Julia Pole
Mam 2 znajome w pracy i obie mają córki, które się zaszczepiły na C19. Mniej więcej w tym samym czasie (około 2 tygodnie temu) dziewczyny przeszły infekcję z niemal identycznymi symptomami (katar, gorączka, duże osłabienie). Żadnej z dziewcząt lekarze rodzinni nie skierowali na testy, twierdząc, ze to na pewno nie C19. Jak wiadomo w systemie jest informacja o statusie szczepiennym pacjentów. Czy …More
Mam 2 znajome w pracy i obie mają córki, które się zaszczepiły na C19. Mniej więcej w tym samym czasie (około 2 tygodnie temu) dziewczyny przeszły infekcję z niemal identycznymi symptomami (katar, gorączka, duże osłabienie). Żadnej z dziewcząt lekarze rodzinni nie skierowali na testy, twierdząc, ze to na pewno nie C19. Jak wiadomo w systemie jest informacja o statusie szczepiennym pacjentów. Czy poszedł jakiś zakaz testowania zaszczepionych, czy to kolejna dziwna "koincydencja"? Mam wrażenie, że celowo obniżane są statystyki C19 wśród zaczepionych.
starski
Tak, już pisałem - znajoma lekarka wysłała kobietę z symptomami do szpitala na test ale nie zrobili jej bo była szczepiona. Wróciła do przychodni i dostała L4.
V.R.S.
A po co psuć Niedzielskiemu 99% statystykę? Jak zaszczepiony to na pewno grypa albo przeziębienie, bo przecież szczepionka działa. Jak niezaszczepiony to kowid, choćby bezobjawowy.
przeciwherezjom
Zapowiedziane już 10 lat temu (!) morderstwo szczepionkowe w Księdze Prawdy wypełnia się...
Edward7
CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC umożliwia szpitalom klasyfikowanie zmarłych osób zaszczepionych jako „zgony nieszczepione”

... Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.
Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyk…More
CAŁKOWITE OSZUSTWO: CDC umożliwia szpitalom klasyfikowanie zmarłych osób zaszczepionych jako „zgony nieszczepione”

... Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.
Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyknięcia szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna lub 14 dni po pierwszej dawce zastrzyku Johnson & Johnson. Ta zasada dogodnie ukrywa 80 procent zgonów, które mają miejsce po szczepieniu i podstępnie błędnie przypisuje te zgony jako „zgony nieszczepione”

Lance D Johnson ( Natural News ) Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) opracowały zestaw zasad dotyczących klasyfikacji chorób zakaźnych i zgonów. Szpitale i laboratoria są zobowiązane do przestrzegania tych zasad i zgłaszania oficjalnych danych dotyczących Covid-19 na podstawie tych zasad. Wygląda na to, że zasady te zostały opracowane w taki sposób, aby ukryć liczbę przypadków covid u zaszczepionych oraz liczbę zgonów spowodowanych przez szczepionki przeciwko Covid-19 . Zasady te jednocześnie zawyżają liczbę zachorowań na covid u osób nieszczepionych i pozwalają szpitalom klasyfikować zmarłe osoby zaszczepione jako zgony „nieszczepione”. To medyczne oszustwo i chorobliwa zdrada pozwalają CDC kontynuować fałszywą narrację, że naród cierpi z powodu „pandemii nieszczepionych”. Ludzie, którzy umierają z powodu szczepionki, są wykorzystywani jako rekwizyty do fałszywego reklamowania potrzeby większej liczby tych śmiercionośnych szczepionek.

Podejrzane przepisy CDC zaciemniają dane szpitalne, oszukując naród
Kiedy dana osoba otrzymuje pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19, nadal jest klasyfikowana jako „nieszczepiona” przez kilka tygodni po zastrzyku. Jeśli po miesiącu od wstrzyknięciu uzyskają pozytywny wynik testu na Covid-19, zostaną oficjalnie zarejestrowane jako „przypadek niezaszczepiony”. Jeśli szczepionka wywołuje fizyczne objawy choroby (co stwierdzono u 50 procent biorców w badaniach klinicznych) ), choroba ta jest klasyfikowana jako zdrowa reakcja immunologiczna na szczepionkę lub jest reklamowana jako łagodniejsza choroba w porównaniu z hipotetycznym przypadkiem covid.

Chociaż nie ma możliwości porównania urazu poszczepiennego z hipotetycznym, nieistniejącym przypadkiem choroby, zaszczepionym pacjentom mówi się, aby zaakceptowali to przypuszczenie jako fakt. Nie ma znaczenia, ile leków potrzebuje pacjent, aby złagodzić ból po zachorowaniu po szczepieniu . Nie ma znaczenia, ile razy zaszczepiony pacjent musi iść do lekarza lub udać się na izbę przyjęć po zaszczepieniu. Zaszczepionemu pacjentowi mówi się, że te problemy są znacznie lepsze niż potencjalna infekcja . Po trzech do czterech tygodniach zaszczepiony pacjent jest proszony o powrót na drugą dawkę. Nawet po przyjęciu drugiej dawki nie są uważani za „w pełni zaszczepionych”. Jeśli podwójnie zaszczepiony pacjent zareaguje na szczepionkę lub uzyska pozytywny wynik testu na Covid-19 w ciągu następnych dwóch tygodni po drugiej dawce, nadal jest uważany za „nieszczepiony”.

Zgodnie z zasadami CDC nikt nie jest uważany za „w pełni zaszczepiony”, dopóki nie minie pełne 14 dni od drugiego wstrzyknięcia szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna lub 14 dni po pierwszej dawce zastrzyku Johnson & Johnson. Ta zasada dogodnie ukrywa 80 procent zgonów, które mają miejsce po szczepieniu i podstępnie błędnie przypisuje te zgony jako „zgony nieszczepione”. Ta oszukańcza zasada zawyża liczbę "nieszczepionych zgonów" i ukrywa prawdziwe problemy medyczne, które są wynikiem zaszczepienia . Zdecydowana większość zgonów ma miejsce w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szczepieniu, ale wszystkie te zgony są reklamowane jako „zgony nieszczepione”.

Oszustwo CDC dotyczące testów na covid stwarza iluzję epidemii u osób nieszczepionych
Chorobliwe zniekształcanie śmierci przez CDC nie jest jedynym procesem, który zaciemnia dane i zwodzi naród. CDC opracowało również inny zestaw wytycznych dotyczących badań dla zaszczepionych i nieszczepionych. CDC naciska na wiele branż, aby ukarały niezaszczepionych w miejscu pracy i edukacji, zmuszając ich do częstszego pobierania wymazów testowych i sond donosowych na Covid-19. Wytyczne CDC umożliwiają laboratoriom stosowanie progu cyklu (CT) 40 lub więcej dla osób nieszczepionych. CDC zaleca, aby laboratoria stosowały CT 28 lub mniej dla zaszczepionych. Ta odmienna wytyczna dotycząca testowania minimalizuje ryzyko wyników fałszywie dodatnich u osób zaszczepionych, ale nadal powoduje pandemię wyników fałszywie dodatnich u osób nieszczepionych, sztucznie zwiększając liczbę przypadków u osób nieszczepionych.

CDC zmusza zdrowych ludzi do wykonywania fałszywie skalibrowanych testów na covid, co skutkuje fałszywymi doniesieniami o epidemiach . W międzyczasie CDC zgłasza przypadki nosicielstwa u zaszczepionych tylko wtedy, gdy te przypadki minęły 15 dni po drugiej dawce szczepionki i tylko wtedy, gdy te przypadki skutkują hospitalizacją lub śmiercią. Oszustwo to jest dodatkowo zaostrzane przez inną zasadę „cavalier” CDC, która pozwala szpitalom twierdzić, że COVID-19 jest przyczyną hospitalizacji lub śmierci, gdy nie można wykluczyć lub podejrzewa się, że (szczepionka) jest przyczyną choroby . Szczepionka był jedyną przyczyną śmierci tylko w przypadku 6% zgłoszonych zgonów z powodu Covid-19 w 2020 r., ujawniając powszechne oszustwa medyczne. Były szef CDC, Robert Redfield, zaalarmował podczas przesłuchania przez podkomisję House Oversight and Reform Select w sprawie kryzysu koronawirusowego. Powiedział, że szpitale otrzymują „przewrotną zachętę ekonomiczną” do zwiększania liczby zgonówcovid u osób nieszczepionych. Istnieją setki powszechnych infekcji, które wciąż są zgłaszane jako covid-19, o czym świadczy prawie wykorzenienie setek tysięcy przypadków grypy w 2020 roku . Całe to medyczne oszustwo, przemoc i oszustwo malują wstrząsający obraz: CDC jest częścią programu VAX-all i desperacko próbuje ukryć zbrodnie przeciwko ludzkości.

Źródła obejmują: LifesiteNews.com CDC.gov NaturalNews.com HealthImpactNews.com [PDF] Breitbart.com UPI.com
naturalnews.com/…tals-classify-dead-vaccinated-as-unvaccinated.html
przeciwherezjom
Szatan-ojciec kłamstwa swoje plany przeprowadza na podstawie OSZUSTWA. A jeśli ludzie nie modlą się i nie czuwają to bardzo łatwo nabierają się na jego kłamstwa