatego codziennie wszyscy musicie odmawiać Mój Różaniec święty, aby chronić tę Misję.

Zawsze ufajcie Moim wskazaniom, ponieważ Mój Syn polecił Mi, abym pomagała wam wszystkim radzić sobie z presją, jaką będziecie musieli znosić w Jego Imię.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…oniewaz-przyniesie-to-kazdemu-z-was-wielka-ochrone

__________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby zbezcześcić Mój wizerunek, przedstawiając …

Matka Zbawienia: Odmawiajcie Mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie

Matka Zbawienia: Organizujcie globalną modlitwę, aby Mój Różaniec był odmawiany we wszystkich …

Międzynarodowa Krucjata Różańcowa o pokój, wszystkie piątki Wielkiego Postu, 22:00 - Biuletyn informacyjny „Jezus do ludzkości”

__________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Zawsze ufajcie Moim wskazaniom, ponieważ Mój Syn polecił Mi, abym pomagała wam wszystkim radzić sobie z presją, jaką będziecie musieli znosić w Jego Imię."